Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Twardy Set Na Początek


44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Finlarod

Finlarod

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 21 December 2012 - 00:16

Mięczak tak czy siak zostać musi i zostanie, bo
- nawet w alpach nie zawsze warun jest alpejski, a jeszcze w naszym rodzimym kraju się czasem jeździ
- na twardej nie pojadę na kaczkę i mi klasy/instruktora (za 20lat) nie dadzą :D (swoją drogą, żeby kaczkę na twardzielu ustawić to by chyba musiała być różnica ze 100 stopni :D)
- przed śmiercią muszę zjechać z Elbrusa!!!
- mięczaki też są fajne :D

#42 Finlarod

Finlarod

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 09 January 2013 - 23:37

To żeby temat podsumować, mogę powiedzieć że:
Pierwsze koty za płoty!!! :)
Na razie na moim twardym zestawie spędziłam 1,5h, głównie było to ślizganie i machanie rękami, no i walka o życie swoje i innych, żeby żaden z 30stu pro-narciarzy i snowboarderów nie wjechał na mnie podczas tyczkowych treningów.
Ale wrażenia pozytywne, radość, że ten długi dziób może jednak jakoś skręcić i nie wylecieć od razu ze stoku wielka :) Sezon jeszcze długi i będzie pod znakiem twardziela ;)
Pozdrawiam! :)

#43 shaman-snowboard

shaman-snowboard

    Snołborder

  • Team9
  • 221 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2013 - 12:49

wiem że jestem lekko spóźninony, rzadko tu zaglądam, zwłąszcza do działu twardziele gdzie od ponad 3 lat nie wydarzył się nowy post.

No ale wrzucę linka gdzie szukać okazji z allegro. mam nadzieję że się chłopaki nie obrażą że konkurencjne forum,http://na-krawedzi.pl/viewtopic.php?f=5&t=124

No i najważniejsze. tamto forum nie jest moje tylko nasz, i bardzo was tam brakuje bo to nie jest teylko forum dla twardzieli, tylko dla ludzi chcących jeźdizć ostro na krawedzi czy to na mięczaku czy twardzielu czy skwalu czy nawet na nartach!!! natomiast freestyle zdecydowanie do nas nie pasuje :)

a jak ktoś chce spróbować naszego podejścia do deski to zapraszam. Zawsze jakiś zestaw się skompletuje z tego co jest akurat wolne, bo "na stanie" wala się trochę sprzęta :)))

pozdr

#44 Finlarod

Finlarod

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 27 January 2013 - 19:49

Shamanie i tam jestem, i tam też was molestuje moimi pytaniami ;)
Tylko czemuście wszyscy tak daleko od stolicy (wielko)Polski?? ;>
e-learning ostatnimi czasy bardzo modny, ale w tej dziedzinie to lepiej z kimś pojeździć ;)
Pozdrawiam! :)

#45 shaman-snowboard

shaman-snowboard

    Snołborder

  • Team9
  • 221 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 January 2013 - 11:05

wiem, wiem :) tylko czemu ta wasza stolica ta daleko od nas...? :)

e-learning bardzo modny, tak, ale podobnie jak z innymi rzeczami, lepiej zrobić to w realu z prawdziwymi ludźmi niż samemu przed kompem :)

ale mi tekst wyszedł :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pozdr