Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Buty Dc Judge


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 April 2013 - 23:05

Siemka wszystkim ! Zastanawiam się nad po sezonowym zakupem bucików DC JUDGE. http://systemsklep.p...-Grey-Blue.html
Możecie mi coś o nich powiedzieć ? Mi ogólnie zależy na tym, żeby but był wygodny. Na stokach jeżdżę cały dzień, więc but musi mi na to pozwalać. :-*

PS słyszałem coś, że BOA w disikach jest objęte dożywotnią gwarancją. dobrze słyszałem ?

#2 Majkel_lib

Majkel_lib

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 56 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor międzynarodowy ISIA

Napisano 28 April 2013 - 11:45

wygodne!

Użytkownik Majkel_lib edytował ten post 28 April 2013 - 11:46


#3 Cynamon

Cynamon

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 86 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 April 2013 - 11:49

PS słyszałem coś, że BOA w disikach jest objęte dożywotnią gwarancją. dobrze słyszałem ?

dobrze słyszałeś ;)
tu masz linka do ewentualnych (odpukać) napraw: https://www2.boatech...om/warranty.php

o tych butach nic nie wiem ale sama kupiłam w tym roku dc i jestem bardzo zadowolona :)

wybierz odpowiedni rozmiar, przymierz i połaź po sklepie to zobaczysz czy wygodny- każdy ma inną stopę, but się inaczej będzie układać więc opinie pod tym kątem mogą być różne ;)
  • Majkel_lib lubi to

#4 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 April 2013 - 11:57

Dzięki ! Zastanawiam się jeszcze nad tym flexem, bo w tym bucie jest opisany jako niski, ale już w tym ( taki sam model ) jest duży http://systemsklep.p...Black-Grey.html

#5 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 April 2013 - 12:08

troche sie spóźniłeś bo w skitimie mieli te dc za 560 zł. Niestety mi latała w nich pięta

w sumie to jeszcze mają
http://www.skiteam.p...nowboardowe/DC/
jak pytałem sie gościa to mówił że od niedzieli tydzień temu kończą zimę i nie będzie można jej kupić :o

Użytkownik kortas edytował ten post 28 April 2013 - 12:10

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#6 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 April 2013 - 12:21

kortas, ze ski teamu mam cały sprzęt, ale słabo tam ze zdjęciami opisami itp. :)
dzisiaj mam okazję pojechać do wrocka i kupić buty, tylko się zastanawiam nad tym flexem, bo czy w małym flexie noga nie będzie mnie szybciej boleć ?

a i jeszcze but, może być minimalnie większy ?

#7 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 April 2013 - 12:23

kortas, ze ski teamu mam cały sprzęt, ale słabo tam ze zdjęciami opisami itp. :)
dzisiaj mam okazję pojechać do wrocka i kupić buty, tylko się zastanawiam nad tym flexem, bo czy w małym flexie noga nie będzie mnie szybciej boleć ?

flex to sztywność i im but sztywniejszy to prawdopodobieństwo że może cię boleć, ale to nie reguła.Przymierz pochodź w nim i sam powinieneś stwierdzić czy wytrzymasz cały dzień. Nie powiem ci czy są sztywne czy nie bo... nie pamiętam :ashamed: przymierzałem tego dnia z 8par i żadna mi nie spasowała

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#8 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 April 2013 - 12:31

ok, a but może być 0,5 cm większy ?

#9 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 April 2013 - 12:55

ok, a but może być 0,5 cm większy ?

musisz przymierzyć... musi pasować idealnie tak żeby ci stopa i co najważniejsze, pieta nie latała

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#10 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 April 2013 - 13:06

Spoko dzięki wielkie ! Na adechade to zawsze pomogą :jump:

#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 April 2013 - 16:54

But jest z tych twardszych,aczkolwiek z tego względu,że to podwójne BOA,wiele można zrobić dokręcając mocniej. Generalnie jeździ w nim Piotr Janosz, który również na rurach jest wymiataczem, a na dużych kickerach jest jest na poziomie europejskim. Generalnie to twardzszy but freestylowy, na pewno nie z tych, które przez swój wysoki flex powodują wręcz ból,itd...

#12 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 28 April 2013 - 19:11

Mierzyłem w ski teamie, i jak dla mnie średni flex, mi też niestety pięta w nim troche latała, w ski teamie chyba wszystko mierzyłem i mi najlepiej podeszły vans aura i northwave decade. imo oba modele sztywniejsze jak DC.

#13 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 28 April 2013 - 21:50

ja rok temu mierzyłem DC Judge i but nie na moją stopę, latała mi na boki, chyba to but raczej na szerokie stopy. Mi też siadły Vansy Aura i te też kupiłem. Flex w Vansach opisany jako 5, ale na pewno nie wydały mi się miększe niż Judge.

#14 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 28 April 2013 - 22:08

A jeszcze niedawno można było dorwać nowe aury w ski teamie za 5 stówek

#15 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 April 2013 - 22:35

Prawda taka,że buty DC miały problem ze zbyt szeroką wkładką i wielu osobom nie leżały. Było bardzo duże parcie z rynku zeby to zmienić.
Na przyszły rok, przynajmniej sample bardzo się pod tym względem zmieniły. Dlatego mam nadzieję,że przyszła kolekcja będzie lepsza.
Akurat z butem bardzo łatwo to zrewidować, przymierzając go po prostu. Pozyjemy,zobaczymy...

#16 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 29 April 2013 - 22:32

mam lekkie płaskostopie, więc but dla mnie ! :lol:
dzisiaj zamówiłem, po wcześniejszej przymiarce

#17 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 April 2013 - 09:40

Jak dobrze lezy stopa, to bedziesz bardzo zadowolony...

#18 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 April 2013 - 19:20

Marek, mówisz, że buty DC miały problemy ze zbyt dużą wkładką, chodzi tu o wszystkie modele ? Mierzyłem scouta ( tyle, że w idealnym dla mnie rozmiarze ) i powiem tylko: leżał cud malinaa !

#19 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 May 2013 - 12:16

Nie nazwałbym tego problemem. Raczej,że wkładka była dość szeroka. Ogólnie DC bardzo się skoncentrowało na lini na przyszły rok. But w samplu już był bardzo dobry,ale wiem,że w wersji sprzedażowej jeszcze język zostanie przebudowany, bedzie ciut miększy w dolnej części by lepiej się siły rozkładały przy zginaniu stawu skokowego.

#20 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 May 2013 - 14:57

nie znaczy to chyba, że buty z tegorocznego sezonu to niewypał :o ?