Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wisła - Nowa Osada


21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Opiumka

Opiumka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2010 - 08:45

mnie ta miejscówka zmęczyła, godzina stania do kasy, godzina do wyciągu, niby krzesełka po 4 miejsca, ale większość jedzie w obsadzeniu po jednej lub dwie osoby (bo niektórzy chyba boją się jeżdzić z obcymi i tamują kolejkę czekając na resztę rodzinki http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/angry.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />(' /> ), trasa nudna, krótka, zatłoczona (choć czasem nie ma wyboru i też tam pojeżdżę)
...w wiśle wolę soszów i stożek, czantorię

#22 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2010 - 13:42

bylem ostatnio w nowej osadzie i szczerze milo mnie zaskoczyla po 2 dniach w szczyrku gdzie warunki byly po prostu fatalne,przygotowanie stokow ponizej krytyki,(pewno standardowo ratrakowane raz potem chlopaki robily flache u gory hehe)jak dla mnie jest to wrecz nie do pomyslenia wjazd ponad 4 zl,trasa orczykowa to walka o przezycie hopa za hopa,trawa kamienie itd po zwroceniu uwagi osobie obslugujaca trase znajomy uslyszal ze powinien sie lepiej nauczyc jezdzic!!)nio i wlasnie po tych 2 dniach postanowilismy jechac na popoldniweczke do wisly i prosze od 4 ratrakowany stok fakt trasa moze i krotka nieco nudnawa ale sie wyszalalem za cale 2 dni:)co do kolejek ja takich nie zantowalem wszystko szybki i sprawnie:D