Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Lib Tech Testy


671 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2012 - 11:00

Tutaj będę wypisywał miejsca gdzie można testować deski Lib Techa. Będzie też info o nadchodzących testach Lib Techa organizowanych przeze mnie.

Na początek:
Gold Sport w Łodzi, http://goldsport.pl/...bTech?offset=20
na dole są 3 pozycje do testów.

Zyg Zak w Białce Tatrzańskiej:
http://www.zygzaksnow.pl/
Tutaj dość dużo desek do testowania.

Nastepne miejsca wkrótce...

Energy Sports w Mierzynie, koło Szczecina
http://www.energysports.pl/

http://selectshop.pl/ w Rzeszowie

#2 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 11:31

Transfer we Wrocławiu, od przyszłego tygodnia, do testów Skate Banana 154,156 i 159.
http://www.transfer-snowboard.pl/

#3 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2012 - 14:41

Co do Zyg Zak to można na miejscu podskoczyć i brać na stok czy lepiej telefonicznie rezerwować ?

#4 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 15:16

Hmmm, zalezy, jak akurat jest okres jakiś ferii,itd to lepiej zadzwonić i zarezerwować. Choć szczerze, to tam jest akurat największy wybór desek testowych,więc zawsze coś jest na miejscu.

#5 kristoff16

kristoff16

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 21:51

Mam pytanie nigdy nie testowałem żadnych desek i np jak bym chciał przetestować skate banana to co mam podejść do sklepu i tak o ? dadzą mi deskę do testowania na weekend ( praktycznie jeżdżę tylko w sobotę i niedziele) trzeba dawać coś w zastaw czy co ? hehe :ashamed:

#6 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2012 - 23:59

To zalezy od sklepu. Jedni kasują 50zł od dnia, z tym,że jeśli potem kupisz taką to masz to odliczone. Inni być może taniej... Na pewno generalnie jest tak,że musisz zostawić swoje dane, czasem dokument tożsamości. Najlepiej zadzwonić i spytać. Na pewno nie ma sytuacji,że musisz dać zastaw wysokości wartości deski.

#7 misha

misha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 December 2012 - 10:40

http://www.zygzaksno...testowe,23.html

#8 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 December 2012 - 22:03

Osobiście stestowałem swojego Lib'a w Les2Alpes właśnie wróciłem, przywaliłem w coś metr pod puchem tak mocno że się lekko tail rozwarstwił ale francuzi na miejscu w SkiSet ogarneli temat za 15 eurosów.

Co do samego Lib Techa - magne pomaga, nie puściło mnie nawet ani razu na czarnej stromej trasie - ale ta deska może zaskoczyć, jak mocno wryjesz się krawędzią to może się okazać że już z niej nie wyjdziesz :P Deska na plus, czuje niestety że potrafię wykorzystać może 10% jej potencjału :(

#9 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 December 2012 - 23:04

Na tym polega zaleta tej krawedzi,ze nie trzeba wkladac tyle sily by dobrze jechac na krawądce...
Na jakiej desce jezdzisz?

9 i 10 lutego w Szczyrku, przy Skrzycznym w miasteczku testowym a propo imprezy Burne'a testowac deski Lib Techa i Gnu, kolekcje na sezon 13/14.
Bedzie duzy wybor, dla kazdego dlugosc i wiekszosc modeli. Juz zapraszam....

#10 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2012 - 23:58

Mam TRS 2012, niestety francuska robota wytrzymała 2 dni i obecnie Goście z ZygZaka to naprawiają (bo dzisiaj jeździłem w Białce). Jutro też tu jeżdżę ale na czymś pożyczonym do testów z ZygZaka - coś miękkiego mają mi dać, nie ma tam obecnie bananów więc czymś zastąpią. Od 17tego przez 3 dni walczę w Zieleńcu - jak wiesz czy tam można też testować sprzęciwo to daj znać ;-)

9 i 10 luty dzieki za info, warto będzie skorzystać.

Ten TRS jest za***isty ale chyba docelowe przeznaczenie ma do duzych predkosci, duzych hopek, dla duzych chłopców ;-) a nie do zabawy w buttery itd

Użytkownik Muniek edytował ten post 12 December 2012 - 00:18


#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2012 - 17:33

To jezdzimy na tych samych deskach, ja TRS 157, model z tego sezonu.... TRS jest juz ok,dla srednio zaawansowanego, ktory lubi predkosci i stabilnosc, a przy tym nie chce bardzo agresywnej deski nie wybaczajacej bledow. Ja ta deske uwielbiam. Wlasnie jestem w Val Thorens i troche w backcountry po skalkach deska pozachaczalem i jak na razie nic. Oczywiscie jak masz pecha, to nie ma przebacz.

W Zyg Zaku na pewno ogarną temat profesjonalnie. Artur, ktory jest wlascicielem jezdzil na tych deskach zanim ktokolwiek ta firme w Polsce znal. A propo doradztwa rowniez do niego najlepiej sie zwracac, mysle,ze ma najwieksze pojecie w Polsce.

Co do testow 9 i 10 lutego, na pewno kolekcja na przyszly sezon, testy za darmo oczywiscie. Tylko dowod tozsamosci, najlepiej dowod, moze jakas kaucja, ale raczej nie... Z reszta dam tutaj znac jeszcze.

#12 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2012 - 19:22

To właśnie z nim rozmawiałem dzisiaj też, mówił że pierwszego Liba kupił za złotówki w milionach (jak były jeszcze stare polskie złotówki) :-) Pogadalismy, doradził mi też troche w ustawieniu wiązań, TRSa zostawiłem tam do poniedziałku bo nie bedzie mi potrzebny przez weekend. Niestety upadłem dzisiaj bardzo mocno i będzie kilka dni przerwy.

Deska faktycznie jest stabilna, potrafi jechać szybko nie tylko na sztruksie, w puchu radzi sobie bardzo dobrze (chociaż nie jechałem np na Travisie Pro). Nie wiem jak Ty ale ja przestawiłem wiązania na tył jak wiedziałem, że cały dzień przeznaczam na puch (w L2A było to możliwe) :) Mimo to na desce da się też pobawić, popróbować chociaż jakieś buttery, spróbować lekko wygiąć deskę...chętnie przetestuje w lutym jakieś bardzo mięciutkie banany żeby zobaczyć różnicę właśnie w tych kategoriach.

Zazdroszczę Val Thorens ;) Powodzenia i bezpiecznej jazdy !

Użytkownik Muniek edytował ten post 12 December 2012 - 19:24


#13 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 13 December 2012 - 10:47

Wybaczcie za offtop, Marek S. jakie warunki w val thorens? jutro wyjeżdżam z jednym z wrocławskich biur. Mają być deski liba do testów. Maczasz w tym swoje palce?:)

#14 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2012 - 19:01

Warunki bardzo dobre. Duzo sniegu, sa jeszcze miejsca gdzie pelno puchu i mozna sie pobawic. Ale uwazaj, duzo tu skal i mozna sie zdziwic. Park zrobiony, skoczniee wieksze 15 m do 11m i jeszcze jakies mniejsze przeszkody,ale jezdzilem tylko na hopach.

Deski udostepnia sklep Transfer z Wroclawia, ale to jakas malutka ilosc. Wieksza to teraz bedzie na sylwestra ze Snow Campem. Poza tym wspolpracuje z Kayo Travel. Z kolekcji na przyszly rok bede mial wiecej sampli,wiec tez bedzie wiecej mozliwosci testowania. Ale to od stycznia...

#15 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 13 December 2012 - 19:19

Wielkie dzięki, smaruje dechę, pakuje do wora i jutro dajemy. Zobaczę czy coś przypasi z tych desek na moje gabaryty bo po powrocie będe się rozglądał za czymś nowym.

Piona

#16 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2013 - 17:12

Testy Lib Techa i Gnu będą w :
26-27.01 w Białce Tatrzańskiej, bedzie troche nagród do rozlosowania dla testujacych plus byc moze "high ollie contest"
9 i 10.01 Szczyrk, na dolnej stacji Skrzycznego w Szczyrku przy okazji zawodow Burn
16 i 17.01 w Bełchatowie koło Łodzi, Góra Kamieńsk
Inne daty wkrótce

#17 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2013 - 18:22

będzie skunk apes 165? lub coś innego dla dużych ziomków :huh2:

#18 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2013 - 20:45

chyba Luty Marek :)

#19 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2013 - 21:35

Kurde sorry, to oczywiscie luty....
Skunk Ape 161, postaram sie ogarnac 165tke...

Czyli jeszcze raz:
Testy Lib Techa i Gnu będą w :
26-27.01 w Białce Tatrzańskiej, bedzie troche nagród do rozlosowania dla testujacych plus byc moze "high ollie contest"
9 i 10.02 Szczyrk, na dolnej stacji Skrzycznego w Szczyrku przy okazji zawodow Burn
16 i 17.02 w Bełchatowie koło Łodzi, Góra Kamieńsk

#20 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2013 - 21:48

Hmm obiło mi się o uszy że w styczniu w któryś weekend w Białce miały być mało oficjalne testy Liba 13/14 z możliwością zamówienia :-)

Użytkownik Muniek edytował ten post 15 January 2013 - 21:48