Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kotelnica - Białka Tatrzanska


109 odpowiedzi w tym temacie

#81 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 December 2011 - 17:58

Po 3tyg całkowitego odwyku od życia jutro jadę sprawdzić czy jestem w stanie ustać na desce i co tam w Białce powymyślali :)


Warun całkiem fajny, mają otworzyć po weekendzie już wszystkie wyciągi, te nowe bramki powodują, że bydło się mniejsze robi w kolejce, jakoś tak płynniej to wszystko działa. Jak zawsze musieliśmy mieć małą przygodę, bowiem wczoraj rano w białce nie było prądu, na szczęście o 10 włączyli i wyciągi ruszyły :) Niestety nie widziałem tego nowego wyciągu bo nie dało się tam dotrzeć.
Najważniejszy wniosek - z chorobą stawów ( prawdopodobnie, choć nie wiadomo w sumie co mi jest ) można jeździć na snowboardzie Dołączona grafika gorzej z chodzeniem Dołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#82 Czilos

Czilos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 21:40

Byłem w białce juz 3 razy - w weekend Sob + Niedziela i ludzi massakra. Straszne bydlo mimo zmienionych bramek. Słonecznie, fajnie ale po 12 mega beton i muldy ktore mega wkurw***. W niedziele to samo tylko wszystkiego wiecej ... Jedyny plus to fajne zawody :). Bylem rowniez wczoraj i bylo o niebo lepiej. Nie stalem dluzej jak 5min w kolejce i stok jakos lepiej przygotowany + troche swieżego sniegu. Bylo duzo lodu ale fajniej sie jezdzilo mimo, ze bylo mglisto i jakos tak ponuro :). Niestety tez nie zobaczylem tego nowego wyciagu bo nie idzie tego zobaczyc. We wtorek lub srode przejade sie do Nowej Osady/Soszowa i porownam jak to ma sie do bialki w naszych mega warunach .... :). :girlcake:

#83 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 December 2011 - 22:36

Ja się przymierzałem żeby pociągnąć tam w dół w prawo po świeżym ale perspektywa wracania mnie przeraziłaDołączona grafika tzn na początku jeszcze tamten wyciąg chodził i liczyłem, że się można załapać ale zanim przekonałem moich współtowarzyszy żeby się tam wybrać to wyciąg stanąłDołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#84 Opos

Opos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 29 December 2011 - 17:22

Byłem dziś, warunki ok, stoki przygotowane na twardo, pogoda piękna, delikatny mrozik, nowa kanapa podgrzewająca d*pę (coby nam nie marzła),
Ale oczywiście na stoku Jeden Wielki Zderzacz Hadronów, ludzi więcej niż w ciastko z dziurką, ale to nic bo...
Bo najważniejsze jest to, że pod stokiem, za 25 zł na cały dzień można się wyskakać na wielkiej poduszce z pod znaku Burtona.
Jako osoba która dopiero zaczyna rozkręcać swoje przygody freestylowe, jestem niesamowicie zadowolony z zabawy jakiej dostarcza ta poduszka, pomimo przymusu samodzielnego zadbania o profil.
Polecam wszystkim którzy chcą spróbować coś nowego skleić, albo katować rotację...



#85 PiotrekD.

PiotrekD.

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 January 2012 - 23:54

Wrocilem dzisiaj z Bialki i powiem wam ze od nowego roku przynajmniej na tym nowym wyciagu mniej ludzi.
Na snowpark narazie nie mamy co liczyc ( teren zaczyna sie zielenic :-( )
Trasy jak zwykle przygotowane swietnie (chociaz po swietach byl moment ze ratrakowali raz na dwa dni)
Teraz na Kotelnice ruszyli Ruscy (jest ich pelno)
Jak ktos chce pojezdzic w miare bez kolejek to niech atakuje Kotelnice zanim zaczna sie ferie
Ja odwiedze Kotelnice znowu na 2 turnusie ferii

#86 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2012 - 19:11

Byłem dziś, warunki ok, stoki przygotowane na twardo, pogoda piękna, delikatny mrozik, nowa kanapa podgrzewająca d*pę (coby nam nie marzła),
Ale oczywiście na stoku Jeden Wielki Zderzacz Hadronów, ludzi więcej niż w ciastko z dziurką, ale to nic bo...
Bo najważniejsze jest to, że pod stokiem, za 25 zł na cały dzień można się wyskakać na wielkiej poduszce z pod znaku Burtona.
Jako osoba która dopiero zaczyna rozkręcać swoje przygody freestylowe, jestem niesamowicie zadowolony z zabawy jakiej dostarcza ta poduszka, pomimo przymusu samodzielnego zadbania o profil.
Polecam wszystkim którzy chcą spróbować coś nowego skleić, albo katować rotację...



ustaw sobie szerzej wiazania! Po pierwsze dla zdrowia po drugie łatwiej ogarniesz tricki i będziesz mial wieksza kontrole na deska. Na kaczke tak wąsko nie może być, to nienaturalne

#87 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2012 - 20:23

ustaw sobie szerzej wiazania! Po pierwsze dla zdrowia po drugie łatwiej ogarniesz tricki i będziesz mial wieksza kontrole na deska. Na kaczke tak wąsko nie może być, to nienaturalne



a co ty tu gadasz krwawy..: http://snow4life.pl/news/hesh-death
napisz lepiej jak tam sylwester siadł w dziczy..? :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#88 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2012 - 21:23

a co ty tu gadasz krwawy..: http://snow4life.pl/news/hesh-death
napisz lepiej jak tam sylwester siadł w dziczy..? :bag:



zniszczyłeś mnie tym linkiem hahah :D to już się nie wypowiadam w tym temacie:P

co do sylwestra. Plan upadł bo zima w PL nie dopisała, ale byliśmy na trzy dni między świętami pod namiotami w Niżnych Tatrach i było mega :D

#89 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 03 January 2012 - 21:54

ta poduszka tam stoi cały sezon? :D

#90 Jajko87

Jajko87

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 08 January 2012 - 16:16

Jeśli jest ktoś w Białce bądź był w ostatnim czasie to proszę napiszcie jak sprawa snowparku wygląda, mam na co liczyć jesli wybieram się w czwartek ??

#91 eMeneMs1987

eMeneMs1987

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 09 January 2012 - 21:50

Jeśli jest ktoś w Białce bądź był w ostatnim czasie to proszę napiszcie jak sprawa snowparku wygląda, mam na co liczyć jesli wybieram się w czwartek ??


My byliśmy ekipą piątek i sobota. O snowparku narazie można zapomnieć... Jedynie poducha po prawej stronie (osobno płatna u jakiegoś Gazdy :) Śniegu przez weekend trochę spadło, ale na otwarcie przygotowanie snpwparku potrzeba znacznie więcej...

#92 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 February 2012 - 21:28

Dla zainteresowanych parę godzin temu warunki świetne :)

Snow Park trochę zasypany, pełno świeżego puchu ale stok przygotowany wiec można śmigać :)
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#93 SBK

SBK

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 07 April 2012 - 19:44

Wtorek jest ostatnim dniem kiedy wyciąg będzie czynny w tym sezone. Jest też darmowa jazda. Na pewno nie spodziewam się rewelacji, ale czy stok nadaje się do kazdy na tyle, iż warto się wybrać ? Był ktoś ostatnio ?

#94 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 April 2012 - 19:56

Ja byłem 01.04.2012 i było OK...tyle, że od rana do godziny 11 padał śnieg. Jak będzie jutro? nie wiem, na kamerach wygląda przyzwoicie...

#95 wlodek

wlodek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 19 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu MENiS

Napisano 04 November 2012 - 23:26

Siema, jakby ktoś szukał jakiś informacji o Białce albo noclegu to jako mieszkaniec i snowboardzista chętnie pomoge :-D

#96 wlodek

wlodek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 19 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu MENiS

Napisano 16 November 2012 - 10:37

Jeśli chodzi o nowe wyciągi w Białce to na Kaniówce będzie nowe krzesło:)

#97 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 November 2012 - 10:47

ooo... to kolegę lokalesa będziemy mieli na TD...
jakieś secret spoty na bc pokażesz kolegom, co..? :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#98 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 November 2012 - 15:41

Wlodek spadłeś mi z nieba:)
szukam noclegu, tak na 2-3 dni, od 20.12.12 - dla 2 osób
ciekawe tylko czy śnieg będzie...?
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#99 wlodek

wlodek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 19 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu MENiS

Napisano 19 November 2012 - 09:42

Wlodek spadłeś mi z nieba:)
szukam noclegu, tak na 2-3 dni, od 20.12.12 - dla 2 osób
ciekawe tylko czy śnieg będzie...?

Wszystko zależy czy szukasz wersji studenckiej czy na bogato:) Najlepiej pisz na priv

#100 save87

save87

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 18 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 December 2012 - 23:46

Dziś na wieczór ładnie przymroziło, teraz jest coś około -10 stopni i armatki od kilku ładnych godzin pracują pełną parą. Od wczoraj stoi poducha (25PLN bez limitu skoków w godzinach 10:00-16:00) dobra alternatywa bo w tym czasie są spore kolejki do wyciągów.