Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Rękawice Z Ochraniaczem Nadgarstka.


21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kamool

Kamool

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 65 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 February 2015 - 22:21

Ja od 2 lat jeżdżę z rękawicach Viking Comodo z wyjmowanymi szynami i od tego czasu nie mam problemu z bolącymi nadgarstkami. Nie wiem na ile to zasługa szyn a na ile techniki upadania, ale o samych rękawicach mogę powiedzieć, że są bardzo przyjemne. Ciepłe, ale nie do przesady.



#22 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 February 2015 - 21:07

Pisałem tu o Levelach z tym Biomexem że są takie super. W sumie mógłbym to nadal potwierdzić ,bo rzeczywiście są wygodne itd itp. ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia.Udało mi się zareklamować i tu mogę polecić usługi sklepu Backflip w KRK.

Bez problemu w ciągu tyg wszystko załatwili i udało się nawet dokonać bardzo korzystnej wymiany na plecak rowerowy tym razem dobrej sprawdzonej marki.

Tu właśnie jest temat ,okazało się że nie za bardzo gdzieś można kupić dobre trwałe rękawice snowbordowe które nie porozrywają się po paru tyg jeżdzenia.Ja do tej pory czyli jakies naście lat uzywałem Zienera i to naprawdę do polecenia ,okazało się że najnowsze modele a dokładnie Ziener Mare GTX są po prostu mega kosmiczne.mają protektory poduszki żelowe goretex wzmocnione szwy rekaw przeciw sniegowy i cała dłon pokryta wytrzymałym poliamidem.

w związku z tym że w magazynach już nie ma to można w backflipie zapisać się na wrzesień na wersję 2015 a za jakiś tydzień jedna para będzie do obejrzenia w sklepie. polecane szczególnie curvingowcom i podobno kadrowicze juz sie zapisali :)