Skocz do zawartości




Zdjęcie

Burton Driver X Na Śląsku


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 moadip

moadip

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 19 February 2012 - 20:51

Witam,

Tak jak w temacie może ktoś z forumowiczów wie gdzie można zakupić Driver X z tego sezonu, przez neta nie chce kupować bo chciałbym wcześniej przymierzyć i wybrać odpowiedni rozmiar, aktualne NW Legendy mam w rozmiarze 42,5 a buty na codzień noszę 41, a z burtonem może być inaczej dlatego jakby ktoś miał info będe wdzieczny, interesuje mnie rozmiary 41.5, 42, 42,5

#2 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 09:39

potrzebujesz na pewno rozmiar nie większy niż 41,5 a takiego już w PL w tym sezonie nie dostaniesz raczej nigdzie... zadzwoń do 2 sklepów w Kato, Kosmos w Silesia City i X-Sport na ul. Andrzeja koło Dworca PKP... jeśli tam nie mają to szanse już raczej zerowe
no board no fun!

#3 ple

ple

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 82 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 10:41

Możesz jeszcze zadzwonić/napisać tutaj:

DISTRIKT
Sklep Snowboardowy
52-208 Wroclaw ul.Jednosci Narodowej 42/44
kontakt:
(71) 3215075 LUB 518877588
email: [email protected]

#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2012 - 14:00

Witam,

Tak jak w temacie może ktoś z forumowiczów wie gdzie można zakupić Driver X z tego sezonu, przez neta nie chce kupować bo chciałbym wcześniej przymierzyć i wybrać odpowiedni rozmiar, aktualne NW Legendy mam w rozmiarze 42,5 a buty na codzień noszę 41, a z burtonem może być inaczej dlatego jakby ktoś miał info będe wdzieczny, interesuje mnie rozmiary 41.5, 42, 42,5


niskie numery a tu zaraz koniec sezonu.
Z dostępnością obecnie cienko a że buty w sumie niszowe

dzwoń po sklepach i szukaj czy mają w ogóle ten rozmiar

spróbuj przymierzyć inne modele w tych rozmiarach - buty powinny dużo się nie różnić ale ..... jak pokazuje praktyka i nowe technologie w butach można się zaskoczyć.

te akurat mają technologię Total Comfort która może spowodować że potrzebujesz 0,5 rozmiaru mniejsze niż inne buty bez tej technologi u Burka.
Ja miałem taka sytuację.
  • moadip lubi to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 moadip

moadip

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 20 February 2012 - 14:44

niskie numery a tu zaraz koniec sezonu.
Z dostępnością obecnie cienko a że buty w sumie niszowe

dzwoń po sklepach i szukaj czy mają w ogóle ten rozmiar

spróbuj przymierzyć inne modele w tych rozmiarach - buty powinny dużo się nie różnić ale ..... jak pokazuje praktyka i nowe technologie w butach można się zaskoczyć.

te akurat mają technologię Total Comfort która może spowodować że potrzebujesz 0,5 rozmiaru mniejsze niż inne buty bez tej technologi u Burka.
Ja miałem taka sytuację.



obdzwoniłem x-sport oraz burton w silesi i najmneijszy maja 42 ;/ dzowniłem także do innych sklepów w pl i też nie mają, także lipa bo okazało się że moje nowe wiązania fluxy tt30 i ich capstrapy nie za bardzo współgrają z moimi NW legend '06. wrrr a niedlugo wyjazd w alpy i szykuję się że pojadę w oibecnych kapciach, które na dodatek są już dla mnie za miękkie....;/

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 14:51

obdzwoniłem x-sport oraz burton w silesi i najmneijszy maja 42 ;/ dzowniłem także do innych sklepów w pl i też nie mają, także lipa bo okazało się że moje nowe wiązania fluxy tt30 i ich capstrapy nie za bardzo współgrają z moimi NW legend '06. wrrr a niedlugo wyjazd w alpy i szykuję się że pojadę w oibecnych kapciach, które na dodatek są już dla mnie za miękkie....;/

z małymi rozmiarami zawsze była lipa w PL... znam temat z autopsji... ja po swoje musiałem aż do Innsbrucka jechać :rolleyes:
no board no fun!