Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Trickboard...


7 replies to this topic

#1 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 March 2012 - 19:49

miał ktos do czynienia z tickboardem ? jest sens kupna tego gadżetu, daje jakies widoczne rezultaty w snowboardzie ?

Załączone pliki



#2 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 March 2012 - 00:26

miał ktos do czynienia z tickboardem ? jest sens kupna tego gadżetu, daje jakies widoczne rezultaty w snowboardzie ?


wiesz co.. rezultat jest w postaci lepszej równowagi ale ja mam na to tańszy sposób :)

Idziesz do sklepu spożywczego kupujesz jak najbardziej okrągły gazowany napój w plastikowej butelce + deska gdzieś z 0,5-1m . Rezultat podobny a ciut taniej :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#3 edzio

edzio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 March 2012 - 01:24

cos takiego

zamiast piłek butelka

#4 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 March 2012 - 10:21

oczywiście że zrobic sobie mozna cos takiego samemy, niekoniecznie kupować, mnie bardziej interesuje przydatność takiego treningu w odniesieniu do snowboardu dlatego pytam o osobiste doświadczenie

#5 edzio

edzio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 March 2012 - 13:01

czyli ćwiczysz pozycje podstawową ,eliminujesz scyzoryk , ćwiczysz nogi (przed sezonem) i balans
dobre dla początkujących .Z doświadczenia

#6 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 March 2012 - 16:07

czyli ćwiczysz pozycje podstawową ,eliminujesz scyzoryk , ćwiczysz nogi (przed sezonem) i balans
dobre dla początkujących .Z doświadczenia


co do pozycji podstawowej i scyzoryka to nie do końca jestem przekonany to napewno balans i w pewnym stopniu nogi. Odczułem taki trening w tym sezonie na boxach gdzie deska już mi chciała zjechać a ja ciałem przeciągnąłem i nie spadłem. Może wielkich zmian nie zauważysz ale w moim przypadku była to zarazem dobra zabawa :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#7 edzio

edzio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 March 2012 - 17:07

nie wiem czemu
co do pozycji podstawowej i scyzoryka to nie do końca jestes przekonany
to spróbuj zrobic na tym scyzoryk

Użytkownik edzio edytował ten post 04 March 2012 - 17:27


#8 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 March 2012 - 20:28

Powiem ze mam cos takiego (butelka po cocacoli+ blat z deskoroliki). I ładnie mozna sobie wycwiczyc balans, no i na nogi daje bo zrobienie przysiadu na takiej desce nie jest takie proste, a uda i łydki daja o sobie znac.