Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Jechać Ze Snow Show ?


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 grad

grad

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2012 - 13:44

Witam,
Jeździł ktoś z Was ze studenckim biurem podróży snow show,
Można im zaufać? Podzielcie się wrażeniami i spostrzeżeniami?
Wybiera się ktoś w styczniu do les sybelles?

#2 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 14:40

powiem tak...snowshow jak najbardziej jest sprawdzone...chociaż krążą jakieś tam legendy ;)

w każdym razie jeżeli Cię interesują imprezy itd. . to myślę że będziesz miał tego pod dostatkiem i nie zależy Ci na jakiś szkoleniach to jak najbardziej, jeżeli interesują Cię szkolenia to nie na pewno ze snowshow....:D

#3 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 15:41

Powiem Ci 10 grudnia, bo wrócę z wyjazdu z snowevents (a to bardzo podobne do snow-show przynajmniej z tego co widzę na stronie www).
Jak ktoś lubi imprezy non stop to bardzo dobra opcja - ja jednak jadę tam jak najwięcej pojeździć ;-)

Ze szkoleń nie korzystam, jakieś tam mają ale jakbym miał płacić za szkolenie to na pewno wybrałbym kogoś innego ;-)

#4 EHschool

EHschool

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 November 2012 - 10:17

Zapraszam na nasze wyjazdy jeżeli ktoś szuka dobrych szkoleń na każdym poziomie zaawansowania i mega pozytywnej ekipy pod dobre imprezy. Zapoznaj się z oferta http://www.ehschool..../zima-2013.html
pozdro

#5 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 November 2012 - 14:08

powiem tak...snowshow jak najbardziej jest sprawdzone...chociaż krążą jakieś tam legendy ;)

w każdym razie jeżeli Cię interesują imprezy itd. . to myślę że będziesz miał tego pod dostatkiem i nie zależy Ci na jakiś szkoleniach to jak najbardziej, jeżeli interesują Cię szkolenia to nie na pewno ze snowshow.... :D


Tak jak kolega pisze, jeśli chcesz pojeździć i dobrze poimprezować to z wyjazdu będziesz zadowolony. Biuro jest sprawdzone mają swoje stacjonarne oddziały.
Ja byłem na wyjeździe w 3 dolinach i ze spraw technicznych, organizacyjnych nie napotkałem żadnej wtopy. Wszystko na czas, piloci elastyczni, mający kontakt z właścicielami klubów.
Co do szkoleń freestylowych powiem, że nie uczestniczyłem, nie wiem jakiej są jakości. Podczas naszego wyjazdu jechał z nami pająk wojtek i wiem, że masa osób była zadowolona z jego lekcji. Ja nawet nie próbowałem, bo preferuje jazdę na krawędzi. ;)

Powiem Ci 10 grudnia, bo wrócę z wyjazdu z snowevents (a to bardzo podobne do snow-show przynajmniej z tego co widzę na stronie www).
Jak ktoś lubi imprezy non stop to bardzo dobra opcja - ja jednak jadę tam jak najwięcej pojeździć ;-)

Ze szkoleń nie korzystam, jakieś tam mają ale jakbym miał płacić za szkolenie to na pewno wybrałbym kogoś innego ;-)


OK, daj koniecznie znać, proszę o PV ;)

#6 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2012 - 16:36

Jazda na krawędzi nie wymaga szkolenia?
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#7 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 November 2012 - 19:57

jak się ma wyszkolone krawędzie, to już nie... :uczen:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#8 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2012 - 21:35

"Eins, zwei drei" :lolbounce:
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#9 grad

grad

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2012 - 12:15

Tak jak kolega pisze, jeśli chcesz pojeździć i dobrze poimprezować to z wyjazdu będziesz zadowolony. Biuro jest sprawdzone mają swoje stacjonarne oddziały.
Ja byłem na wyjeździe w 3 dolinach i ze spraw technicznych, organizacyjnych nie napotkałem żadnej wtopy. Wszystko na czas, piloci elastyczni, mający kontakt z właścicielami klubów.
Co do szkoleń freestylowych powiem, że nie uczestniczyłem, nie wiem jakiej są jakości. Podczas naszego wyjazdu jechał z nami pająk wojtek i wiem, że masa osób była zadowolona z jego lekcji. Ja nawet nie próbowałem, bo preferuje jazdę na krawędzi. ;)


Jeszcze dwa pytania:
Nie ma bałaganu przy ich wyjazdach, organizacji? Słyszałem, że jeżdzą ludzie z całej Polski w dodatku jeszcez tybylcy...
Czy w apartamencie będę z osobami, które wskaże?

#10 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2012 - 14:28

w apartamenty to się najczęściej ludzie sami dobierają...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#11 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 30 November 2012 - 18:35

Ja też byłem jak dotąd na 3-4 wyjazdach z biur typu studenckie tanie - i sobie chwalę, Brak szkoleń, ale za to znacznie niższa cena niż u bardziej renomowanych a organizacja w porządku,

#12 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 December 2012 - 14:05

Jeszcze dwa pytania:
Nie ma bałaganu przy ich wyjazdach, organizacji? Słyszałem, że jeżdzą ludzie z całej Polski w dodatku jeszcez tybylcy...
Czy w apartamencie będę z osobami, które wskaże?


Nie ma bałaganu jest odpowiednia ilość opiekunów. Szczerze to byłem oburzony jak stałem w kolejce na wyciąg 2 minuty, co mi się raz zdarzyło. Tak możesz sam wybrać apartament oraz osoby z którymi chcesz być w nim. Jest ok.

#13 grad

grad

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 December 2012 - 14:39

Ok,
Dziękuje za wypowiedzi,
Wasze sugestie okazały się pomocne ;)
Pozdr
G

#14 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 December 2012 - 22:25

W sumie wszystko już napisali.

Weź jednak poprawkę na cenę BEZ wyżywienia. W Carrefure czy Sparze najtańsze wina, piwa i pieczywo znika w mgnieniu oka. Natomiast byle hot-dog i małe piwo, którego nawet nie poczujesz - kupione na stoku to 10 euro. W sklepach oczywiście taniej ale wciąż dużo drożej niż u nas.

Użytkownik Muniek edytował ten post 09 December 2012 - 22:28