Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Premyslaw.


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 09:43

ello... przyjemna miejscówka za czerwonohorskim. polecam szczególnie na wieczorne wypady (piątek-sobota) 18.30 - 21.00 (330 kcz  :)) czteroosobowa kanapa, niezbyt dużo luda. przyjemny stok dla chcących doskonalić swoje umiejętności jak i dla odważnych fresh'ów  8)
pozdro

#2 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 11:37

ze stoków z tego co pamiętam są 3 . 2 od kanpy czarny i niebieski i jedn orczyk mały :) tam zacząłem rok temu sowją przygodę z deską 8)

#3 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2010 - 04:35

Ryba: nie wiem jak z orczykiem bo go nie widziałem, ale trasy główne są 2.
Pierwsza to czerwona i idzie wzdłuż kanapy, druga to półkolista trasa zdaje się niebieska.

Jak byłem na sylwka, to pierwsza była zielona z wystającymi chaszczami.
A druga sam lód i dużo luda.

Nie polecam ze względu na dużą ilość ludzi, dość trudny (niebezpieczny rzekłbym) dojazd do stoku, wysokie ceny (360kc za 4h) jak na czechy.
Lepiej śmignąć w okolice śumperku, jest tam więcej stoków do wyboru.

#4 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2010 - 11:36

a mnie tam ten stok pasuje... byłem tam w zeszły piątek i oto moje spostrzeżenia:

- rzeczywiście są tam 2 trasy zjazdowe; jedna czarna wzdłuż kanapy jest permanentnie nieczynna z powodu braku śniegu (rzeczywiście miejscami widać trawę) i jedna półokrągła czerwona

- ludzi tam w tygodniu praktycznie nie ma, nie wiem jak w weekendy to się nie wypowiadam

- zjazd z kanapy (na górze) i dojazd do dywanika, włącznie z przejazdme przez bramki, jak dla mnie rewelacja; przy małym obłożeniu stoku, a takie miałem, nie ma potrzeby odpinania deski  8) - z powodzeniem latałem góra-dół bez straty czasu na wiązania  8)

- sama czerwona trasa ma bardzo fajne, równomierne nachylenie... szczególnie fajny jest zakręt przed ostatnią prostą dojazdową do bramek - można śmigać go na pełnym furkocie  8) reszta trasy rzeczywiście nieco oblodzona, ale da się wytrzymać

Reasumując, polecam jako alternatywę dla Ramzovej czy Miroslava

#5 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 29 January 2010 - 18:31

- sama czerwona trasa ma bardzo fajne, równomierne nachylenie... szczególnie fajny jest zakręt przed ostatnią prostą dojazdową do bramek - można śmigać go na pełnym furkocie  reszta trasy rzeczywiście nieco oblodzona, ale da się wytrzymać


Ta trasa to moj pierwszy zjazd na desce haha :D
a niebieska jest  po lewej stronie od czerwonej, rok temu czarna była czynna

[img width=640 height=472]http://www.holidayinfo.cz/zima/img-panmapa.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=4&loc=14&cat=45&leg=&raw=[/img]

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 February 2010 - 11:14

moim zdaniem to nie jest niebieska trasa... początkujący mogą tam mieć lekki zgrzyt  :D