Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Union Flite; Union Dlx Czy Flux Pr15 ?


26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 07 January 2013 - 17:14

Witam,
Chciałbym zakupić wiązania do deski:
DC PBJ 153 2011/2012 i butów Burton Tribute

wiązania miałyby służyć zarówno do snowparku jak i na stok.
Które z wiązań UNION Flite UNION DLX czy FLUX PR15 polecilibyście najbardziej ? Czytałem wiele pozytywnych opinii zarówno na temat UNION-ów jak i FLUX-ów.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
pozdro

#2 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 07 January 2013 - 19:03

Wszystkie mocno miękkie, flite szczególnie, jak w miare uniwersalne to szukałbym czegoś trochę twardszego

#3 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2013 - 19:40

Poszukaj zeszłorocznych Union Force. Myślę , że uda się kupić je w cenie tegorocznych Flite lub DLX. Wydaje mi się, że najbardziej uniwersalne wiązki tego brandu. Ja osobiście mam i polecam:)

#4 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 07 January 2013 - 21:04

Trudno o zeszłoroczne force'y niestety, dziś widziałem jakieś ale te w świńsko różowym kolorze:)

#5 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 07 January 2013 - 21:57

Trudno o zeszłoroczne force'y niestety, dziś widziałem jakieś ale te w świńsko różowym kolorze:)


http://skatesports.p...t=32&&id_kat=32 a jednak znalazłem i nawet mój rozmiar :) czyli lepiej te brać niż DLX ?:)

#6 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2013 - 22:06

Trudno o zeszłoroczne force'y niestety, dziś widziałem jakieś ale te w świńsko różowym kolorze:)


Nie świńsko ale landrynkowo różowe :twisted: właśnie takie upalam :lol:

http://skatesports.p...32&&id_kat=32 a jednak znalazłem i nawet mój rozmiar :) czyli lepiej te brać niż DLX ? :)


Na pewno lepszy wybór niż DLX które są dobre ale to podstawowy model.

EDIT: 100 post! Aro, gonie Cię! :ashamed:

Użytkownik mb_1897 edytował ten post 07 January 2013 - 22:08


#7 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 07 January 2013 - 22:18

Lecisz z postami :yahoo: okkk wybór chyba padnie w 85% na te force:)

#8 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 07 January 2013 - 22:27

Cena bardzo dobra, bierz póki ktoś Cie nie wyprzedzi, w takim razie kolor świńskiej landrynki, dla mnie kolor za bardzo hard:D

Użytkownik l3wy edytował ten post 07 January 2013 - 22:28


#9 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 08 January 2013 - 20:41

Cena bardzo dobra, bierz póki ktoś Cie nie wyprzedzi, w takim razie kolor świńskiej landrynki, dla mnie kolor za bardzo hard:D

NIestety już nie mieli tych Union-ów...
a czemu nikt z Was nie wypowie się na temat FLUX-ów ? mało znana firma czy co ? już mam taki mętlik w głowie, miałem brać już Union Force z tamtego sezonu, ale nie mają już na sklepie.....teraz przymierzam się do Drake Fifty (niby ta sama fabryka co Union? )i nie wiem wreszcie czy Drake Fifty czy Union dlx czy może jednak Fluxy ?
Mieszkam z Białym na podlasiu, nie mam możliwości jeżdżenia codziennie (wiadomo warunki śniegowe nie zawsze sprzyjają zimą), raz w roku wyjazd w Alpy na 6 dni jazdy ... także co wybralibyscie na moim miejscu ?:) przeczytałem, obejrzałem, zobaczyłem wiele postów, linków, filmików itp. itd. i na prawde nie wiem które wybrać :)

a czemu nikt z Was nie wypowie się na temat FLUX-ów ? mało znana firma czy co ? już mam taki mętlik w głowie, miałem brać już Union Force z tamtego sezonu, ale nie mają już na sklepie.....teraz przymierzam się do Drake Fifty (niby ta sama fabryka co Union? )i nie wiem wreszcie czy Drake Fifty czy Union dlx czy może jednak Fluxy ?
Mieszkam z Białym na podlasiu, nie mam możliwości jeżdżenia codziennie (wiadomo warunki śniegowe nie zawsze sprzyjają zimą), raz w roku wyjazd w Alpy na 6 dni jazdy ... także co wybralibyscie na moim miejscu ? :) przeczytałem, obejrzałem, zobaczyłem wiele postów, linków, filmików itp. itd. i na prawde nie wiem które wybrać :)


napisałem tez na innym forum taką sama wiadomość temu tak dziwnie mi skopiowało ... chce znać różne opinie :)

#10 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2013 - 21:04

Połowa forum śmiga w fluxach. Poszukaj, bo chyba o wszystkich modelach są recki.

#11 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 08 January 2013 - 21:41

fluxy spoko al pr15 to najnizszy model, dosyc miękki, Wszystko zależy od budżetu jaki posiadasz. W tej chwili ciężko o jakieś porządne wiązki po taniości

#12 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 08 January 2013 - 21:48

najrozsądniej będzie chyba jednak powstrzymać się od zakupu teraz i później wziąć TT30, DS30 albo DMCC :)

#13 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 09 January 2013 - 00:03

Ja tam nierozumiem ogólno forumowej onanizacji nad wiązkami flux, wg mnie są lepsze modele konkurencyjnych marek w podobnych cenach. DMCC w ogóle imo nie warte swojej ceny.

#14 Stoko

Stoko

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 09 January 2013 - 13:24

może założyli gang Flux-a ? :laugh:

#15 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 January 2013 - 13:40

oj nie tylko flux ;)
na niedawno zakończonym test drivie kilka osób śmigało na Hurrithane od K2. mieliśmy na stoku chyba wszystkie generacje Hurrithanów - wiązki robią robotę :)

#16 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 January 2013 - 15:24

Mam Fluxy ds30, K2 hurrithane i Burki Mission sprzed 5lat. Fluxy chyba najbardziej czułe i reaktywne, przy tym można ja dociągnąć na maksa, ale paski są zbyt twarde, zwłaszcza przy minus 20. Po ponad roku zaczynam doceniać K2, do zabawy są genialne. Burki wygrywają za to trwałością i jakością wykonu.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#17 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 09 January 2013 - 18:37

mission to dosc niski model. Ogólnie poszytałem troche na forach US, to tam na ogół na równi stawiają rome, flux, union, ale najbardziej burek od cartel/malavita w góre. Od flux'ów ds30 czy tt30 wolałbym np rome 390 czy targa, Co do unionów mam mieszane uczucia ale pewnie też bym brał chętniej od force'a w góre. Z k2 miałem do czynienia tylko z jakimś niskim modelem ale ogólnie nie lubie tej firmy:)
  • Marcin07 lubi to

#18 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2013 - 14:31

Rome tez mają swoje wady. generalnie na pewnym poziomie cenowym wszyscy proucenci są na tym samym poziomie czy to Flux, czy Union czy Drake czy Rome czy Union. Ale rzeczywiście to forum ma jakieś dziwne parcie na kilka dobrych brendów a kompletnie odwraca się od innych powielając opinie kompletnie nie podparte znajomością innego sprzętu

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#19 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2013 - 17:05

fluxy jak dla mnie najlepsze wiązania a w Miśka wiązkach jak śmigałem we francji to się zakochałem on ma rok młodsze od moich. mam tez Mission chyba 09 i tez wiązki dobre i mogę polecić, nic się z nimi nie dzieje , jedynie raz pasek wymieniałem dolny.

#20 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 10 January 2013 - 17:26

żeby określi czy najlepsze myśę, że by trzeba wszystkie objechać. Dlatego wstrzymałbym się od takich opinii. Flux napewno dobre, jeździłem tylko na jednym modelu i to z przed kilku lat (titan) i tym bardziej zastanawiam się skąd takie uwielbienie tego brandu, gdyż większość innych wiązek z jakimi miałem styczność były lepsze. (wygodniejsze, trwalsze, lepsze pompki) Jest ktoś taki na forum co objechał wiele marek i modeli aby spróbować jakoś obiektywnie to ocenić?