Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Decha Dla Dziewczyny, Zmiana Z Twardej Na Miękką. Pomóżcie Wybrać


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zając

zając

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 October 2012 - 23:27

Witam, sezon już niedługo a ja postanowiłam zmienić dechę w tym sezonie. Od 5 lat jeżdżę na Voelkl Bless( moja pierwsza) i byłam z niej zadowolona, choć na niczym innym nie próbowałam. Tylko ta sztywność :/ Poczytałam na innym topicu o deseczce Signala, tylko nie wiem czy Vita Park, cz vita Rocker lepiej. Znajomy mówi mi że Rocker nie będzie mi się podobał. Chciałabym coś fajnego gibkiego i lekkiego, a jednocześnie dobrze trzymającego krawędź, bo te gleby mnie najbardziej bolały zawsze, no i ogólnie wybaczającego błędy jeśli można to tak nazwać ;) i coś co mi starczy na bardzo długo, bo dbam mocno o sprzęcicho. W parku nie będę jakoś mocno szalała- owszem, może wjadę na boxa 1, 2 razy dziennie, ale katować nie będę. Hopy tak, ollie tak, switch tak. jibby, buttery tak. A może coś z innej stajni byłby ktoś w stanie zaproponować ? Rome może ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam z Gdańska ;)

#2 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 October 2012 - 01:45

Jak z Gdańska to musimy się skumac;) dla kobiety bardziej vita park ale to zależy czego chcesz robić na stoku najwięcej, bo odpisalas wszystko ;)
Stomp that trick, or die tryin'

#3 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 October 2012 - 21:09

jeśli szukasz coś miękkiego i aby w miarę krawędź trzymała to lepsza będzie Vita Park...najlepszą opcją było by coś we flacie...

#4 zając

zając

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 09 October 2012 - 19:36

Dzięki za odpowiedzi, nie odpisywałam do mnie do szpitala wzięli, ale już wyprosiłam o wyjście bo koniecznie chciałam zobaczyć odpowiedzi ;) Chłopie z Gdańska, pewnie opisałam wszystko, bo taka do wszystkiego byłaby idealna hehe. Cały dzień zjeżdżam sobie, a przy końcu stoku, czy przejeżdżając przez snowpark chciałabym coś skoczyć sobie, ale bez przesady, kozakiem nigdy nie będę :P chciałabym żeby była lekka żeby skoczyć ollie, miękka żeby te butterki zrobić, no i ta krawędź, przez którą mam traumę od dawnej kraksy na płaskim.

A dlaczego coś we flacie ? Co tzn dokładnie ? Wy się znacie a ja tak naprawdę co by mi się dało na nogi to pewnie bym na tym zjeżdżała. A coś innego niż Signal ? Czy polecacie tylko to ? Powiedzmy że mogłabym zaszaleć do tysiaka, z maleńkimi odchyłami jeśli trzeba.

Pozdrawiam snowboardowi zapaleńcy !