Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Premyslaw.

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 praxx

praxx

lo┼╝a szyderc├│w #1

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 19 styczeń 2010 - 09:43

ello... przyjemna miejsc├│wka za czerwonohorskim. polecam szczeg├│lnie na wieczorne wypady (pi─ůtek-sobota) 18.30 - 21.00 (330 kcz  :)) czteroosobowa kanapa, niezbyt du┼╝o luda. przyjemny stok dla chc─ůcych doskonali─ç swoje umiej─Ötno┼Ťci jak i dla odwa┼╝nych fresh'├│w  8)
pozdro

#2 Ryba

Ryba

Generał Melanżu

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 styczeń 2010 - 11:37

ze stok├│w z tego co pami─Ötam s─ů 3 . 2 od kanpy czarny i niebieski i jedn orczyk ma┼éy :) tam zacz─ů┼éem rok temu sowj─ů przygod─Ö z desk─ů 8)

#3 Joszu

Joszu

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 post├│w

Napisano 25 styczeń 2010 - 04:35

Ryba: nie wiem jak z orczykiem bo go nie widzia┼éem, ale trasy g┼é├│wne s─ů 2.
Pierwsza to czerwona i idzie wzdłuż kanapy, druga to półkolista trasa zdaje się niebieska.

Jak by┼éem na sylwka, to pierwsza by┼éa zielona z wystaj─ůcymi chaszczami.
A druga sam l├│d i du┼╝o luda.

Nie polecam ze wzgl─Ödu na du┼╝─ů ilo┼Ť─ç ludzi, do┼Ť─ç trudny (niebezpieczny rzek┼ébym) dojazd do stoku, wysokie ceny (360kc za 4h) jak na czechy.
Lepiej ┼Ťmign─ů─ç w okolice ┼Ťumperku, jest tam wi─Öcej stok├│w do wyboru.

#4 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2143 post├│w

Napisano 29 styczeń 2010 - 11:36

a mnie tam ten stok pasuje... by┼éem tam w zesz┼éy pi─ůtek i oto moje spostrze┼╝enia:

- rzeczywi┼Ťcie s─ů tam 2 trasy zjazdowe; jedna czarna wzd┼éu┼╝ kanapy jest permanentnie nieczynna z powodu braku ┼Ťniegu (rzeczywi┼Ťcie miejscami wida─ç traw─Ö) i jedna p├│┼éokr─ůg┼éa czerwona

- ludzi tam w tygodniu praktycznie nie ma, nie wiem jak w weekendy to si─Ö nie wypowiadam

- zjazd z kanapy (na g├│rze) i dojazd do dywanika, w┼é─ůcznie z przejazdme przez bramki, jak dla mnie rewelacja; przy ma┼éym ob┼éo┼╝eniu stoku, a takie mia┼éem, nie ma potrzeby odpinania deski  8) - z powodzeniem lata┼éem g├│ra-d├│┼é bez straty czasu na wi─ůzania  8)

- sama czerwona trasa ma bardzo fajne, r├│wnomierne nachylenie... szczeg├│lnie fajny jest zakr─Öt przed ostatni─ů prost─ů dojazdow─ů do bramek - mo┼╝na ┼Ťmiga─ç go na pe┼énym furkocie  8) reszta trasy rzeczywi┼Ťcie nieco oblodzona, ale da si─Ö wytrzyma─ç

Reasumuj─ůc, polecam jako alternatyw─Ö dla Ramzovej czy Miroslava

#5 Ryba

Ryba

Generał Melanżu

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 29 styczeń 2010 - 18:31

- sama czerwona trasa ma bardzo fajne, r├│wnomierne nachylenie... szczeg├│lnie fajny jest zakr─Öt przed ostatni─ů prost─ů dojazdow─ů do bramek - mo┼╝na ┼Ťmiga─ç go na pe┼énym furkocie  reszta trasy rzeczywi┼Ťcie nieco oblodzona, ale da si─Ö wytrzyma─ç

Ta trasa to moj pierwszy zjazd na desce haha :D
a niebieska jest  po lewej stronie od czerwonej, rok temu czarna by┼éa czynna

[img width=640 height=472]http://www.holidayinfo.cz/zima/img-panmapa.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=4&loc=14&cat=45&leg=&raw=[/img]

#6 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2143 post├│w

Napisano 01 luty 2010 - 11:14

moim zdaniem to nie jest niebieska trasa... pocz─ůtkuj─ůcy mog─ů tam mie─ç lekki zgrzyt  :D