Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Budujemy Snowpark W Bydgoszczy ! Pomo┼╝ecie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arec

Arec

;)

• Snowboard Summit Squad
  • 3195 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 listopad 2011 - 22:11

żródło: TUTAJ

Po wielu latach, miesi─ůcach, dniach i godzinach negocjacji w ko┼äcu dogadali┼Ťmy si─Ö z zarz─ůdem My┼Ťl─Öcinka i otrzymali┼Ťmy prawie p├│┼é stoku pod budow─Ö snowparku. Aby wszystko przebiega┼éo zgodnie z prawem za┼éo┼╝yli┼Ťmy Stowarzyszenie Sport├│w Deskowych LOVEBOARDS kt├│re od pocz─ůtku do ko┼äca zajmuje si─Ö tym projektem
Naszym celem jest zbudowanie profesjonalnego snowparku w Bydgoszczy na terenie stoku narciarskiego LPKiW My┼Ťl─Öcinek. W nawi─ůzaniu do powiedzenia ÔÇ×Jak Mahomet nie mo┼╝e przyj┼Ť─ç do g├│ry to g├│ra przyjdzie do MahometaÔÇŁ zamierzamy zorganizowa─ç warunki jak najbardziej zbli┼╝one do tych kt├│re panuj─ů w snowparkach znajduj─ůcych si─Ö w g├│rskich kurortach.

CHCEMY aby snowpark s┼éu┼╝y┼é wszystkim, zar├│wno pocz─ůtkuj─ůcym mi┼éo┼Ťnikom freestylowej odmiany narciarstwa i snowboardingu jak i osobom kt├│re chc─ů podnosi─ç swoje umiej─Ötno┼Ťci. Dlatego przewidzieli┼Ťmy przeszkody o r├│┼╝nym stopniu trudno┼Ťci. Korzystanie z snowparku b─Ödzie ca┼ékowicie DARMOWE.

SNOWPARK POWSTANIE JE┼ÜLI ZDOB─śDZIEMY ODPOWIEDNI─ä ILO┼Ü─ć FUNDUSZY. KA┼╗DY MO┼╗E MIE─ć SW├ôJ UDZIA┼ü W POWSTANIU TEGO WYJ─äTKOWEGO MIEJSCA WSPIERAJ─äC NAS DOBROWOLN─ä KWOT─ä

Datki prosimy kierowa─ç na konto Stowarzyszenia LOVEBOARDS:
Nr rachunku: 5911 4020 0400 0036 0274 0613 52
Nazwa odbiorcy: SSD LOVEBOARDS
Tytuł przelewu: BUDUJEMY SNOWPARK

BEZ WASZEJ POMOCY NIE DOKO┼âCZYMY SNOWPARKU! LICZY SI─ś KA┼╗DA Z┼üOT├ôWKA

Mamy ambitny plan ale wierzymy, ┼╝e uda nam si─Ö go zrealizowa─ç je┼Ťli tylko uzbieramy odpowiedni bud┼╝et. Funkcjonowanie snowparku opieramy o doch├│d z reklam kt├│re b─Öd─ů si─Ö znajdowa─ç na jego terenie.

Je┼Ťli by┼é by┼Ť zainteresowany reklam─ů swojej firmy w snowparku jednocze┼Ťnie wspieraj─ůc nasz─ů inicjatyw─Ö, zapoznaj si─Ö z nasz─ů ofert─ů:

http://wyslijplik.pl...hp?sid=sv4mZmyh

Dzi─Öki wsparciu finansowemu kt├│re otrzymali┼Ťmy od dziadka jednego z cz┼éonk├│w stowarzyszenia LOVEBOARDS 1/3 projektu snowparku zosta┼éa zrealizowana. Na stoku powsta┼éy dwie skocznie o d┼éugo┼Ťci lotu 5m i 2m, oraz przygotowali┼Ťmy grunt pod przeszkody jibbingowe.

Poka┼╝ nasz─ů ofert─Ö reklamow─ů swojemu prze┼éo┼╝onemu, kierownikowi, porozmawiaj ze swoim dziadkiem, grosz do grosza i powstanie oaza bia┼éego szale┼ästwa w Bydgoszczy :-)

Wi─Öcej informacji: www.facebook.com/loveboards

Kontakt do przedstawicieli SSD LOVEBOARDS:
Michał email: michal_roethel@yahoo.pl
Marcin email: marcin@4freaks.pl
Mikołaj email: nicolaus.p@wp.p

#2 rentgen

rentgen

Zaawansowany snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 26 listopad 2011 - 00:47

Dzi─Öki Aro.

#3 Max

Max

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 32 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 26 listopad 2011 - 09:52

Dzi─Öki Aro.

Nie wiem jakie plany macie co do infrastruktury, ale fajnie jak by┼Ťcie mieli te┼╝ mini-park dla pocz─ůtkuj─ůcych. Jest opcja dodatkowych przychod├│w, od nie-tylko-wymiataczy, zw┼éaszcza jak zrobicie przy tym szk├│┼ék─Ö trick├│w. Tak mi si─Ö nasun─Ö┼éo, mo┼╝e ju┼╝ o tym my┼Ťleli┼Ťcie. Pozdrawiam

#4 simonTorun

simonTorun

Zaawansowany snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 26 listopad 2011 - 11:17

Nie wiem jakie plany macie co do infrastruktury, ale fajnie jak by┼Ťcie mieli te┼╝ mini-park dla pocz─ůtkuj─ůcych. Jest opcja dodatkowych przychod├│w, od nie-tylko-wymiataczy, zw┼éaszcza jak zrobicie przy tym szk├│┼ék─Ö trick├│w. Tak mi si─Ö nasun─Ö┼éo, mo┼╝e ju┼╝ o tym my┼Ťleli┼Ťcie. Pozdrawiam

boxy o d┼éugo┼Ťci 3 m bed─ů ok dla pocz─ůtkuj─ůcych, ma┼éa skocznia te┼╝ jest

ze zdj─Ö─ç wygl─ůda to naprawde imponuj─ůco :D

"Nie wa┼╝ne ile razy upadniesz... wa┼╝ne ile razy si─Ö podniesiesz"