Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Odszkodowanie Proszę O Pomoc! Co Zrobić!


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Faraaa

Faraaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 November 2011 - 13:56

Witam doznałem zerwania więzadła grając w piłkę należałem wtedy do klubu. Chodzę do technikum i gdy płacę w szkole ubezpieczenie to nie ma żadnej opcji dodatkowej tylko wszyscy płacą tak samo i pisze że jestem ubezpieczony 24/7. W załączniku wstawiam skan listu otrzymanego od ubezpieczyciela. Co radzicie napisać w odwołaniu bo tej sprawy tak nie zostawię!

Załączone pliki



#2 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2011 - 17:06

nic nie zmontujesz :/ powinieneś dostać kasę z klubu. Bo jeśli oni sobie w regulaminie zastrzegli to nic nie da odwoływanie się <_<

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#3 Faraaa

Faraaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 November 2011 - 18:17

Tak tylko że w klubie nie byłem ubezpieczony a jak byłem to dostanę 10zł za 1%. Zapomniałem dodać że od czasu kontuzji nie gram już piłkę i nie należę od wypadku do tej drużyny, jeśli nauczyciel mnie nie poinformował o takim punkcie w ich regulaminie czy da się coś z tym zrobić? Ponieważ to poważna kontuzja i dużo pieniędzy i nerwów zmarnowałem przez ten czas.

#4 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2011 - 19:57

Tak tylko że w klubie nie byłem ubezpieczony a jak byłem to dostanę 10zł za 1%. Zapomniałem dodać że od czasu kontuzji nie gram już piłkę i nie należę od wypadku do tej drużyny, jeśli nauczyciel mnie nie poinformował o takim punkcie w ich regulaminie czy da się coś z tym zrobić? Ponieważ to poważna kontuzja i dużo pieniędzy i nerwów zmarnowałem przez ten czas.

jest w tej chwili sporo firm, które zajmują się takimi tematami... próbuj może za pośrednictwem takiej specjalistycznej firmy... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#5 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2011 - 20:35

jest w tej chwili sporo firm, które zajmują się takimi tematami... próbuj może za pośrednictwem takiej specjalistycznej firmy... :bag:

tylko nie takiej gdzie agenci noszą garniaki z trzema paskami i bejzbola zamiast laptopa :bag:
no board no fun!

#6 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2012 - 10:16

tylko nie takiej gdzie agenci noszą garniaki z trzema paskami i bejzbola zamiast laptopa :bag:


Z takimi też nic nie ugrasz :(, wyraźnie napisane w piśmie - brak zwyżki z tytułu uprawiania sportu, więc skoro nie dołożyłeś tych liku groszy do polisy, to teraz ONI nie dadzą Ci złamanej złotówki, jeśli jeszcze opowiedziałbyś bajkę, że zerwałeś schodząc po schodach w drodze do szkoły - ale jak już padło, że w czasie meczu drużyny - to IMO koniec.

Teraz kilka słów z mojej strony - też nie mam ACL i to od 20 lat - wtedy koszty były na poziomie 1/2 nowego mesia :(

Jeśli masz kasę, rób teraz rekonstrukcję, im szybciej tym lepiej.

Jak nie zrobisz w ciągu 1/2 roku, to właściwie z każdym dniem będzie coraz gorzej, chyba że zamienisz piłkę, na rower - kilkanaście km dziennie załatwi sprawę stabilności kolana i można bez ACL żyć, wierz mi :)
Pozdrawiam
Zaq