Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Airhole 12/13


104 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 November 2012 - 12:43

Nowa kolekcja w sklepach - jakie są wasze opinie o nowych seriach, materiałach i rozwiązaniach w nowej kolekcji?

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 November 2012 - 12:29

jako użytkownik Airholi od lat - mam nawet pierwsze Airhole (zdjęcie poniżej)
pierwsze Airhole były dość małe, dziura na usta maleńka ale AIrhole przez lata ewoluował chyba w dobrym kierunku
2 grosze odemnie


Dołączona grafika

największe zmiany w 2013 to chyba nowa dziura na usta. Duża i z tworzywa.
nie testowałem ale wydaje się to dobre rozwiązanie.
tu macie zdjęcie jak dziura się zmieniała przez lata

Dołączona grafika

Rzep jest poprawiony. Nie jest taki agresywny, trapiący jak rok wcześniej

Dołączona grafika

Bardzo fajnym produktem w 2013 jest AIrTube
w zeszłych latach były pulowery (bez rzepowego zapięcia) - ja osobiście wolałem Airhole bez rzepa :)
Ale tuba daje radę. Jako szalik i jako AIrhole.

Dołączona grafika

w tym roku najfajniejszym wzorem jest

Dołączona grafika

wypowiedź ta nie zawiera produktów lokowanych. Nie mam powiązań z dystrybutorem
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Marjanho

Marjanho

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 November 2012 - 10:17

Marcin07 czy to juz wszystkie wzory AirHoli na ten sezon czy jeszcze cos bedzie? Szkieletory sa juz strasznie oklepane:D. Zastanawiam sie własnie nad kupnem tych Pand bo wygladaja komicznie:P

#4 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 November 2012 - 15:46

To już wszystko... przychodzi do mnie tego sporo ale równie szybko się wyprzedaje. Wiele wzorów zostało po 1-2 sztuki. Nikt nie każe Ci kupować szkieletorów... poza tym pamiętaj starą formułę "Każda potwora znajdzie swego amatora" i o gustach nie należy dyskutować

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#5 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 17:39

jeśli tak jak pisze prodisz, poprawili rzepa, to już chyba nie będzie co poprawiać na przyszły sezon... swoją drogą w wiązanych wersjach ładnopogodowych, to już i tak nie ma co poprawiać... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 November 2012 - 18:35

jeśli tak jak pisze prodisz, poprawili rzepa, to już chyba nie będzie co poprawiać na przyszły sezon... swoją drogą w wiązanych wersjach ładnopogodowych, to już i tak nie ma co poprawiać... :bag:


eeeee tam. Powinni jeszcze jakoś wkomponować od wewnętrznej części otworu rodzaj taśmy klejącej by się nie przesuwał na buźce.
Wtedy będę szczęśliwy. :excited: :excited: :excited: ;-) ;-) ;-)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 18:51

z trzydniowego zarostu robi się naturalny rzep i nic się nie przesuwa... O0
  • Shrek, Joszu i gieroll lubią to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#8 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 November 2012 - 18:57

mój zarost jakoś krzywo rośnie, jak obracam głowę w lewo to ładnie airhole razem z buzią się obraca, jak obracam z powrotem w prawo to już nie idzie tylko zostaje w miejscu :(

#9 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 18:59

mój zarost jakoś krzywo rośnie, jak obracam głowę w lewo to ładnie airhole razem z buzią się obraca, jak obracam z powrotem w prawo to już nie idzie tylko zostaje w miejscu :(


widocznie masz lewicującego airhola... :hahaha2:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#10 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 19:12

eeeee tam. Powinni jeszcze jakoś wkomponować od wewnętrznej części otworu rodzaj taśmy klejącej by się nie przesuwał na buźce.
Wtedy będę szczęśliwy. :excited: :excited: :excited: ;-) ;-) ;-)

butapren próbowałeś... powinien cię dodatkowo pozytywnie fristajlowo nastawić :wub:
no board no fun!

#11 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 19:14

butapren próbowałeś... powinien cię dodatkowo pozytywnie fristajlowo nastawić :wub:


ćpuny... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#12 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 21:04

Najpierw dziura na usta to, dziura na usta tamto ( może Wam lateksowe zrobią ) , a teraz o kleju i skutkach ubocznych :P ... coś tu z Wami nie ten tego :)

A tak w temacie to jedynie co lubię, to rzeczy typu "komin", więc chyba tylko taki airhole dałby u mnie radę.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#13 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 November 2012 - 23:49

Mam już katalog na przyszły rok... serio nie wiem jak oni to wykombinowali ale dalej będą zmiany :D

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#14 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 13 November 2012 - 23:41

A jak wygląda sprawa ochorny przed wiatrem AIRTUBY w porównaniu do tradycyjnego arihola oraz co się zmieniało w airholach na przestrzeni ostatnich 3 lat? Ja mam jeszcze sztuke klasycznie wiązaną co trochę mnie wku****a odkąd mam kask.

#15 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 November 2012 - 01:15

A jak wygląda sprawa ochorny przed wiatrem AIRTUBY w porównaniu do tradycyjnego arihola oraz co się zmieniało w airholach na przestrzeni ostatnich 3 lat? Ja mam jeszcze sztuke klasycznie wiązaną co trochę mnie wku****a odkąd mam kask.

czyli masz wersję tie-up...
Airtube jest opcją nie chroniącą tak ekstremalnie dobrze jak wersje wielowarstwowe (Standard 1 i 2), ale też da radę. Natomiast to dobry wygodny patent zarówno do kasku, na street jak i codziennego chodzenia "w miasto". z regóły są jednowarstwowe.

Co się zmieniło przez 3 lata... materiały, krój, sposób zapinania, wielkość, sam otwór... raczej powinno być przez 4 lata. Prodish ma nawet sztukę sprzed 4 lat :)
Airhole testował mój kumpel Thriatlonista... Czasem razem biegamy. Ale chłopak jest pokręcony na tyle że potrafi biegać przy -20C dotychczas używał Buff i przy ostatnim "piwie" zaczeliśmy snuć rozmowy o zimowych treningach. Zwrócił mi uwagę na obmaraznie Buffa i innych kominów. Po pewnym czasie na tych kominach, bandanach - robiła się warstwa lodu skutecznie go dusząca. W Airhole normalnie wciąż było czym oddychać.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#16 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 November 2012 - 08:54

A jak wygląda sprawa ochorny przed wiatrem AIRTUBY w porównaniu do tradycyjnego arihola oraz co się zmieniało w airholach na przestrzeni ostatnich 3 lat? Ja mam jeszcze sztuke klasycznie wiązaną co trochę mnie wku****a odkąd mam kask.


mi osobiście pod kask pasują AH bez rzepa, w sumie bez żadnego łączenia.
były w poprzednim sezonie "pullovery" i to było fajne, nawet na bardzo mroźne dni, poniżej minus 20.
Teraz jest Airtube i nie mogę się doczekać by go przetestować. Jak Marcin pisał nie jest tak gruby jak klasyczny AH ale grubszy nić cienka kominiarka np. od Brubecka.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#17 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 November 2012 - 09:11

mnie również kusi ten Airtube... tym bardziej, że z rzepami jakoś do tej pory się nie dogadywałem, albo raczej mój kark :ashamed:
no board no fun!

#18 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 14 November 2012 - 09:20

Do mnie właśnie przyszedł airtube którego zamówiłem dla mojej dziewoji. Ogólnie wydaje się to praktyczniejsze i wygodniejsze niż airhole ale jeśli chodzi o materiał to mam wątpliwości czy będzie choć w połowie tak skuteczny jak airhole. Chyba muszę też sobie sprawić nowego bo jak sobie pomyśle ile razy mojego już oplułem to aż sie brzydze:D

#19 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 November 2012 - 09:25

w tym roku rzepy też są inne. Tak jak pisał Prodish, nie haczą, nie skrecają się. Generalnie nawet w takiej materii jest progress.
Co do skuteczności Airtube, to skoro w przyszlorocznym katalogu temat dalej sie mocno rozwija to znaczy ze jest skuteczny

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#20 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 November 2012 - 09:28

mnie również kusi ten Airtube... tym bardziej, że z rzepami jakoś do tej pory się nie dogadywałem, albo raczej mój kark :ashamed:


W Airtubie też nie ma problemu z zapinaniem paska pod brodą, bo tube przylega to twarzy i szyi
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama