Skocz do zawartości




Zdjęcie

Wwwbronimypilskapl/


17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 December 2012 - 21:05

Może ktoś po przeczytaniu będzie chciał poprzeć akcję przeciwko eko terrorystom z Pilska

http://www.bronimypilska.pl/

#2 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 December 2012 - 21:36

7Dolin walczy z nimi już prawie 6 lat i nic z tego na razie nie wynika... Każda taka akcje nalezy popierac :)

#3 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 December 2012 - 22:22

Nie tylko Pilsko ma problem z ekoterroryzmem.
Wszystkie inwestycje w zimową infrastrukturę sportową na żywiecczyźnie stoją i nie zamierzają się ruszyć do przodu.

Najbardziej stratni są mieszkańcy, bo we wiochach naokoło gwiżdże biedą,a roboty ni mo.
There's a natural mystic blowing through the air ...

#4 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 December 2012 - 23:01

Na Pilsku szaleje Natura2000?
Ci sami spowodowali, że pomiędzy Zabrzem a Bytomiem na A1, są tylko 2 pasy, a nie 3 i wysokie ekrany, gdzie są same pola uprawne troche lasu :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#5 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 02:03

Ta banda terrorystów nie odpuści
http://www.beskidzka...logow,7083.html
There's a natural mystic blowing through the air ...

#6 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 08:03

Wszędzie jest ten sam problem z tą bandą
W Zabrzu byłem wczoraj no fakt ekrany są wielkie :) ale mogli by i dziury połatać na drogach bo czołgu nie posiadam
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .

#7 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 09:14

wicie rozumicie... dudki muszą się zgadzać panom eckologom... jest szansa parę złotych przytulić, to trzeba się trochę pokazać...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#8 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 10:11

Tak dla porządku: Natura 2000 to forma ochrony przyrody ( podobnie jak park narodowy, pomnik przyrody itp.) a nie organizacja więc nie może raczej "szaleć". Sieciami zarządza RDOŚ ewentualnie GDOŚ a organizacje typu Pracownia Na Rzecz Wszystkich Istot, Klub Gaja itp. nie mają z nią nic wspólnego.

#9 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 10:41

no i to się zgadza... ale w obszarach objętych programem Natura 2000, też się robi różne rzeczy, które wpływaja na obszary chronione, tylko robi się to pod nieco większym nadzorem urzędniczym (tak jakby oni się na czymś szczególnie znali <_< )... natomiast akcje takich organizacji jak ta pracownia, działają na mnie jak płachta na byka... niech każdy będzie eko w swoim domu i to wystarczy... jak widzę na deptaku namawiaczy z grinpisu zachęcajacych do przyłączenia się do ich akcji deklaracją wpłat, to mnie trzepie...

Użytkownik praxx edytował ten post 15 December 2012 - 10:41

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#10 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 11:09

Kurde to u mnie w domu byli z Grenpeace i chciała żebym miesięcznie wpłacał zadeklarowana wpłatę , ja jej mówie że musze to przemyśleć i coś tam wpłacę a ona do mnie że to tylko dziś takie coś jest i teraz musimy podpisać umowę na jakąś tam kwotę. Czerwone światełko się zapaliło i tak szmate zwyzywałem że juz u nie po klatce nie łaziła. Od tej pory nienawidze ekologów bo uświadomiło mi to tylko jedno kasa kasa kasa.

#11 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 11:22

hahaha... wyobraziłem sobie jak jaco stoi nad panną i tupie nogą... paszła bliadź... :hahaha2:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#12 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 11:28

:) no taka malutka była z 1,55 może więc w oczy sobie nie patrzyliśmy :P

#13 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 12:06

.. jak widzę na deptaku namawiaczy z grinpisu zachęcajacych do przyłączenia się do ich akcji deklaracją wpłat, to mnie trzepie...

Mam to samo, ale z reguły są to naiwne dzieci w okresie buntu, które ktoś wkręcił w coś czego do końca nie rozumieją. Ja staram się nie reagować :)

... w obszarach objętych programem Natura 2000, też się robi różne rzeczy, które wpływaja na obszary chronione, tylko robi się to pod nieco większym nadzorem urzędniczym (tak jakby oni się na czymś szczególnie znali <_< ).

Pracownicy RDOŚ to w dużej mierze prawnicy lub ludzie obeznani z prawem administracyjnym i ochrony środowiska. Ale mają też inspektorów terenowych którzy znają się na zagadnieniach przyrodniczych.

#14 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 12:07

wiesz dlaczego Jacek tak Cie dziewczyna namawiała, żebyś dziś podpisał umowę? Bo jest na prowizji.. I zarabia tylko wtedy gdy coś podpisze.. Jeśli chodzi o takie organizacje to wwf (chyba coś takiego) zbierało na ochronę rysi w tatrach.. Mój ziomek w tym robił. Z tego co mówił, to oddają jakieś 60% zysków na te rysie.. Za kwita miał ok. 30zł.

#15 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 12:12

tak się domyślałem że coś z tego ma , ale strasznie mnie wq...ła za wszelka cene chciała żebym podpisał.

#16 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 12:12

wiadomo retro, że nie wszędzie jest tak samo... też większą część roku spędzam na "łonie natury" i patrzę na to ze swojej strony... a jak jest to przykładów wszędzie pełno...
peace
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#17 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 13:52

no i to się zgadza... ale w obszarach objętych programem Natura 2000, też się robi różne rzeczy, które wpływaja na obszary chronione, tylko robi się to pod nieco większym nadzorem urzędniczym (tak jakby oni się na czymś szczególnie znali <_< )... natomiast akcje takich organizacji jak ta pracownia, działają na mnie jak płachta na byka... niech każdy będzie eko w swoim domu i to wystarczy... jak widzę na deptaku namawiaczy z grinpisu zachęcajacych do przyłączenia się do ich akcji deklaracją wpłat, to mnie trzepie...


Coś mi się przypomniało w poprzedniej pracy zajechałem na deptak w Opolu i tam tak samo chodzą tacy namawiają też chcieli podpis ekologia o papieże mi gadał i jakieś ta, jeszcze bzdury ale gdy usłyszałem kasę zaraz mu otwarłem szoferkę i mu pokazałem gdzie mam jego papier a nie będę ukrywać sterta była tych kwitów na podłodze pogniecionych że potem już mnie omijał na deptaku :)
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .

#18 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 October 2013 - 11:42

Ostatni nius z "bronimypilska":
"...Pilsko ma odpowiedni potencjał, ale potrzeba jest radykalnych zmian w jego infrastrukturze, by konkurować z innymi ośrodkami w Europie, problem w tym, że przepisy NATURY 2000 są inaczej interpretowane w Polsce niż w pozostałych krajach wspólnoty - podkreślił Tadeusz Sołek."

A Korbielów na to kładzie [tu wpisz dowolną obelżywość] i kto jeszcze nie wie, stawia nową kanapkę od prawie pół roku.
Co ważne, starają się by uruchomić ją w grudniu. Więcej w artykule na: http://kurierpolski2...inisz-na-pilsku
Cytując:
"Przed zbliżającym się sezonem zimowym odwiedziliśmy Korbielów. I mamy świetne wieści dla snowboardzistów! Pod Pilskiem powstaje nowy wyciąg krzesełkowy, jego otwarcie zaplanowano już na grudzień! To bardzo nowoczesna konstrukcja, która przewiezie nawet 1600 osób na godzinę. Ma być przystosowana dla osób w różnym wieku i o różnym doświadczeniu, a przede wszystkim przyjazna dla rodzin z dziećmi..."
There's a natural mystic blowing through the air ...