Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Parkowa Dolina - Freestylowa miejscóka


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 December 2009 - 21:01

Myśle że nie będe dużo opisywał tylko wkleje link na stronke i obczajcie sobie sami:). Miejscówka nowa i ruszy w tym sezonie jak spadnie śnieg. Przeszkody i ratraki w pełnej gotowości. TANIO!!! Lokalizacja - Istebna, koło Wisły;)

http://www.parkowadolina.pl/

Miejscówka zapowiada się całkiem za***iście szczególnie dla zapaleńców freestylu;)

#2 BartU

BartU

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów

Napisano 28 December 2009 - 13:54

Widzę , że kopiują z  The Stash.
Ja też coś w tym stylu mam nad swoim domkiem (zajrzyj na mój park )
Pozdro

#3 emdote

emdote

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 49 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 December 2009 - 18:03

jaram sie tą parkowa doliną bardzo. mam tylko nadzieję, że bedzie to oplacalny interes i szybko sie nie zamknie.
Na pewno lepiej by było gdyby dojazd był latwiejszy (np tam gdzie bezposrednio pkp pośpiechy podjezdzaja). Takie weekendowe wypady pociagiem bylyby niezle

#4 Lysy1st

Lysy1st

    Maryiusz

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2009 - 21:02

ja smigalem na tamtym weekendzie w kiczera pulawy tez maja dosc dobrze przygotowany snowpark ;)

#5 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 00:29

Zapowiada się bardzo fajnie:). Ważne żeby się rozkręciło jeszcze bardziej, w miare czasu żeby powstawały nowe przeszkody a w najbliższej przyszłości igielit:)

Wtedy będzie na maksa za***iście:)

#6 BartU

BartU

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów

Napisano 29 December 2009 - 11:08

No  Lysy1st  widzę, że śmigasz na tych terenach co ja , a na Karlików uderzasz ??

#7 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 January 2010 - 23:18

kuje tam ktoś jutro? :):D bo ma być otwarte, ponadto przez 4 dni czyli ten weekend 20 zl za dzien..hm..nie wiem jak to odbierać :D

ale jakby ktoś tam pokuł jutro to niech coś napisze i wrzuci fotki jeśli zrobi :D:D

a co do karlikowa to jest pro, haha, lubie to miejsce jakoś..sentyment^^  a pulawy to w lecie;p ale ostatnio jak tam bylem to mozna przynajmniej po boxach pokuć^^

#8 Knapi

Knapi

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 02:51

kumpel byl w sobote i mowi ze jeszcze nie jest przygotowany zbyt dobrze i troszke malo ludzi zawitalo odwiedzic nasza polska oaze freestylu  ::) - na oficjalnej stronie podali info ze jezeli uda sie im wypozyczyc armatke do nasniezania to przygotuja wszystko na igłe  :D ;) ;D 8)