Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zawoja/spytkowice


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ucizze

ucizze

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2012 - 12:32

Witam. jeżdżę na desce od przeszło 9 lat, zbieram na kursy instruktora ale wiadomo że nie są darmowe ;)

Więc jeśli ktoś wybiera się na te ośrodki i nie chce płacić kroci instruktorom tzn po 60/70zl godzina proszę pisać lub dzwonić do mnie chętnie w ramach samodoskonalenia komos coś podpowiem, pojeżdżę z tobą , ustawie sprzęt, oraz serwis. W razie jakich kol wiek pytań [email protected]

#2 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2012 - 16:18

Witam. jeżdżę na desce od przeszło 9 lat, zbieram na kursy instruktora ale wiadomo że nie są darmowe ;)

Więc jeśli ktoś wybiera się na te ośrodki i nie chce płacić kroci instruktorom tzn po 60/70zl godzina proszę pisać lub dzwonić do mnie chętnie w ramach samodoskonalenia komos coś podpowiem, pojeżdżę z tobą , ustawie sprzęt, oraz serwis. W razie jakich kol wiek pytań [email protected]


Jeśli ktoś jest nie zdecydowany, to polecam wcześniej sprawdzić poziom jazdy kolegi z zeszłego sezonu:


#3 ucizze

ucizze

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 20:08

jak możesz zapytać osób którym napisałem na prv nie biore zato żadnych pieniędzy. Bardziej chodziło mi o poznanie sób z mojego terenu które nie umieja a chciałby łapnąć bakcyla, a w jakiś sposób jestem im w stanie doradzić ustawić wiązania podpowiedzieć coś co wyczytałem na forum usłyszałem od Wielu dobrych snowbordzistów, i chciałbym sie nimi podzielić z innymi. Sory jeśli mój post został odebrany jako jakaś nieuczciwa zagrywka.


Co do filmiku jezdził wtedy na desce liba Która miałem do testów wraz z colorem od Marcina deska była troche za dłóga 159cm. Spotkamy sie może na TD chętnie posłucham twoich cennych rad. pzdr

Użytkownik ucizze edytował ten post 15 December 2012 - 20:09


#4 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 21:04

jak możesz zapytać osób którym napisałem na prv nie biore zato żadnych pieniędzy. Bardziej chodziło mi o poznanie sób z mojego terenu które nie umieja a chciałby łapnąć bakcyla, a w jakiś sposób jestem im w stanie doradzić ustawić wiązania podpowiedzieć coś co wyczytałem na forum usłyszałem od Wielu dobrych snowbordzistów, i chciałbym sie nimi podzielić z innymi. Sory jeśli mój post został odebrany jako jakaś nieuczciwa zagrywka.


Rozumiem ze czujesz sie ekspertem, bo wyczytales jedno i drugie na forum? czy to kolejny niesmaczny zart?
W tym poscie juz lepiej piszesz, ze mozesz doradzic w kwesti ustawienia wiazan. Ale na tym koniec, raczej nie bierz sie za nauke, bo jak wyobrazasz sobie pokazanie swiezakowi podstawy jazdy, skoro nie potrafisz przyjac postawy zasadniczej ?
Nie bede wymienial innych bledow w czasie jazdy, bo jest ich masa(jesli komus z forum chcialo by sie przeanalizowac filmik, to lista bedzie dluuuga. Mnie sie nie chce) :)



Co do filmiku jezdził wtedy na desce liba Która miałem do testów wraz z colorem od Marcina deska była troche za dłóga 159cm.


tiaaa, nie pograzaj sie, twierdzac ze 3 cm krotsza deska by cos zmienila :)

Spotkamy sie może na TD chętnie posłucham twoich cennych rad. pzdr


No to wdepnales w niezla k...pe.....

Podsumowujac.
Mam do Ciebie prosbe: zapisz sie na szkolenie podczas TD(pamietaj zeby zapisac sie do grupy dla poczatkujacych), popros o analize swojej jazdy. Moze ktos bedzie mial kamerke to Cie nagra, pomoze Ci to przeanalizowac jazde na spokojnie na chacie, lub przez ludzi na forum.
W konsekwencji bedziesz wiedzial na czym stoisz.

A i jeszcze jedno, w profilu masz namalowane, ze masz kilka deskek. Czy nie lepiej bybylo, zamiast drogich desek dla zaawansowanych kupic cos na miare a reszte przeznaczyc na instruktora?
Ja bym tak zrobil, gdyby mnie bylo stac na droga deske.


Fabian

#5 karolinadh

karolinadh

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 16 December 2012 - 20:37

strasznie się czepiacie, myślę że ucizze nie jednego by czegoś nowego nauczył. Ostanio jak byłam w Zawoi to mogę śmiało stwierdzić, że 90% snowboardzistów jeżdżących wtedy na stoku, prezentowałao znacznie gorszy poziom niż ucizze.

#6 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 December 2012 - 22:35

strasznie się czepiacie, myślę że ucizze nie jednego by czegoś nowego nauczył. Ostanio jak byłam w Zawoi to mogę śmiało stwierdzić, że 90% snowboardzistów jeżdżących wtedy na stoku, prezentowałao znacznie gorszy poziom niż ucizze.


To nie jest kwestia czepiania sie....
Przypadkiem po odnosnikach trafiłem na ten wątek i po ogladnieciu filmiku, przeczytaniu postów oraz tego co przeczytałem w innych wątkach reakcja Fabiena była w sumie wywazona :)

Przy całym szacunku dla uccize i jego szczerych chęci niesienia pomocy innym - faktycznie jedno muszę potwierdzić: zeby uczyć trzeba nie tylko umieć jeździć .... A to z filmiku niekoniecznie wynika ale przedewszystkim umieć uczyć..... A to już spora różnica ....

Pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#7 erzurum

erzurum

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2012 - 23:49

myślę, że kolega ucizze został tu potraktowany zbyt delikatnie.
stuknij się kolego w głowę zanim zaczniesz bawić się w instruktora.