Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Sklepy Z Odzieżą Snowboardową


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mdns

mdns

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2011 - 19:00

Witam, znacie może jakies sklepy z odzieżą snowboardową w Trójmiescie? W decathlonie nic ciekawego nie ma. Chodzi mi najbardziej o Kurtki i takie duze bluzy [ jak sie nazywaja bluzy na snowboard zamiast kurtki? ;o] Najlepiej gdyby to byly jakies markowe ciuchy [burton itd.] Oczywiscie nie chodzi mi o logo dla szpanu. Lepsza firma czesto idzie w parze z jakoscia wyrobu. nie chciałbym miec kurtki z bazaru na jeden sezon.

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2011 - 20:28

Witam, znacie może jakies sklepy z odzieżą snowboardową w Trójmiescie? W decathlonie nic ciekawego nie ma. Chodzi mi najbardziej o Kurtki i takie duze bluzy [ jak sie nazywaja bluzy na snowboard zamiast kurtki? ;o] Najlepiej gdyby to byly jakies markowe ciuchy [burton itd.] Oczywiscie nie chodzi mi o logo dla szpanu. Lepsza firma czesto idzie w parze z jakoscia wyrobu. nie chciałbym miec kurtki z bazaru na jeden sezon.

:google: bracie i naprzód...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 mdns

mdns

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2011 - 20:38

o tej stronie wiem od dawna :), cos tam poszukalem. ale chodzilo mi bardziej o takie rekomendowane przez was .

#4 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 06 December 2011 - 09:44

Fashion House w Szadółkach - byłam ostatnio i wybór jest ogromny. Oczywiście jeśli nie zależy ci na najnowszej kolekcji.
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#5 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 13 December 2011 - 20:45

a więc tak:
w Gdyni jest sklep abcsurf.pl ciuchy burka itp.
wiadomo wszelkie sklepy rossignol/quicksilver np w galerii czy w klifie w Gdyni, są tam poza firmami z nazwy ciuchy DC
w Gdańsku jest/był sklep supair.pl czy jakoś tak ale to chyba tylko internetowy sklep z siedziba w Gda
na pewno są jakieś sklepy narciarskie np z ciuchami volka ale nie pamietam jak sie nazywaja

nic mi nie przychodzi wiecej do głowy
Pzdr