Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Vans] Cirro


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomi3000

tomi3000

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 January 2010 - 14:00

Buty do FR/FC, system dual BOA. Testowałem przez około tydzień i jestem bardzo zadowolony. System BOA działa bez zarzutu. Można bardzo łatwo dobrać odpowiednią sztywność/ twardość buta w zależności od potrzeb. W porównaniu do zwykłych sznurowanych (miałem IONy wcześniej) pozwalają na szybką regulację siły ściśnięcia stopy. Jeśli potrzeba na kilka minut zabetonować stope do mocniejszej napinki wystarczy tylko troche przykręcić. To samo na krzesełku, wystarczy sekunda, żeby zluzować buta i dać dopłynąć krwi do palców. Skorupa buta wydaje się mała w porównaniu z innymi butami. Jeśli chodzi o wygodę użytkowania to po odpowiednim dopasowaniu buta i regulowaniu sztywności systemem BOA można znaleść kompromis. W pudełku dostaje sie do każdej wkładki 2 rodzaje usztywniaczy na kostkę. Ja wybrałem te bardziej miękkie.

Jedyny minus jaki do tej pory znalazłem to to, że but od góry gdzie dochodzi wiązanie ma plastikowe wzmocnienia, które niszczą paski w wiązaniach. Mogłyby być troche mniej wystające. Poza tym detalem but świetny!

ps.

Mój 1wszy post na forum!

Witam all!

#2 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 14:28

Czołęm :)

tez jesteś zdania że buty Vansa są mega lekkie?

#3 tomi3000

tomi3000

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 January 2010 - 15:30

Nie zauważyłem, żeby vansy były jakieś super lekkie. Ale przy tej sztywności buta i ilości plastiku to waga cirro i tak jest przyzwoita. Inna sprawa, że dzieki opcji szybkiego luzowania i zapinania BOA mniej się noga męczy i but mniej ciąży.