Skocz do zawartości




Zdjęcie

Dragon Apx


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 October 2012 - 21:28

Kupie Dragony APX, uzywane badz nowe! Prosze o kontakt na prv! :)

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 October 2012 - 22:16

pewny jesteś że chcesz to kupić ? mierzyłeś ? nie są takie w rzeczywistości jak inne wielkie gogle
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 October 2012 - 15:15

mierzyłeś ? nie są takie w rzeczywistości jak inne wielkie gogle

Co masz Prodish na myśli? sam przymierzam się do zakupu, ale nie miałem okazji przymierzyć...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 October 2012 - 19:09

Co masz Prodish na myśli? sam przymierzam się do zakupu, ale nie miałem okazji przymierzyć...


Ze Shrekiem mierzyliśmy na APXy na TestDrive'wie. i ......... okazały się porażką w kwestii ramki.
obaj ze shrekiem śmigamy w kaskach, akurat ten sam model RED HiFi po nałożeniu kasku i goli pojawiała się ogromna szpara z boku miedzy nausznikami a goglami.

porażka na maksa.
Było do czego porównywać bo akurat ja mam EG2 i tu sytuacja o niebo lepiej wygląda
wcześniej posiadałem Dragon Mace i Oekley Crowbar i również było o niebo lepiej.

Także Ramka APXów strasznie rozczarowuje i nie jest to warte tej ceny mimo że dają najlepiej wypasiony pokrowiec do gogli jaki w życiu widziałem.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 October 2012 - 07:43

Nie mierzylem, bo nawet nie mialem gdzie chodzi mi tu o strasznie slaba dostepnosc tych gogli na polskim rynku. Chociaz tak ostatnio sie zastanawialem to nie wiem czy jednak wielkosc tych gogli nie bedzie dla mnie troche przytlaczajaca :P
A co powiesz na temat Mace, daja rade? I nie wiesz mozesz czy jest duza roznica pomiedzy DX'ami?

#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 October 2012 - 09:25

Z dużych ramek przetestowałem już

Dragon Mace
Oekley Crowbar
Electric Eg2

jak na razie pozostaje przy EG2.
Oekleya i Mace sprzedałem.
drugie u mnie w rankingu Mace - super wygodne i w miarę duże.
APX wg. mnie coś pomiędzy Mace a Okleyami
zdecydowanie największe i wygodne gogle na rynku to Electric EG2
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 October 2012 - 11:40

Nie mierzylem, bo nawet nie mialem gdzie chodzi mi tu o strasznie slaba dostepnosc tych gogli na polskim rynku. Chociaz tak ostatnio sie zastanawialem to nie wiem czy jednak wielkosc tych gogli nie bedzie dla mnie troche przytlaczajaca :P
A co powiesz na temat Mace, daja rade? I nie wiesz mozesz czy jest duza roznica pomiedzy DX'ami?

jakby będę miał Mace na sprzedaż :)
no board no fun!

#8 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 October 2012 - 19:39

Ja mierzyłem, testowałem i kupiłem. Gogle są świetne, pasują idealnie z kaskiem RED'a wiec nie wiem co u Prodish'a było nie tak, może mierzyliście APXs bo to one były w sklepach, mało tego sprzedawcy nawet nie wiedzieli ze mają mniejszą wersję APXów bo na pudełku jest ogromny napis APX, dopiero na kodzie kreskowym małym druczkiem jest oznaczenie APXS i te rzeczywiście przy męskich twarzach mają szparę przy kasku. Widziałem je w kilku sklepach i za kazdym razem przy rozmowie ze sprzedawcą był w/w przypadek.
Co do samej ramki jest bardzo elastyczna, nie ma szas żeby pękła, ma mozliwość powiekszenia wentylacji zdejmujac małe kratki na górze ramki ...Szyby sa świetne a wymiana banalna i szybka, uszkodzić sie nie da...Design gogli zabija !! Pole widzenia jest spore, nie ma porównania do Oakley'a Crowbar nie mówiąc juz o a-frame. APXy sa lekkie i bardzo wygodne, nie choc ich na twarzy, okakley'e niestety mniej wygodne, nawet troche uwierające przy dłuższej jeździe
Oczywiscie cena chora ja na warunki polskie, moim osobistym zdaniem żadne gogle nie powinny kosztować 800 zł lub nawe przy przecenie 600.

tutaj masz dostepne w swietnej cenie:
http://sklep-luz.pl/...l_722-2963.html
http://sklep-luz.pl/...dragon_apx.html

ja mam na zbyciu nowa szybę Amber za połowe ceny sklepowej

Użytkownik Ghost41 edytował ten post 14 October 2012 - 19:46


#9 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 October 2012 - 19:51

Ja mierzyłem, testowałem i kupiłem. Gogle są świetne, pasują idealnie z kaskiem RED'a wiec nie wiem co u Prodish'a było nie tak, może mierzyliście APXs


no przecież napisałem co było nie tak powyżej.
I trzeba tu dodać, że "nie było nie tak" w porównaniu do EG2
to czy był to APX czy APXs nie sprawdzaliśmy bo ..... nigdzie nie było napisane APX.
Jak będzie szansa jeszcze raz gdzieś je zobaczyć to na pewno porównam do EG2 jeszcze raz bo ..... nie ma jak duże gogle.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#10 goPLAY

goPLAY

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 0 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 November 2012 - 15:02

Mam do sprzedania nowe google Dragon Apx, cena za jaką mogę sprzedać 500zł.

Dołączona grafika

#11 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 November 2012 - 15:58

ja oddam nową wymienną szybe do APX - amber na gorsze warunki, za połowę ceny i jest kompletny zestaw !!

Użytkownik Ghost41 edytował ten post 08 November 2012 - 15:59


#12 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 15:53

ja oddam nową wymienną szybe do APX - amber na gorsze warunki, za połowę ceny i jest kompletny zestaw !!

szyba sprzedana

#13 szary

szary

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 0 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2013 - 21:30

Kolega "Snołborderzy" dalej ma APX-y do sprzedania??
jeśli tak to proszę o kontakt gg 6267714
Pozdrawiam