Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Snow Majwka 2012 - 2 Lodowce, Grill & Czill


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gienia_signx

gienia_signx

    Młody snołborder

  • Instruktorzy
  • 86 postów
  • Poziom zaawansowania:Trener SITS

Napisano 03 April 2012 - 13:05

Dołączona grafika

http://signx.pl/inde...=wyjazdy&idt=74

#2 gienia_signx

gienia_signx

    Młody snołborder

  • Instruktorzy
  • 86 postów
  • Poziom zaawansowania:Trener SITS

Napisano 11 April 2012 - 13:22

SPECJALNA CENA DLA FORUMOWICZÓW aDECHAde

jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na [email protected]

pozdr

#3 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2012 - 16:49

sam planowałem wyjazd w tym terminie na pitztal ( który jest naprawdę fajną górą...) ,
ale zrezygnowałem po informacji ( do sprawdzenia na oficjalnej stronie pitztal.at), że z powodu budowy ( w zasadzie - wymiany) najwiekszej kolei linowej w tym terminie nie będzie czynna ani Panorama ( czyli nie da się wyjechac na te 3400) ani długi orczyk.
oznacza to , ze do jazdy na pitztalu w tym terminie pozostaje jedynie gondola po lewej stronie . na tydzień - zdecydowanie za mało, ale na dwa dni jak w ofercie z kaunertalu - może wystarczy...tak czy inaczej zastanawiałbym się , czy warto się tam pchać w takich okolicznościach z sąsiedniej doliny.
za to w nastepnym sezonie :) nowa kolejka wygląda kosmicznie...

#4 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 April 2012 - 23:46

sam planowałem wyjazd w tym terminie na pitztal ( który jest naprawdę fajną górą...) ,
ale zrezygnowałem po informacji ( do sprawdzenia na oficjalnej stronie pitztal.at), że z powodu budowy ( w zasadzie - wymiany) najwiekszej kolei linowej w tym terminie nie będzie czynna ani Panorama ( czyli nie da się wyjechac na te 3400) ani długi orczyk.
oznacza to , ze do jazdy na pitztalu w tym terminie pozostaje jedynie gondola po lewej stronie . na tydzień - zdecydowanie za mało, ale na dwa dni jak w ofercie z kaunertalu - może wystarczy...tak czy inaczej zastanawiałbym się , czy warto się tam pchać w takich okolicznościach z sąsiedniej doliny.
za to w nastepnym sezonie :) nowa kolejka wygląda kosmicznie...


Trochę się dziwię, czy nie mogli (?) tego etapu budowy zacząć ze 2 tygodnie później - pewnie stracą sporo na majówce. Może mogli chociaż pociągnąć dłużej tę część pt. Riflsee - w końcu tam od 2 tygodni pada śnieg - warun pewnie jest.
Faktycznie, ta nowa ma wyglądać świetnie - trochę jak kopy śniegu :)
http://www.pitztaler...itzbahn/bauplan
Przyglądam się z uwagą bo w następnym sezonie chcę tam być koniecznie - bardzo piękne miejsce.

...ale, wracając do tematu, na 2 dniowy wyskok z Kaunertala może wystarczy to co jest - co prawda najlepsze widoki i trasy odpadają, ale część zostaje w tym np. snowpark.