Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

All I Can


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wujek

Wujek

    Nowy na forum

  • 3MetryPuchu
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2011 - 09:29

Co prawda jest to film narciarski ale dla mnie najlepszy film o freeridzie tego roku, ba powiem więcej najlepszy jaki widziałem w swoim życiu. ( Art of flight jest co najmniej o klasę niżej)
Pozycja obowiązkowa dla każdego który kocha ten typ jazdy na desce / nartach.
Sposób montażu, pomysły wykorzystane przy kręceniu ujęć, miejscówki, sami raiderzy - miażdżą.
Film mimo że trwa 1,5h nie nudzi się tak jak Art of flight ( mnie osobiście po scenie w Patagoni wiało już nudą )

Kto widział ? Macie podobne odczucia?

PS
Najlepiej oglądać na projektorze ewentualnie dużej plazmie.

A.

#2 addict

addict

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 January 2012 - 17:52

all.i.can - film swietny, jednak po trailerach oczekiwalem czegos lepszego. nawet ogladanie go na projektorze nie pomoglo. najlepszy moment w miescie by jp auclair. mam nadzieje ze kolejna ich produkcja - chimera - bedzie lepsza. w tym roku moim mistrzem jest attack of la nina. film z jajem, po prostu kozak.
moje typowanie na ten sezon to:
1) attack of la nina
2) all.i.can
3) art of flight
4 sztachety i parapet | facebook

#3 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 January 2012 - 18:08

Zdecydowanie Attack Of LaNina....niestety All.i.can jeszcze nie miałem okazji obejrzeć...

[EDIT]

Jak już wspominamy o filmikach to trzeba wspomnieć zdecydowanie jeszcze o produkcji TimeLine "This is my winter" Xavier de la rue...tutaj można go obejrzeć za darmo :) polecam



Użytkownik Aro edytował ten post 02 January 2012 - 00:07


#4 Wujek

Wujek

    Nowy na forum

  • 3MetryPuchu
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2012 - 12:50

Oj Panie kolego, trzeba nadrobić zaległości ;)

Proponuję aby w Slanej Wodzie na KoTT zapuścić chociaż 2-3 fragmenty tego filmu, najbardziej epickie. Wiem że jest ski ale można zrobić wyjątek.
This is my Winter jest ok, ale style jazdy Xaviera i to co robi jest poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika ;)
Atack of LaNina nie wiedziłem w całości, będę musiał nadrobić.

Tutaj mamy akcję streetową slop style w mieście, genialnie nakręcony
http://vimeo.com/32863936

a to tak naprawdę przystawka ;)

A.

Zdecydowanie Attack Of LaNina....niestety All.i.can jeszcze nie miałem okazji obejrzeć...

[EDIT]

Jak już wspominamy o filmikach to trzeba wspomnieć zdecydowanie jeszcze o produkcji TimeLine "This is my winter" Xavier de la rue...tutaj można go obejrzeć za darmo :) polecam

http://vimeo.com/31572650


all.i.can - film swietny, jednak po trailerach oczekiwalem czegos lepszego. nawet ogladanie go na projektorze nie pomoglo. najlepszy moment w miescie by jp auclair. mam nadzieje ze kolejna ich produkcja - chimera - bedzie lepsza. w tym roku moim mistrzem jest attack of la nina. film z jajem, po prostu kozak.
moje typowanie na ten sezon to:
1) attack of la nina
2) all.i.can
3) art of flight


Kurcze powiem szczerze że nie wypowiem się na temat AoLN bo nie wiedziałem.
Ale jeśli dal ciebie najlepszy fragment to motyw w mieście, to sadze że raczej mamy odmienne upodobania co do jazdy.
Dla mnie najfajniejsze były edyty na początku filmu, jazda w lasach czy z dropów. Nie mówiąc już o motywach z wysokich gór.

A.

#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2012 - 13:18

Nadrobić...nadrobie na pewno :)

jeźeli chodzi o AoLN to zdecydownie w porównaniu z innymi produkcjami...ta produkcja jest zrobiona pod humorem i z lekkim przymrórzeniem oka...i tak samo jak w przypadku TAoF w AoLN jest także dużo akcji slowmotion...co nie którym zawszę się podoba. niestety nie mam prównania do All i Can...więc muszę jeszcze z tym poczekać :)

#6 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2012 - 19:20

Też musze nadrobić i oglądnąć All I Can :). Ale puki co numerem jeden jest dla mnie Attack Of LaNina, większość partów w filmie jest totalnie odjazdowa, te wszystkie party powder, superhero:D, czy obóz z namiotami głęboko w górach z termami hahaha:D.
Czekam jeszcze tylko na najnowszą produkcje Jeremiego Jonsa