Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Igrzyska olimpijskie - ZIMOWE


89 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 February 2010 - 12:47

no to pojezdzili.. Matys . no cooz było szybko :D

Yoda........... powalczył chłopak ale caly ten wyscig był wyścigiem cudoow a raczej loterią ........



pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#62 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 February 2010 - 15:22

no to pojezdzili.. Matys . no cooz było szybko Dołączona grafika

Yoda........... powalczył chłopak ale caly ten wyscig był wyścigiem cudoow a raczej loterią ........


oglądałem i... szkoda trochę chłopaków, szczególnie Yody, który próbował nawet nawiązać walkę w tym snowparku...

reasumując, warunki były takie, że nawet faworytom desiwo wyjeżdżało spod d... :)
no board no fun!

#63 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 February 2010 - 16:34

Czekamy wiec na pajpe i zobaczymy co pokaze Paulina i Brelok....moze bedzie niespodzianka....:)
emer

#64 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 February 2010 - 17:37

Niestety ale nie sądze żeby Brelok powalczył o miejsce na podium ale jak wywalczy miejsce w 10 to powinnismy byc super zadowoleni:D
No Pasaran!!:P

#65 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 February 2010 - 22:02

Oglądacie kwalifikacje?

#66 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 February 2010 - 22:02

Będzie dobrze jak Michał Ligocki wejdzie do pierwszej 20. Jego najlepsze miejsce w pucharze świata to 18. Paulina zajmie 3 miejsce, wygra Pesko. Myślę że niespodziankę zrobi Karolina Riemen w skicrossie. Szkoda Mateusza Ligockiego, bo gdyby nie kontuzja to powalczyłby o medal. Nie jestem natomiast zawiedziony występem Jodko, bo to nie snowboarder tylko kolarz górski (downhillowiec), który snowboard traktuje jako przygotowanie do downhilla. A i tak nieźle mu to wychodzi.

#67 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 16 February 2010 - 22:18

Z tego co się wczoraj Jodko wypowiadał to wywnioskowałem a raczej powiedział to wprost że jest to jego 3 sezon na desce (!)
potwierdzi ktoś?

#68 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 February 2010 - 22:23

Z tego co się wczoraj Jodko wypowiadał to wywnioskowałem a raczej powiedział to wprost że jest to jego 3 sezon na desce (!)
potwierdzi ktoś?


Maciej Jodko jest najlepszym w Polsce kolarzem górskim (downhillowcem), a snowboard trenuje od niedawna z tego co gdzieś czytałem jako zimową fazę przygotowawczą do downhilla. Przynajmniej z początku tak traktował. A do występów w zawodach namówił go podobno Mateusz Ligocki. Zresztą występ na Igrzyskach to jeden z najlepszych międzynarodowych startów Maćka. Najbardziej szkoda Mateusza, bo jeszcze z rok czy 2 lata temu powalczyłby o medal.

#69 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 17 February 2010 - 16:07

no nie no ;D

Yoda jezdzi od dawna na desce od 3 lat jezdzi w kadrze z matysem

a Matysa szkoda bo wiem ze powoli mysli o zakonczeniu kariery zawodniczej i to pewnie jego ostatnie igrzyska


pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#70 emdote

emdote

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 49 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 February 2010 - 22:14

ma ktos jakis stream internetowy zeby obejrzec qual halfpipe?

dobra macie http://sport.tvp.pl/...aroslaw-krzoska

#71 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 February 2010 - 12:48

half pipe zakonczony o polakach ehh szkoda gadac 2 przejazdy spaprane,nie jestem specjalistom od paipow itd ale chyba wiedzac ze sie jezdzi w takim czyms to sie przygotowywuje swoj przejazd pod to cwiczy trenuje itd(wiem ze glupie porownanie white nie mial rzadnej gleby a mial przejazdow bodajze 6 da sie da:) nie bylo zawodnika ktory 2 razy glebe na pipie zaliczyl(byl polak)szkoda moich pieniedzy na to zeby jezdzili na olimpiade!!

co do 1 trojcy pipu shon latal na najwyzszym poziomie,fin tez piekny przejazd nio i lago wszystko na naprawde pieknym poziomie duzy plus dla szwajcara przemknelo mu 3 miejsce obok nosa i jak dla mnei brawa dla japoncow latac to oni potrafia:D:D

snowboard cross jak jancio wczesniej pisac przetasowania straszne liderzy poodpadali warunki na trasie daly sie chyba wszystkim we znaki;))
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#72 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 February 2010 - 23:49

Paulina Ligocka 2 razy się wywróciła i nie weszła do półfinału. Zajęła 28 miejsce <szok>

#73 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 February 2010 - 23:57

czas zmienić psychologa reprezentacji? za duzy stres i spiecie?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#74 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 February 2010 - 00:04

Albo czas postawić na młode pokolenie. Jak widać po Matysie i Paulinie sukcesy z Pucharu Świata i Mistrzostw (tutaj Ligocka), gdzie nie występują amerykanie są "gówno" warte. Właśnie tyle jest warte raz 2 i 2 razy 3 miejsce Ligockiej w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Już 2 raz z rzędu Igrzyska (z amerykanami) weryfikują umiejętności naszej kadry. A wie ktoś jak poszło 4 krotnej zdobywczyni i dominatorce zawodów Pucharu Świata Manueli Pesko ?

#75 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 February 2010 - 19:49

Witka,

Nie ukrywam ze jestem zawiedziony wynikami kadry a w szczegolnosci breloka i paliny....
To ze Polska jibem stoi nie jest dla mnie zaskoczeniem ale jak skrobal motyl jibu na Igrzyskach nie ma...
Zastanawiam sie nad tym czy nie pora rozwiazac towarzystwo wzajemnej adoracji w pzs i nie zaczac inwestowac w mlodych ludzi kotrzy dopiero zaczynaja zabawe z zawodowym snb.
Grupa moze 5 zawodnikow ktorzy beda mieli program przygotowan olimpijski w cylku pierwsza impreza po nauke a druga po modale..skupieni tylko i wylacznie na hp.
Wierze ze 40 milionowym kraju sa ludzie ktorzy potrawia wyselekcjonowac zdolna mlodziez i poracowac program szkolenia..
Nie ma gdzie w Polsce jezdzic w pajpie ... zieleniec ruszyl ale to jest kropla.
Potrzeba dobrego sponsora ktory stworzy dobry pajp w kraju i bedzie dawal kase na wyjazdy..

Kibicowalem brelokowi i paulinie oraz podlaczikowi ... ktory dla mnie robi za***isty progress od pewnego czasu a teraz otarl sie o medal..:(

White - poza konkurecja ......albo inaczej pokazuje jak sie powinno jezdzic w pajpie - zero kompromisow....

Gdyby nasi weszli do 1/2 finalu moze nastroje bylyby lepsze...
emer

#76 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 February 2010 - 19:54

@Snowboarder

Pesko 25 a tu tabela

http://www.fis-ski.c...234&raceid=8640

#77 dario

dario

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 40 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2010 - 01:32

no to tak jak myślałem ze white bez problemu zdobędzie złoto , cieszy mnie dobra postawa peetu piiroinena
a co zrobil lago heh nachlał sie i podał ... medal jakieś turystce do ust hehe dobry jest ;] moze dobrze smiga i kreci triki ale do zdobycia medalu olimpijskiego chyba jeszcze nie dorósł
http://media-files.g...d96/f3/full.jpg

#78 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2010 - 10:41

a co ma dorastanie do medalu olimpijskiego??sportowcy tez ludzie maja prawo imprezowac ;)wygral medal??wygral zslozyl na to swoimi umiejetnosciami!! wiec teraz moze sobie go nawet w kiblu sposcic;)w sumie nic zlego nie zrobil nie wsadzil sobie go przeciez miedzy gole poldupki i wtedy pstrykal foty to by mnie zniesmaczylo hehe a tak chlopak po prostu chilloutowiec;))
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#79 dario

dario

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 40 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2010 - 12:29

to fajnie sobie chilluje dla mnie pajacował

#80 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 February 2010 - 22:21

GRATULACJE!!!

JUSTYNA ZLOTA KOBIETA!!!!

tej zawodnice to sie nalezalo za to wszystko co zrobila ;) Malyszowi rowniez ale nie dał rady, Kowalczyk to sie udało !! jeszcze raz gratulacje!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"