Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nike Zoom Force Opinie


17 odpowiedzi w tym temacie

#1 misha

misha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2012 - 21:35

Witam

mial ktos do czynienia z butami firmy nike? a konkreteni modelem Zoom Force 1?
jesli tak prosilbym o opinie, Peace

#2 misha

misha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2012 - 11:05

Odpowiem sam ;D Kupilem w/w najeczki i jestem bardzo zadowolony, sredni flex, wygodne i dobrze trzymaja stope, nie myslalem wgle o butach (w sensie ze cos nie gra) podczas jazdy, a tym bardziej ze kupione za smieszne piniądze, ;D takze zakup na +

#3 majdan

majdan

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 59 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 January 2013 - 16:32

Mierzyłem te buciki. Wizualnie i jakościowo malina. Ale rozmiarowa jest jakaś dziwna, bo normalnie mój rozmiar to 44 ewentualnie 45 w zależności od marki i modelu. Wiec biorę 44 i zonk. Nawet stopy nie wsadziłem. Kolejna próba 45 - jakoś z trudem weszło ale cholernie ciasno. Potem największy dostępny w sklepie 45.5 - też nic z tego. Tak jakbym miał za ciasne 44 na nodze.

#4 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2013 - 18:26

sam przymierzam się do "najka" dle do zoom DK. Wiele dobrego słyszałem nie wiem tylko jak z wagą tych butów. Za kilka dni będę mierzył. Mam wąską stopę więc w teorii but dla mnie.

#5 cukiersky

cukiersky

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 05 May 2013 - 20:05

Jeżeli kogoś jeszcze interesują buty Najka, to poniżej video z showroomu, który był rozstawiony na Burn in Snow. Materiał nieco przestażały, ale może komuś uda się wyhaczyć coś w promocji. Jest tam nieco więcej na temat Zoom Kaiju i Zoom Ites. Bezpośredni link: http://www.thebang.p...showroom-video/.

Dołączona grafika

#6 Bandal

Bandal

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 24 June 2013 - 13:25

Temat nie akutalny już trochę,ale się podpinam jak ktoś ma dostęp to chętnie kupię buciki nike swego czasu w jednym ze Śląskich autletów była możliwość zakupu forców za 500zł !! i Vapenów za 350zł!! .. aktualnie męcze takie buciki są po jednym sezonie i opinie na temat rozmiarówki to prawda około 1,5 rozmiaru na plus!!! więc i wymiana wiązań mi się trafiła ale wygoda jak w kapciach babci:)świetne trzymanie kostki w sztywniejszym modelu np danny kass mierzony nie nabylem niestety bo strzeliłem zły rozmiar ,ale bylem zachwycony kostka została zassana do buta i nie było mowy o jakimkolwiek przemieszczeniu:)Do do damskich Vapenów muszę powiedzieć że takżę różnica w rozmiarze występuje ,co więcej jest ona podobna do tych jakie są w męskiej rozmiarówce , wygoda podobno najlepsza ze wszystkich damskich butów (przynajmniej moja domowa snoŁboŁdeŁka tak mówi).

#7 adam87

adam87

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2013 - 13:15

Witam, zakupiłem te buciki w lutym 2013 tak wiec mogę podpowiedzieć jeśli będzie ktoś zainteresowany tym modelem.
Rozmiarówka faktycznie jest inna, normalnie w Burkach jeżdżę w rozmiarze 42, natomiast Nike mam 44 (28cm wkładka).
Tutaj uwaga dla innych, Zoom Force 1 są robione dla osób z wąską stopą i tak podczas jazdy lewa mnie lekko uwiera ale zakładam że to kwestia czasu.

pozdrawiam

Użytkownik adam87 edytował ten post 05 September 2013 - 13:16


#8 mymszlok

mymszlok

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 December 2013 - 21:52

Dorwałem przedostatnią parę w "Śląskim Outlecie". Sprzedawca twierdził, że ZF1 w ogóle się nie powinny tam znaleźć a on się nie zna bo do tego sprzętu to nie mieli przeszkolenia. Racja z tą rozmiarówką. Normalnie noszę 46 tymczasem nike twierdzi, że 47,5 to mój rozmiar. Prawdą jest też wąskostopy target tego obuwia. Mam raczej szersze stopy i nadzieję na rychłe rozbicie się buta bo na razie ewolucje na stoku okupuje bólem.

Same buty miażdżą i wymiatają. Dosłownie jakby ktoś mi magicznie podkręcił kontrolę deski o minimum 50%. Kostkę trzymają świetnie, nigdzie nie ma luzów a sprytne systemy wiązania sprawiają, że sznurówki nie są wcale takim utrapieniem. Zobaczymy jak dalej ale po pierwszym dniu jestem więcej niż zadowolony.

#9 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 December 2013 - 09:56

Co to za Śląski Outlet?:)
тише едешь - дальше будешь!

#10 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 December 2013 - 10:30

Mam Zoom DK. Skorupa odrobinę większa niż w thirty two, pozatym miękkie.
Na plus najlepsze jakie miałem trzymanie pięty i system wiązania który inni nie lubią a ja uwielbiam. doskonale trzyma sródstopie

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#11 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 10:55

System można lubić lub nie co nie zmienia faktu, że w Danny Kass'ach ta sprzączka od wewnętrznego buta jest plastikowa a siły działają na nią okrutne, bo sznurówki ciągnie się w bok. Lubi ten element sobie strzelić - nie tylko u mnie zresztą. Jak już strzeli to życzę powodzenia z reklamacjami ;)

P.S Piętę trzymają i puścić nie chcą !

#12 CHILLOUTER

CHILLOUTER

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 January 2014 - 00:25

Prośba: niech ktoś podrzuci namiary na dobry sklep gdzie będą w/w butki oczywiście w dobrej cenie :) co to za śląski outlet??z góry dzięki

#13 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2014 - 07:59

To FASHION HOUSE :) w S... Sos...Sosn...Sosnow... no nie przejdzie mi to przez usta :P
  • macpas lubi to
тише едешь - дальше будешь!

#14 CHILLOUTER

CHILLOUTER

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 January 2014 - 17:14

Dzięki Respie. Mam zaledwie 300 km...
Respie

#15 CHILLOUTER

CHILLOUTER

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 18 January 2014 - 12:23

dzwoniłem do Fashion House i niestety nie mają już rozmiaru...może ktoś się orientuje gdzie warto uderzyć po ten model w rozsądnej cenie i w rozmiarach powyżej 28,5 cm. Fajna jest też alternatywa do Zoom Force -->Zoom Fun One

#16 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2014 - 20:53

To FASHION HOUSE :) w S... Sos...Sosn...Sosnow... no nie przejdzie mi to przez usta :P


Respie przecież to wycieczka za granice :D
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#17 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2014 - 08:37

Chillouter, zostaje jeszcze zalando, choc u nich nie jest najtaniej.


Maluuutka, na szczescie mamy paszporty i zielona karte;)
тише едешь - дальше будешь!

#18 CHILLOUTER

CHILLOUTER

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 January 2014 - 12:47

Chillouter, zostaje jeszcze zalando, choc u nich nie jest najtaniej.


Maluuutka, na szczescie mamy paszporty i zielona karte;)


Jest to mój drugi but i podobnie jak przy wyborze pierwszego biore wszystkie za i przeciw oraz mam ustawioną poprzeczkę cenową, której niestety nie przeskoczę...poza tym w Fashion ten sam but kosztuje 500 zł(!) i nie wierze, że dokładają do interesu ;) Natomiast różnica w rocznikach 2012 czy 2013 dotyczy chyba tylko szaty graficznej więc...
Z drugiej strony uparłem się jak osioł na ten model bo kiedyś miałem NIKE AIR FORCE 1 i bardzo dobrze je wspominam - nawet teraz mi się gęba śmieje jak pomyśle...łech żyche łech :rolleyes: