Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[SIGNAL] VITA


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kate

kate

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 09 February 2010 - 14:25

aktualnie jestem po wyjeźdźie tygodniowym z moją nową towarzyszką SIGNAL VITA. Z założenia jest to miękka deska do fs dla kobiet. Dla mnie okazała się ona rewelacyjna i idealna dla obecnych moich umiejętności (jazda już całkiem niezła, początki fs). Polecam dla dziewczątek, które właśnie doszły do tego samego momentu, kiedy zaczyna je nudzić proste zjeżdzanie i zaczynają kombinować. Sprawdza się przy mojej teraźniejszej lekkiej zabawie na mini hopkach i różnych przeszkodach. Nie przetestowałam jej na konkretnych hopach - ale wszystko przede mną.
OK również dobrze przy dużych prędkościach - choć niestety nie amortyzowała drgań jak twarde deski, ale nie można mieć wszystkiego w jednym.
Co mnie zdziwiło to, że w puchu bawiło mi się na niej łatwiej niż na starym freeridowym parapecie - może z uwagi na jej niewielką wagę.
Polecam z czystym sumieniem

#2 brother

brother

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 February 2010 - 20:37

Czy nada się dla stawiającej pierwsze kroki dziewczyny?

#3 kate

kate

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 10 February 2010 - 01:50

na pierwsze kroki osobiscie wybralabym cos bardziej uniwersalnego, ale jezeli trzeba kupic jedna deche na pare lat - to uwazam ze ta sie nada. nie odczulam zadnych utrudnien w jezdzie a chyba o to chodzi. to jest jednak bardzo miekka damska deska wiec bardziej "daje" w nogi i trzeba lepiej kontrolowac trzymanie calosci krawedzi deski, ale 1. to moze pomoc w opanowaniu techniki, 2. do kazdej dechy nawet poczatkujący sie przyzwyczai a sadze ze z ta na prawde moze byc przyjemnie.
małe tłumaczenie: superlatywy bo totalnie ją polubiłam ::)

#4 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 February 2010 - 09:11

w przyszłym sezonie także w wersji z rockerem :D

Jeżeli chodzi o początkujące osoby to na pewno nie sprawi problemu.