Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kolekcja 13/14


34 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 13 January 2013 - 21:39

http://www.snowboard...iew-thread.html

#2 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 11:47

aaaa... to tak będzie wygladał mój proton :excited:
no board no fun!

#3 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2013 - 12:10

Tak bedzie wygladala reszta kolekcji :P
http://www.zuzupopo....e/catalog/85231

#4 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 12:39

jaram się :jump:
no board no fun!

#5 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 13:59

po raz pierwszy zadna z graf NS ek mi sie nie podoba :cry:
myslem o nowej Evci w przyszlym roku ale ta grafa mnie dobila....i jeszcze bez carbonu :cry:
emer

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 14:09

wybrzydzasz... mnie tam pasuje, szczególnie znowu oczojebny base
no board no fun!

#7 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 16 January 2013 - 00:12

nie wiem czy to błąd w druku (2ga strona) ale Protas wygląda teraz na najbardziej uniwersalny model w kolekcji - od Parku po BM

#8 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2013 - 08:33

Mają rozbieżności w katalogu. Druga strona rzeczywiście przedstawia inną specyfikację desek, ale już każdy model na osobnej stronie ma te "paski" w tym samym miejscu co dechy z roku porzedniego

#9 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2013 - 15:40

Tak troche z innej beczki, czy wszystkie modele NS są pomniejszone? Tzn katalogowo deska ma długość 161 a w rzeczywistości są to okolice 158. Czy to jest wynikiem profilu deski R&C czy cos innego?

#10 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2013 - 22:29

po raz pierwszy zadna z graf NS ek mi sie nie podoba :cry:
myslem o nowej Evci w przyszlym roku ale ta grafa mnie dobila....i jeszcze bez carbonu :cry:


Radek, moją łykniesz ;)
Tak na poważnie to Evo z tego roku na żywo ostro wymiata, ale to trzeba zobaczyć, zdjęcia nie oddają klimatu. Z 2014 grafa z EVO bardziej freestylowa imho.
Cobra i Proto bardziej "techniczny" look, ale dla mnie bardzo ok.

Widzę do Evo dodali dodatkowy system tłumiący drgania, damp skoczył na 4.0

#11 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2013 - 19:40

Moi drodzy, spokojnie z tym katalogiem :D Już teraz mogę Wam zdradzić, że grafiki z zamieszczonego katalogu nie są jeszcze w finalnej wersji. NS od lat wykręca nam numery i potrafi zmieniać grafy nawet po wysłaniu nam sampli, czyli praktycznie w momencie rozpoczęcia produkcji na nowy sezon. Tradycją jest, że ostateczny test atrakcyjności projektów graficznych odbywa się na targach w USA i czasem bywa tak, że jeżeli wielu przedstawicieli sklepów naprawdę ostro pojedzie jakiś model, to graficy NS spuszczają głowy i siadają do przeprojektowania designu danej deski. Tak samo było w ubiegłych latach i tak samo będzie w nadchodzącym sezonie. Dla niektórych to gradka, bo np. mamy jeszcze jedną sztukę SL'a, 155, która jest w kolorsytyce sprzed zmian, czyli w wersji zaprezentowanej w katalogu dla dystrybutorów i sklepów :) Jednym słowem, ktoś stanie się właścicielem jedynego takiego SL'a w Polsce :)
To co zamieścił Sedzia to także katalog dystrybutorski. Ze 100% pewnością mogę poradzić, żebyście nie przyzwyczajali się do grafiki Cobry. Będzie zupełnie inna. Nawet my jeszcze nie wiemy jak wygląda ostateczny projekt. Prawdopodobnie nie jest jeszcze skończony. Tak czy inaczej, jeżeli ktoś wjarał się w grafikę Cobry z katalogu, mamy już jedną wyjątkową sztukę, która z pewnością nie wejdzie do produkcji w takiej jak w w/w katalogu wersji.
Co do reszty na razie sza.

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia naszego fejsbuka, tam umieszczamy najnowsze newsy ze świata familii NS ;)

Pozdrasy

Jamer

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#12 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2013 - 21:33

Działanie producenta dość otwarte na rynek jeśli zmienią projekt w trakcie. De facto to plus dla samej marki, iż czeka na feedback ludzi jacy ją kształtują. IMO evo 14" look's good. Jednak swojej dla wyglądu nie kupiłem, a zaskoczyła mnie pozytywnie jak już odpakowałem z bąbli. Daje to dodatkowy fun z jej posiadania.
Bardziej interesują mnie zmiany techniczne, czy ona też ulegają modyfikacją czy ten katalog to wersja produkcyjna (wyłączając grafę)?

#13 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2013 - 22:00

@pak - fakt, NS zawsze słuchał Riderów, dystrybutorów, sklepów. Odkąd pamietam w Denver chcą usłyszeć od każdego użytkownika, sprzedawcy uczciwe oceny, a nie pierdolety w stylu - wszystko jest za***iste, tak trzymać! :) Myślę, że własnie takie podejście i specyficzna filozofia prowadzenia interesu przez NS'a, pozwoliły firmie na osiągnięcie tak dużego sukcesu, jednocześnie pozostając zupełnie niezależnym brandem. Zasada zero ściemy jak widać się opłaca :)
Co do zamian technicznych, będzie ich naprawdę bardzo dużo. Od czasu wprowadzenia opatentowanego profilu RC i Vario Power Grip chyba w żadnym sezonie nie działo się tak wiele, ile czeka nas w tym roku.
Z najważniejzych nowości. Będą 3 nowe modele, 4 różne profile Rocker&Camber, jasny podział na 4 serie desek: Carbonium Series, Cornerestone Series (wkręca mnie ta nazwa :)), Park Series, Kids Series. Do tego trochę zmnian i nowinek technicznych, w niektórych modelach większe lub mniejsze korekty konstrukcji + dla dociekliwych korekty nazw poprzednich modeli.
Jednym słowem, będzie się działo.
Szczegóły opiszę Wam niebawem :)

P.S. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą jako jedni z pierwszych na naszej półkuli objeździć deski z nowej kolekcji. Mamy już na 99% zaklepane dwudniowe testy w terminie 16-17.02.2013. Miejscówka - Istebna.
Będą w sumie do objechania 4 zaprzyjaźnione brandy, więc szykuje się bardzo ciekawa imprezka :) Jak zaklepiemy wszystko na mur-beton dam znać na forum, naszej stronie i oczywiście na fejsowym fanpejdżu ;)

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#14 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2013 - 22:22

szykuję już mój uszkodzony kręgosłup na ten termin Jamer ;)) Co będzie jak się żonie onyx spodoba, znowu $... :wallie:

#15 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 23 January 2013 - 22:35

@Jamer, czy w SL coś zmienili? Sądząc po opisie to raczej bez zmian w stosunku do 12/13? Czy ta cornerstone series oznacza jakąś konkretną zmianę w modelu, czy to po prostu zaszufladkowanie?

#16 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2013 - 23:41

16-17 jest Kott :/
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#17 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2013 - 16:28

@kamilos W SL bez większych zmian w stosunku do bieżącego sezonu, dodano dampery pod wiązania, ale to zrobiono w przypadku każdej przyszłosezonowej deski NS'a.
Cornerstone to po prostu nazwa serii dla kultowych i produkowanych od wielu lat desek NS'a takich jak SL, LEGACY, F1, Infinity.
Moim zdanie dobrze, że wprowadzono podział, bo ostatnio modeli się namnożyło i niektórzy zaczynali się już trochę w tym gubić :)

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#18 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2013 - 18:10

P.S. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą jako jedni z pierwszych na naszej półkuli objeździć deski z nowej kolekcji. Mamy już na 99% zaklepane dwudniowe testy w terminie 16-17.02.2013. Miejscówka - Istebna.
Będą w sumie do objechania 4 zaprzyjaźnione brandy, więc szykuje się bardzo ciekawa imprezka :) Jak zaklepiemy wszystko na mur-beton dam znać na forum, naszej stronie i oczywiście na fejsowym fanpejdżu ;)


Stawiam sie obowiazkowo :excited: odrazu przywiaze wam testowki w wroclawskiego tygodnia co Jamer?

Użytkownik emer edytował ten post 25 January 2013 - 18:11

emer

#19 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2013 - 19:56

Czekałem na takie info :excited: termin jak dla mnie w "10", mam nadzieję że będzie raptor x 165 i heritage x 166

#20 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2013 - 20:58

@emer super że będziesz :) co do testówek to uzgodnimy temat na privie ;)

@Los niestety ale takich długości nie dostajemy do testów. NS na sample przeznacza jedną lub max dwie długości z każdego modelu i to wszystko. Zazwyczaj są to długości ze środka więc nie mamy zbyt wielkiego wyboru.. :(
Pod tym względem brandy masowe mają zdecydowanie lepszą sytuację.
Listę desek podam w przyszłym tygodniu.

Pozdro

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!