Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[ ROME ] Solution '09


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2010 - 17:18

Tak więc od razu na wstępie zaznaczę, że jestem początkującym ;) więc za jakieś nieścisłości wybaczcie  :D

Posiadam Rome Solution '09 AllMoutain 152cm, mój wzrost 175cm/waga 60kg śmigałem już na niej w różnych warunkach pierwszy raz miałem okazję na niej pośmigać we Francji w pażdzierniku gdzie warunki były bardzo dobre, ale że siadłem na nią pierwszy raz i moja jazda pod względem technicznym była, że tak powiem kiepska (to mój 3 sezon), więc powiem tylko tyle, że jako początkujący miałem duże problemy z jej opanowaniem, nie potrafiłem jej utrzymać na krawędzi, ale pomijając ten szczegół później przyszła kolej na Polskę no i muszę powiedzieć, że kiedy już z nią się oswoiłem to progres był niezły, trzyma dobrze krawędź, na lodzie też daje radę ale pod warunkiem jak dobrze obniżę pozycję, w Wierchomli sprawdziłem ją także na muldach i tak samo przy dobrze obniżonej pozycji cięła je jak przecinak, miałem raz okazję na Wierchomli trafić sztruksik i powiem na tej desce jazda po sztruksie to czysta przyjemność nie zauważyłem pod tym względem jakiś "odchyleń", nie jeździłem jeszcze na niej po puchu więc nie mogę nic powiedzieć na ten temacik jak się uda to może będę miał teraz we Francji okazję na puchu pośmigać to oczywiście info dorzucę.

co do minusów - deska jest można powiedzieć wagowo ciężka przynajmniej jak dla mnie co utrudnia przy wykonywaniu różnych trików FS, laminat szybko z żółkł (deska kolor biały)

W każdym razie polecam desiwo szczególnie początkującym progres murowany   :D

Dołączona grafika