Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kolekcja 13/14


34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2013 - 21:18

Jak zwykle nic dla mnie :wallie:

#22 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 March 2013 - 20:42

Nawiązując do rozmowy na temat zamiany grafy w modelu COBRA 13/14, przedstawiam Wam (prawdopodobnie :) ) ostateczną wersję produkcyjną.
Jak zwykle przy naszych desiwach załączony obrazek nie oddaje nawet w połowie wrażenia jakie robi deska live, ale daje mniej więcej pojęcie o co kaman ;)

Załączony plik  COBRA 13-14 - final version.jpg   35.57 KB   92 Ilość pobrań


Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#23 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2013 - 00:53

Jamer: gdzie ten muscle car, bo nawet resorak ostatecznie nie wyszedł ?
Czeski film, było piknie z zajebiblijną kobrą, a tu taki nijaki bochomaz wyszedł.

ps. Sprokuruj własny projekt, pchaj to w druk na folię i zaklejaj ;)
There's a natural mystic blowing through the air ...

#24 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2013 - 16:02

Joszu... no wiesz, amerykanie mówiąc "inspirowana amerykańskimi muscle cars" mogą mieć na myśli dokładnie wszystko, a już na końcu motyw samego samochodu :)
Co do samej grafy, nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Też byłem zwolennikiem motywu przerażającego SNEJKA odpalonego na pełnej agresji i pożerającego jakąś ofiarę, ale stało się jak widać inaczej. Co do Proto, to byłem po obejrzeniu katalogu sceptyczny, a teraz po kontakcie z "żywym obiektem" jestem megastycznie wręcz, ale to bardzo - na tak :)
Z zaklejaniem poczekamy :) Prawda jest taka, że jak nie zobaczę nowej wersji live, to się na temat szczegółów nie wypowiadam. Deski NS'a na grafikach mają tyle wspólnego z ich odbiorem w rzeczywistości, że ..... lepiej poczekać ;)
Dobrą stroną całej podmianki jest fakt, że mamy jedną nową Cobrę 155 w wersji graficznej z katalogu, więc ktoś będzie latał na białym kruku, tzn. na Cobrze, czarnej :)

Pooozdro.
  • Joszu lubi to

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#25 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2013 - 17:35

Gdzie jest moje nowe evo.....ja się pytam...?:)
emer

#26 voy

voy

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 March 2013 - 18:14

A czy przyszłoroczna Proto będzie taka jak w pre-katalogu co powyżej w linku się przewijał?
tzn. taka?
http://melbournesnow...mer_ProtoHD.jpg

czy HDX będzie identyczna? Mam niezmiennie konkret zajawę na ten model.. :]

#27 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2013 - 20:17

@Emer - jesteśmy w kontakcie z drugą półkulą. Jeszcze nad nią pracują. Over.

@voy - dokładnie taka, wypisz wymaluj, mega ładna, ale to nic przy tym jak jeździ. Miazga!

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#28 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 11 March 2013 - 20:28

kurde jara mnie ten Protas, ciekawe jak jeździ w porównaniu do mojej SLki

#29 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2013 - 22:50

@kamilos, oblatalem na testach i nowe Proto i SL z tego sezonu i mi bardziej siadla SL z tych dwoch ale.... jest bardzo wazna rzecz......musisz dobrze dobrac dlugosc deski. Popatrz sobie jaka jest konstrukcja nowego Proto i starej SL.... odrazu zobaczysz roznice ..... jak nie znajdziesz to pisz na priv ale dobra dlugosc to jest klu..przy takiej przesiadce.

@ jamer ......... tu brzoza, tu brzoza jak mnie slyszysz grab........ doszlo do mnie info ze nowe evo bedzie w czerwone czachy z oczojebnym blue slizgiem ....... over :excited:
emer

#30 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 17 March 2013 - 13:25

@emer masz racje nowe proto ma dluga krawedz efektywna przy swoich dlugosciach. Np dlugosc 157 ma krawedz 125 przy mojej sl 158 ktora ma krawedz 123.mysle ze na moja wage 88 kg i wzrost 183 cm.proto 157 to bylby max-przy przewadze jazdy niz parku bylby idealny. Natomiat kupno za rok 2giej deski majac juz tegoroczna sl to juz chyba zbedny luksus:))pzdr

#31 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 April 2013 - 19:07

Nie ma lipy!!! ;D


Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#32 Gość_lu8765_*

Gość_lu8765_*
  • Goście

Napisano 15 April 2013 - 21:37

Mistyfikacja..... :) Ale urwał...... :) Hemoglobina......:)

#33 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 April 2013 - 22:21

Czyli jednak da sie zlamac :D
emer

#34 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 September 2013 - 11:09

No dobra!

Desiwa są już na miejscu, jeszcze ciepłe i pachnące nową fabryką NS'a zlokalizowaną przy 3838 Eduora Way w Denver :excited:

Kilka słów na temat kolekcji i najważniejszych zmian (będzie trochę oficjalnie, ale część tekstów wrzucam z oficjalnych materiałów bez korekty, gdyż ponieważ nie mam na to siły :lolbounce: )

W nadchodzącym sezonie deski zostaną precyzyjnie podzielone na 4 grupy modelowe. Z pewnością ułatwi to odnalezienie odpowiedniego modelu, wśród coraz bogatszej gamy desek ze stajni NS.

SERIE DESEK NS

- CARBONIUM SERIES – seria najbardziej zaawansowanych technologicznie desek NS z modelami: RAVEN, COBRA/COBRA X, PROTO HD/PROTO HDX, HERITAGE/HERITAGE X, RAPTOR/RAPTOR X

- CORNERSTONE SERIES –
seria kultowych i cieszących się wśród Riderów wielkim uznaniem desek, których produkcja trwa nieprzerwanie od wielu lat.
Modele: SL, LEGACY, INFINITY, PREMIER F1.

- PARK SERIES – w tym przypadku nazwa nie pozostawia żadnych wątpliwości. Deski o przeznaczeniu freestyle/park/pipe. Modele: EVO 4.0, REVOLVER 4.0, ONYX.

- BACKOUNTRY SERIES – w tej serii mamy do czynienia z modelami BC, najczęściej w wersji SPLIT, o charakterystykach od AM przez FR/Big Mountain, aż do typowej puchówki. Modele: PROSPECTOR SPLIT, SL SPLIT, RAVEN SPLIT, SUMMIT

- KIDS SERIES – krótkie, freestylowe deski dla najmłodszych adeptów snowboardu.
Modele: EVO MINI, ONYX MINI.

PROFILE DESEK NS

Bardzo istotną zmianą będzie wprowadzenie dwóch nowych profili desek. Od nowego sezonu obowiązywać będzie następujący podział:

1. ORIGINAL ROCKER & CAMBER PROFILE (RC)
2. EXTENDED TRANSITION ROCKER & CAMBER PROFILE (EXRC)
3. DIRECTIONAL ROCKER & CAMBER PROFILE (DRC)
4. EXTENDED TOUR ROCKER & CAMBER PROFILE

Szczegóły na temat profili znajdziecie na www.boardshop.pl

NOWE MODELE NS

Na pierwszy ogień rzucamy model, którego nazwa brzmi w Polsce dość znajomo, a jest to… RAVEN :) RAVEN to uniwersalna deska o charakterystyce all mountain i pierwszy w historii firmy damski model z topowej linii Carbonium Series. Wieści zza oceanu donoszą, że pytań (czy wręcz żądań) Riderek o damską deskę z Carbonium Series było tak dużo, że w końcu zespół NS (korzystając z doświadczeń zdobytych przy deskach Infinity oraz Lotus) skonstruował bezkompromisową przedstawicielkę Carbonium Series, przeznaczoną dla najbardziej wymagających Riderek. RAVEN to deska z bardzo przyjaznym fleksem i potężnym tłumieniem drgań, żywcem przeniesionym z typowych męskich maszyn freeride. Będzie świetnie sprawdzać się jako uniwersalna deska AM, ale ze zdecydowanym zacięciem do ostrej, agresywnej jazdy, zarówno na przygotowanych stokach jak i w akcjach Backcountry. Model RAVEN dostępny jest także w wersji SPLIT.

Drugim, zupełnie nowym modelem w kolekcji NS, jest deska o nazwie ONYX. Ta bardzo ciekawa graficznie deska, będzie damską przedstawicielką w Park Series. ONYX to sprzęt o charakterystyce freestyle, dozbrojony w wiele nowinek technicznych, które zadebiutują dopiero w nadchodzącym sezonie. Z najważniejszych elementów budowy można wymienić profil RC, ultralekki rdzeń Press Flex Core, dedykowany wyłącznie dla tej deski system tłumienia drgań Onyx Damper System, wytłumiacze tipa i taila -Harmonic Tip/Tail Damper HDT, oraz zupełnie nowy, piękny satynowy top deski. ONYX dostępna jest także w wersji MINI.

Zmiany w pozostałych modelach w stosunku do desek z sezonu 2012/2013.

COBRA - zwiększony delikatnie flex i tłumienie, profil RC, zmiana damperów na Carbonium Dampening System, dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami, nowa długość 163cm dla wersji poszerzonej COBRA X.

PROTO HD/PROTO HDX – delikatne zwiększenie tłumienia drgań, nowy profil deski EXRC, Low Profile Tip/Tail – obniżony profil deski w strefach tip/tail, nowe dampery w strefie Tip/Tail - HARMONIC TIP/TAIL DAMPER (HDT), dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

HERITAGE/HERITAGE X – Delikatne obniżenie flexu, dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

RAPTOR/RAPTOR X – Znaczące podwyższenie flexu i tłumienia, dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

SL - dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

LEGACY – Nowy matowy top deski, dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

INFINITY – dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

PREMIER F1 – Podwyższenie flexu, dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

EVO 4.0 – delikatne obniżenie flexu, zwiększenie tłumienia drgań, Low Profile Tip/Tail – obniżony profil deski w strefach tip/tail, nowe dampery w strefie Tip/Tail - HARMONIC TIP/TAIL DAMPER (HDT), dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

REVOLVER 4.0 - zwiększenie tłumienia drgań, Low Profile Tip/Tail – obniżony profil deski w strefach tip/tail, nowe dampery w strefie Tip/Tail - HARMONIC TIP/TAIL DAMPER (HDT), dodanie nowych stabilizatorów i absorberów drgań w strefie pod wiązaniami;

Wszystkie deski NS (z wyjątkiem modeli MINI) posiadają 3 letnią gwarancję Never Summer Industries.

No to na razie na tyle, jeżeli macie pytania, śmiało.
  • mike lubi to

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#35 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 February 2014 - 09:51

Jeżeli ktoś chce mieć JEDYNY w Polsce (kilka w Europie) egzemplarz COBRY 158cm 13/14 z grafiką z motywem węża, to zapraszamy do sklepu, właśnie ją wystawiliśmy do sprzedaży. Deska jest oczywiście nowa :)

Załączone pliki


Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!