Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska All/Freestyle 185Cm 72Kg


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2012 - 21:19

jeśli myślisz o rythmie to proponuję jeszcze spróbować propagandę rc - wiem co mówię bo byłem bliski zakupu rythma a ostatecznie wyszła propaganda :)
jeśli capita to imo indoor survival fk - ale w 1400 za dechę + wiązki raczej się nie zmieścisz...

Użytkownik JaMMiQ edytował ten post 25 January 2012 - 21:21


#22 Piotrro

Piotrro

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2012 - 22:21

niestety deski te sa zbyt waskie ;<

#23 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2012 - 15:16

Troche sie z tego robi plebiscyt...

Moze wiec Stepchild Powder Sucks 155 Midwide? Endevr Live 157wide Reverse bylby bardzij opcja do jezdzenia niz na park

Jeszcze jedna opcja Stepchild Jibstick 154 - Jib jest tylko z nazwy. deska jest sztywna parkowka w rockerze o srednim flexie, pozatym to midwide, była jeżdzona na Słotwinach, wiec możesz dopytać sie forumowiczów

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#24 Piotrro

Piotrro

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2012 - 21:59

Robi sie plebiscyt, poniewaz slysze duzo sprzecznych opinii, a dla mnie 1400 zł to malo nie jest, tym bardziej, ze nie zarabiam jeszcze na siebie ;)

#25 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 26 January 2012 - 23:16

To napisz jakie słyszysz sprzeczności, wyjaśnimy je wspólnie...

#26 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 January 2012 - 10:37

szukaj deski FS o fleksie około 5, jeśli to ma być AM/FS...niestety jesteś ograniczony ze względu na rozmiar buta ale to nie zmienia faktu, że na pewno coś ciekawego znajdziesz..szukaj deski w granica 155-156cm oczywiśćie WIDE, ostatecznie może znajdziesz jakiegoś midwide ale może być trudno...może być także w rockerze lub w camberze chociaż tych drugich jest już co raz mniej w produkcji...

co do kwoty 1400... niestety też Cie ograniczy, w dodatku, że w tej cenie musisz się jeszcze zmieścić z wiązaniami, więc pole wyboru znacznie Ci się skurczyło :)

#27 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 January 2012 - 18:41

...może być także w rockerze lub w camberze chociaż tych drugich jest już co raz mniej w produkcji...

Hmm... a ja na dniach rozmawiałem z siwym i mówił, że za oceanem tręd się odwraca i już zaczynają odchodzić powoli od rockerów. Bardziej zaczynają się skupiać na hybrydkach i camberach (again).
  • Joszu lubi to
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#28 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 January 2012 - 23:10

Hmm... a ja na dniach rozmawiałem z siwym i mówił, że za oceanem tręd się odwraca i już zaczynają odchodzić powoli od rockerów. Bardziej zaczynają się skupiać na hybrydkach i camberach (again).


zobaczymy po ISPO :D

#29 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 28 January 2012 - 00:22

Hmm... a ja na dniach rozmawiałem z siwym i mówił, że za oceanem tręd się odwraca i już zaczynają odchodzić powoli od rockerów. Bardziej zaczynają się skupiać na hybrydkach i camberach (again).


Raczej bzdura. Te firmy które do tej pory nie poradziły sobie ze zrobieniem dobrej deski w rockerze, kombinują z hybrdami, a to jest ściema na nie rocker, to są zwykłe deski z camberem, nie dają ani trochę tego co dają pełne paraboliczne rockery. Pełna swoboda, bajka w puchu, pressy banalne itd.

Jednak zdecydowana większość firm wręcz ogranicza cambery do minimum, każda firma pracuje na nowymi rockerami, robi postępy, deski w rockerze, przynajmniej te na których ja jeżdżę, z roku na rok są coraz lepsze, wydawana jest na to spora kasa, więc cofanie się do cambera byłoby idiotycznym pomysłem, nie zmienia się tego co dobre.

Cambery są dobre dla tych którzy wiedzą że tego potrzebują, z reguły długo jeżdżą, na hardcore FR, na SBX, na HP, na wielkie skocznie. Ale umówmy się, to trzeba mieć umiejętności na poziomie zaawansowany w danej dziedzinie.
  • Joszu lubi to

#30 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2012 - 15:54

Może i bzdura, nie będę się kłucił, nie siedzę w sprzęcie tak jak Ty, czy inni z biznesu snb...
Jednak ciągle pamiętam Maćku co mówiłeś o rockerach (2 lata temu jak kupowałem u Ciebie sprzęt), że zmalała sprzedaż desek snb i aby to zmienić producenci zaczynają wypuszczać dechy na rockerze... żeby było coś nowego, takie ożywienie rynku. Niektórym rocker się spodoba, inni wezmą bo znajomy ma, albo chce być "trendi" etc etc etc , a za jakiś czas może znów się to zmienić.
Widocznie rockery zostały bardziej dopracowane niż niektórzy myśleli :) ... a i nikt nie pisał, że hybryda to rocker
Jak to się wszystko będzie dalej kulało, to czas pokaże.

Pozdrawiam :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...