Skocz do zawartości




Zdjęcie

Historia naszych nicków


90 replies to this topic

#61 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2010 - 00:51

xaxa od ruskiego haha, inny nick McEco ale to historia na jutro.

#62 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 01:05

bart sorki za off topa ale co ma 71 do Wrocka???

Co to oznaczenie kodu czy co??


kierunkowy, panie Deichkind, kierunkowy :D ja wiem, ze stacjonarnego się w tych czasach już nie dzwoni, hehe :)
taki miejscowy slang, 71=Wrocław

#63 bakaesce

bakaesce

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 18 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2010 - 01:15

Mój nik składa się z 2 części Baka (nie baka) od nazwiska , tak jak Jancia od połowy lat 90 +- pomimo że Baczyński i baka nie mają wiele wspólnego ale młodzieńcza fantazja kolegów z podwórka tak już to wymyśliła, a esce od miasta bo tak jak Bart71 jestem lokalnym patriotą eSCe czyli Sosnowiec to by było na tyle

#64 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 01:34

wszelkie odmiany Josza - przez jot i dż.
Joszu jest najkrótszą, a reszty jest ... za dużo.
Z rzadka jeszcze się trafia joszua, ale i joszi, joszek, igła (z mającego co nieco z tym wspólnego nazwiska, nie to że bywam uszczypliwy :P

No i oczywiście  księciunio :P

Osobiście najbardziej pasuje mi ostatnie.
Ale chyba najczęściej mi mówią "ty h**u"  xD

#65 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 09:10

ello... nick na potrzeby moje: praxx, to nieco już leciwa sprawa. w letnie dni gdy nie ma śniegu  :D'( to ryby łowię  :) i tam się używa takich różnych, dziwnych rzeczy (ale to długa historia). jedna z nich miała nazwę praxx. kiedyś na zawodach mój ziomek wsypał toto do zanęty, wrzucił do wody i jak to się mówi: ryby wypier***ły gdzie pieprz rośnie :D jak mi to opowiedział, to myślałem, że się pozawijam ze śmiechu. krótko potem potrzebowałem szybko maila na ogólnodostępnym założyć i niewiele się zastanawiając pocisnąłem praxx. i tak już nick został (funkcjonuje tylko na potrzeby różnych forumowych spraw).  :D
pozdro

#66 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 10:44

krótko:

mike - tak wołali na mnie na studiach

24 - dzień urodzenia

#67 Lysy1st

Lysy1st

    Maryiusz

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 13:04

łysy :P no jak wiadomo od fryzury a ze juz od malolata czesto sie obcinalem to napoczatku wolali na mnie kosiara bo kazdy sie smial ze mnie ze kosiara przezemnie przeszla ;) 1st - uzywam tylko na forach i w grach
i jeszcze bylo żarówa od żarnowski :P

#68 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 January 2010 - 13:14

Ja nie lubię jak facet niema włosów

#69 Kejtoss

Kejtoss

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 75 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 January 2010 - 13:34

mowili Kejt,jadlam mentosy przy rejestracji na forum
=Kejtoss:]

#70 Mapet

Mapet

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 253 Postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 13:50

Mapet- ponoć robię miny jak Mapety  :P ale obecnie jestem jeszcze ryjek i kóń.

#71 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 14:15

Ryjek :P byl jeszcze Paszczak w Muminkach xD
W sumie moja ulubinna ksiazka i bajka z dziecinstwa :P

Zeby nie bylo offtopu to w gimnazjum mowili na mnie Harry bo mam blizne na czole i nosze okulary, ale jakos nie lubialem tej ksywki ;)

#72 Mapet

Mapet

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 253 Postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 January 2010 - 15:00

w zasadzie nie wiem od czego wziął się ryjek i kóń...  autor nie potrafi tego wytłumaczyć xd

o! i anusiak jeszcze byłam  :)

edit: i czuczu  :)

#73 panna_j

panna_j

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 95 Postów

Napisano 19 January 2010 - 15:16

panna_j, bo mój geograf w LO do odpytki zapraszał mnie mówiąc "Zapraszam do tablicy Droga Panno", lub "To może Panna w "groszkowym mi odpowie...". Groszkowym, bo kojarzył mnie z zielonym swetrem;] Znajomi podchwycili, a mój chłopiec za każdym razem kiedy coś przeskrobię, mówi "Masz mi coś do powiedzenia moja panno?:)" :) Jak słyszę "moja panno" to już wiem, że mam przerypane:P:P:P

#74 Euzenio

Euzenio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 31 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2010 - 15:45

Ja wielki kibic piłki nożnej zawsze byłem fanem portugalskiego gracza Eusébio (taki europejski Pele). Sam nie wiem jak to wyszło ale od szkoły średniej miałem ksywkę Zenek,Zenio,Zencio. Parę lat temu bawiłem się w gaming grałem w Fife online,trzeba  było sobie znaleźć jakiegoś nicka  wiec połączyłem Eusébio z Zenio i wyszło Euzenio

#75 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 Postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 January 2010 - 22:42

Nigdy nie miałem przezwiska, więc nick którego używam wymyśliłem kilka lat temu.

W sumie to powstał w czasach kiedy grałem w gry online. Początkowo używałem optic - od kierunku studiów na którym byłem. Później na niektórych stronach login musiał mieć 6 znaków więc dodałem literę s na końcu. Następnie zamieniłem i na 1 i s na 5, żeby login był wszędzie wolny.
Aktualnie ksywy "optiks" używam tylko w asg (coś jak paintball) i w necie.

#76 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 22:49

Moj nie wiem czy jest ciekawy ale ..... z racji tego ze sie urodzilem pierwszego stycznia, zawsze bylem jastarszy w kazdej klasie itd. Na studiach niestety ale powtarzalem drugi rok i spadajac nizej tez bylem najstarszy...dotego na railu stracilem gorne uzebienie i zaszczeto na mnie wolac "dziadek" ale jeden z moich kumpli wowlal na mnie emeryt albo poprostu emer ... i tak juz zostalo a nawet moi rodzice nie mowia do mnie po imieniu tylko wlasnie emer.... ;)'(

#77 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 22:58

a więc kożystając z okazji i przerwy w nauce hiszpańskiego chwilowo stwierdzilem że tez napisze ;)

zaczynając od kiedy pamiętam czyli podsawówka przewiajły sie rozne odmiany grubego ( z wiadomej przyczyny ). Potem to przeewoluowało w odmiany przezwiska od nazwiska. Ale w jakiejś 9 lat temu byłem w korbielowie na obozie narciarskim, niewiele wcześniej ( kilka miesiecy ) wszedł do kin shrek. Któregoś dnia przy śniadaniu nawiązała się dyskusja o tymże filmie a ktoś na spontanie rzucił ze przeciez ja jestem do shreka podobny, brzuszek tłusty ryj, brzydki fhuj, dorobiłem sobie na spontanie uszy z serwetek które wytrzymały z 5 minut i od temtej pory jestem shrek(-u). Coprawda w gimnazjum jeszcze ciagneły sie stare ksywki ale liceum zacząłem na czysto, w gimnazjium na obozach tez juz byłem shrek i tak zostanie pewno na amen ....

#78 Guma

Guma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 02:18

mr.g zostało stworzone na potrzebę chwili: rejestrując się jeszcze na "stare" forum mój właściwy nick czyli Guma był już zajęty. koniec końców miało być Pan Guma(to już oddzielna historia), ale że jakoś mi nie podpasowało to skróciłem do mr.g.
co do właściwej ksywki czyli Guma to towarzyszy mi ona od pierwszej klasy podstawówki, a wzięła się od nazwiska. na ulicy prędzej zareaguję na ksywę niż imię. gdzieniegdzie ukrywam się jeszcze pod nickiem bubak, dla którego natchnieniem był obrazek pokracznego stworka z ksiązki od polskiego w LO. pierwszy raz użyta to spuszczenia lania w quake II kilku typkom, którzy wozili się ze swoim skillem. do tej pory wspominam miny gości o nickach jak killer,ares itd, dostających baty co rundę ::)

#79 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 20 January 2010 - 09:35

mr.g zostało stworzone na potrzebę chwili: rejestrując się jeszcze na "stare" forum mój właściwy nick czyli Guma był już zajęty. koniec końców miało być Pan Guma(to już oddzielna historia), ale że jakoś mi nie podpasowało to skróciłem do mr.g.
co do właściwej ksywki czyli Guma to towarzyszy mi ona od pierwszej klasy podstawówki, a wzięła się od nazwiska. na ulicy prędzej zareaguję na ksywę niż imię. gdzieniegdzie ukrywam się jeszcze pod nickiem bubak, dla którego natchnieniem był obrazek pokracznego stworka z ksiązki od polskiego w LO. pierwszy raz użyta to spuszczenia lania w quake II kilku typkom, którzy wozili się ze swoim skillem. do tej pory wspominam miny gości o nickach jak killer,ares itd, dostających baty co rundę ???


quakelive.com  8) loguj sie popykamy Ryba90  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/grin.gif

#80 Guma

Guma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 17:12

hehe, nie dzisiaj. najwcześniej po sesji po ostatnio nie mam się kiedy nawet po d*pie podrapać :)'(