Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kilka Wiązań Jeden Wyjazd


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2013 - 22:50

Rodzinny wyjazd...w bagażniku kilka desek i kilka wiązań a teraz kilka luźnych opinii
Głowa Rodziny - swoje opinie o Fluxach DMCC Light i Burkach malavita napisałem w innych wątkach. Zakup premyślany i bez rozczarowań
Pani Domu - Union Trilogy do Endeavor Diamond.... CO ja się biedny o capstrapach i pompkach nasłuchałem...
Latorośle - Drake King. Wiązania zabrane z magazynu "na wariata" bo przecież siostrzenica urosła a wiązania nie, pozatym siara - nie mam wiązań damskich - czy czeka mnie foch? Komentaż "Wujek, ale te wiązania co mi je teraz dałeś są bardzo dobre i o wiele lepsze od tych co miałam"

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#2 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 February 2013 - 16:42

Tatuś znowu nudę na stoku uprawiał? Wziąłby oldschoolowe wiązania z 90'tych bez p.gazu i pokazał jak się tnie krawędzie wkładając w to całe serce ... i wagę ;)
Dobrze że Pani domu haję uszyła, bo byś pewnie zasnął!

:hahaha2:


btw. nie mogłem się doszukać odpowiedniej foty oldschoolowych wiązań (szukałem 3-strapowych), ale przy okazji wpadłem na ... nowy typ wiązek.
Zaraz wrzucę materiał.
There's a natural mystic blowing through the air ...