Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deski typu Rocker :)


44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 March 2010 - 19:08

hmm... jeśli szukasz twardej deski to złe modele :D. te deski są miękkie, ale nie oznacza że nie są sprężyste tudzież że brak im pop'a, przynajmniej póki są nowe. Wiadomo że do carvingu raczej średnio się nadają , ale nie do tego zostały stworzone.

#42 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 March 2010 - 19:19

Ale miekkie deski sa fajne...
Do ostrej jazdy moje misie maja NEXTa w RC na v rockerze ale pracuja nad hybryda. Pozatym ciekawe jak felkl rozwiazal sprawe ciecia na pytongu na swych sztandarowych deskach do FR.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#43 Marcin Be

Marcin Be

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 06 April 2010 - 08:26

Wiadomo że do carvingu raczej średnio się nadają


nie do konca sie zgodze, nie mowie o stromych trasach i twardym sniegu, ale ja (i nie tylko ja) mam wrazenie,
ze na moim 'jib-rockerze' (wedlug opisu typowo skrzynkowy/fs rocker K2(!!!)) o wiele latwiej jezdzi mi sie na krawedzi na trasie,
nie mowie o carvie typu slalomowka i czarna/czerwona trasa, ale o miekkiej desce i jezdzie na krawedzi przy niskich i srednich predkosciach na niebieskich/czerwonych trasach
Chyba, ze rady kolegow w innym moim topiku mi pomogly i wydaje mi sie, ze lepiej mi idzie, haha, nie ze 'lepsza decha'

#44 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 April 2010 - 09:55

nie do konca sie zgodze, nie mowie o stromych trasach i twardym sniegu, ale ja (i nie tylko ja) mam wrazenie,
ze na moim 'jib-rockerze' (wedlug opisu typowo skrzynkowy/fs rocker K2(!!!)) o wiele latwiej jezdzi mi sie na krawedzi na trasie,
nie mowie o carvie typu slalomowka i czarna/czerwona trasa, ale o miekkiej desce i jezdzie na krawedzi przy niskich i srednich predkosciach na niebieskich/czerwonych trasach



Potwierdzam - mam bardzo zbliżone doznania. Marcin, masz www, czy jibpana?
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#45 Marcin Be

Marcin Be

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 06 April 2010 - 19:18

ani to, ani to ;-) -> parkstar wide, i mimo, ze nie jestem ani 'skrzynkowym masterem' ani fristajlowym guru to bardzo mi pasuje ta decha na taki jak dla mnie uniwersalny snowboard: trasa na krawedzi, trasa na plasko i pierdu pierdu mini buttering, puch (mimo ze tylko 163 ja 190 i 90kg...) no i czasem od swieta skrzynka i kikerek.