Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
* * * * * 1 głosy

Lib Tech Testy

627 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 26 listopad 2012 - 11:00

Tutaj b─Öd─Ö wypisywa┼é miejsca gdzie mo┼╝na testowa─ç deski Lib Techa. B─Ödzie te┼╝ info o nadchodz─ůcych testach Lib Techa organizowanych przeze mnie.

Na pocz─ůtek:
Gold Sport w Łodzi, http://goldsport.pl/...bTech?offset=20
na dole s─ů 3 pozycje do test├│w.

Zyg Zak w Białce Tatrzańskiej:
http://www.zygzaksnow.pl/
Tutaj do┼Ť─ç du┼╝o desek do testowania.

Nastepne miejsca wkr├│tce...

Energy Sports w Mierzynie, koło Szczecina
http://www.energysports.pl/

http://selectshop.pl/ w Rzeszowie

#2 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 27 listopad 2012 - 11:31

Transfer we Wrocławiu, od przyszłego tygodnia, do testów Skate Banana 154,156 i 159.
http://www.transfer-snowboard.pl/

#3 Muniek

Muniek

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1027 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 listopad 2012 - 14:41

Co do Zyg Zak to mo┼╝na na miejscu podskoczy─ç i bra─ç na stok czy lepiej telefonicznie rezerwowa─ç ?

#4 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 27 listopad 2012 - 15:16

Hmmm, zalezy, jak akurat jest okres jaki┼Ť ferii,itd to lepiej zadzwoni─ç i zarezerwowa─ç. Cho─ç szczerze, to tam jest akurat najwi─Ökszy wyb├│r desek testowych,wi─Öc zawsze co┼Ť jest na miejscu.

#5 kristoff16

kristoff16

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 15 post├│w

Napisano 27 listopad 2012 - 21:51

Mam pytanie nigdy nie testowa┼éem ┼╝adnych desek i np jak bym chcia┼é przetestowa─ç skate banana to co mam podej┼Ť─ç do sklepu i tak o ? dadz─ů mi desk─Ö do testowania na weekend ( praktycznie je┼╝d┼╝─Ö tylko w sobot─Ö i niedziele) trzeba dawa─ç co┼Ť w zastaw czy co ? hehe :ashamed:

#6 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 28 listopad 2012 - 23:59

To zalezy od sklepu. Jedni kasuj─ů 50z┼é od dnia, z tym,┼╝e je┼Ťli potem kupisz tak─ů to masz to odliczone. Inni by─ç mo┼╝e taniej... Na pewno generalnie jest tak,┼╝e musisz zostawi─ç swoje dane, czasem dokument to┼╝samo┼Ťci. Najlepiej zadzwoni─ç i spyta─ç. Na pewno nie ma sytuacji,┼╝e musisz da─ç zastaw wysoko┼Ťci warto┼Ťci deski.

#7 misha

misha

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 178 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu

Napisano 02 grudzień 2012 - 10:40

http://www.zygzaksno...testowe,23.html

#8 Muniek

Muniek

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1027 post├│w

Napisano 09 grudzień 2012 - 22:03

Osobi┼Ťcie stestowa┼éem swojego Lib'a w Les2Alpes w┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éem, przywali┼éem w co┼Ť metr pod puchem tak mocno ┼╝e si─Ö lekko tail rozwarstwi┼é ale francuzi na miejscu w SkiSet ogarneli temat za 15 euros├│w.

Co do samego Lib Techa - magne pomaga, nie pu┼Ťci┼éo mnie nawet ani razu na czarnej stromej trasie - ale ta deska mo┼╝e zaskoczy─ç, jak mocno wryjesz si─Ö kraw─Ödzi─ů to mo┼╝e si─Ö okaza─ç ┼╝e ju┼╝ z niej nie wyjdziesz :P Deska na plus, czuje niestety ┼╝e potrafi─Ö wykorzysta─ç mo┼╝e 10% jej potencja┼éu :(

#9 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 11 grudzień 2012 - 23:04

Na tym polega zaleta tej krawedzi,ze nie trzeba wkladac tyle sily by dobrze jechac na kraw─ůdce...
Na jakiej desce jezdzisz?

9 i 10 lutego w Szczyrku, przy Skrzycznym w miasteczku testowym a propo imprezy Burne'a testowac deski Lib Techa i Gnu, kolekcje na sezon 13/14.
Bedzie duzy wybor, dla kazdego dlugosc i wiekszosc modeli. Juz zapraszam....

#10 Muniek

Muniek

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1027 post├│w

Napisano 11 grudzień 2012 - 23:58

Mam TRS 2012, niestety francuska robota wytrzyma┼éa 2 dni i obecnie Go┼Ťcie z ZygZaka to naprawiaj─ů (bo dzisiaj je┼║dzi┼éem w Bia┼éce). Jutro te┼╝ tu je┼╝d┼╝─Ö ale na czym┼Ť po┼╝yczonym do test├│w z ZygZaka - co┼Ť mi─Ökkiego maj─ů mi da─ç, nie ma tam obecnie banan├│w wi─Öc czym┼Ť zast─ůpi─ů. Od 17tego przez 3 dni walcz─Ö w Ziele┼äcu - jak wiesz czy tam mo┼╝na te┼╝ testowa─ç sprz─Öciwo to daj zna─ç ;-)

9 i 10 luty dzieki za info, warto b─Ödzie skorzysta─ç.

Ten TRS jest za***isty ale chyba docelowe przeznaczenie ma do duzych predkosci, duzych hopek, dla duzych chłopców ;-) a nie do zabawy w buttery itd

Użytkownik Muniek edytował ten post 12 grudzień 2012 - 00:18

#11 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 12 grudzień 2012 - 17:33

To jezdzimy na tych samych deskach, ja TRS 157, model z tego sezonu.... TRS jest juz ok,dla srednio zaawansowanego, ktory lubi predkosci i stabilnosc, a przy tym nie chce bardzo agresywnej deski nie wybaczajacej bledow. Ja ta deske uwielbiam. Wlasnie jestem w Val Thorens i troche w backcountry po skalkach deska pozachaczalem i jak na razie nic. Oczywiscie jak masz pecha, to nie ma przebacz.

W Zyg Zaku na pewno ogarn─ů temat profesjonalnie. Artur, ktory jest wlascicielem jezdzil na tych deskach zanim ktokolwiek ta firme w Polsce znal. A propo doradztwa rowniez do niego najlepiej sie zwracac, mysle,ze ma najwieksze pojecie w Polsce.

Co do testow 9 i 10 lutego, na pewno kolekcja na przyszly sezon, testy za darmo oczywiscie. Tylko dowod tozsamosci, najlepiej dowod, moze jakas kaucja, ale raczej nie... Z reszta dam tutaj znac jeszcze.

#12 Muniek

Muniek

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1027 post├│w

Napisano 12 grudzień 2012 - 19:22

To w┼éa┼Ťnie z nim rozmawia┼éem dzisiaj te┼╝, m├│wi┼é ┼╝e pierwszego Liba kupi┼é za z┼éot├│wki w milionach (jak by┼éy jeszcze stare polskie z┼éot├│wki) :-) Pogadalismy, doradzi┼é mi te┼╝ troche w ustawieniu wi─ůza┼ä, TRSa zostawi┼éem tam do poniedzia┼éku bo nie bedzie mi potrzebny przez weekend. Niestety upad┼éem dzisiaj bardzo mocno i b─Ödzie kilka dni przerwy.

Deska faktycznie jest stabilna, potrafi jecha─ç szybko nie tylko na sztruksie, w puchu radzi sobie bardzo dobrze (chocia┼╝ nie jecha┼éem np na Travisie Pro). Nie wiem jak Ty ale ja przestawi┼éem wi─ůzania na ty┼é jak wiedzia┼éem, ┼╝e ca┼éy dzie┼ä przeznaczam na puch (w L2A by┼éo to mo┼╝liwe) :) Mimo to na desce da si─Ö te┼╝ pobawi─ç, popr├│bowa─ç chocia┼╝ jakie┼Ť buttery, spr├│bowa─ç lekko wygi─ů─ç desk─Ö...ch─Ötnie przetestuje w lutym jakie┼Ť bardzo mi─Öciutkie banany ┼╝eby zobaczy─ç r├│┼╝nic─Ö w┼éa┼Ťnie w tych kategoriach.

Zazdroszcz─Ö Val Thorens ;) Powodzenia i bezpiecznej jazdy !

Użytkownik Muniek edytował ten post 12 grudzień 2012 - 19:24

#13 l3wy

l3wy

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 282 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 13 grudzień 2012 - 10:47

Wybaczcie za offtop, Marek S. jakie warunki w val thorens? jutro wyje┼╝d┼╝am z jednym z wroc┼éawskich biur. Maj─ů by─ç deski liba do test├│w. Maczasz w tym swoje palce?:)

#14 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 13 grudzień 2012 - 19:01

Warunki bardzo dobre. Duzo sniegu, sa jeszcze miejsca gdzie pelno puchu i mozna sie pobawic. Ale uwazaj, duzo tu skal i mozna sie zdziwic. Park zrobiony, skoczniee wieksze 15 m do 11m i jeszcze jakies mniejsze przeszkody,ale jezdzilem tylko na hopach.

Deski udostepnia sklep Transfer z Wroclawia, ale to jakas malutka ilosc. Wieksza to teraz bedzie na sylwestra ze Snow Campem. Poza tym wspolpracuje z Kayo Travel. Z kolekcji na przyszly rok bede mial wiecej sampli,wiec tez bedzie wiecej mozliwosci testowania. Ale to od stycznia...

#15 l3wy

l3wy

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 282 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 13 grudzień 2012 - 19:19

Wielkie dzi─Öki, smaruje dech─Ö, pakuje do wora i jutro dajemy. Zobacz─Ö czy co┼Ť przypasi z tych desek na moje gabaryty bo po powrocie b─Öde si─Ö rozgl─ůda┼é za czym┼Ť nowym.

Piona

#16 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 15 styczeń 2013 - 17:12

Testy Lib Techa i Gnu b─Öd─ů w :
26-27.01 w Białce Tatrzańskiej, bedzie troche nagród do rozlosowania dla testujacych plus byc moze "high ollie contest"
9 i 10.01 Szczyrk, na dolnej stacji Skrzycznego w Szczyrku przy okazji zawodow Burn
16 i 17.01 w Bełchatowie koło Łodzi, Góra Kamieńsk
Inne daty wkr├│tce

#17 Los_dell_rio

Los_dell_rio

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 301 post├│w

Napisano 15 styczeń 2013 - 18:22

b─Ödzie skunk apes 165? lub co┼Ť innego dla du┼╝ych ziomk├│w :huh2:

#18 Jaceksp

Jaceksp

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 post├│w

Napisano 15 styczeń 2013 - 20:45

chyba Luty Marek :)

#19 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1469 post├│w

Napisano 15 styczeń 2013 - 21:35

Kurde sorry, to oczywiscie luty....
Skunk Ape 161, postaram sie ogarnac 165tke...

Czyli jeszcze raz:
Testy Lib Techa i Gnu b─Öd─ů w :
26-27.01 w Białce Tatrzańskiej, bedzie troche nagród do rozlosowania dla testujacych plus byc moze "high ollie contest"
9 i 10.02 Szczyrk, na dolnej stacji Skrzycznego w Szczyrku przy okazji zawodow Burn
16 i 17.02 w Bełchatowie koło Łodzi, Góra Kamieńsk

#20 Muniek

Muniek

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1027 post├│w

Napisano 15 styczeń 2013 - 21:48

Hmm obi┼éo mi si─Ö o uszy ┼╝e w styczniu w kt├│ry┼Ť weekend w Bia┼éce mia┼éy by─ç ma┼éo oficjalne testy Liba 13/14 z mo┼╝liwo┼Ťci─ů zam├│wienia :-)

Użytkownik Muniek edytował ten post 15 styczeń 2013 - 21:48