Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Jibbowanie, Upadki I Uszkodzenia


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 lbialy

lbialy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 18 November 2011 - 10:09

Cześć wszystkim,
Mam taką zagawostkę dla wszystkich, nie wiedziałem zbytnio nawet gdzie ten temat wrzucić, więc jeśli się pomyliłem to przepraszam. Ok, to po pierwsze obejrzyjcie ten filmik. ( nie besztać za jakość! Nie wiem czemu mi je tak dziwnie skonwertowało, ale najważniejsze o co mi chodzi będzie tam uwidocznione)

LINK

Jeżeli ktoś jednak nie zauważył co się stało, zacięło deskę przy fs boardslidzie i uderzyłem nią w boxa przednią krawędzią. I teraz pytanie konkursowe: co się powinno stać w deską po takim czymś?
a) nic się nie powinno stać, lol
B) powinna się uszkodzić
c) lubię ziemniaki
Odpowiedź macie poniżej:
Załączony plik  DSC00404.JPG   132.34 KB   224 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC00407.JPG   144.18 KB   242 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC00408.JPG   128.19 KB   181 Ilość pobrań

Szczerze, trochę mnie to zdziwiło, bo impet nie był jakiś masakryczny żeby tak to się skończyło. Wcześniej miałem nideckera platinum i choćbym nie wiem jaką krawędzią i gdzie przywalił nic mu się nie działo. Czy technine rzeczywiście aż tak podupadł z jakością desek? W tamtym sezonie dodam że sklejałem już w niej nos i bok bo się lekko rozwarstwiła.. A może wadliwa fabrycznie?
A wracając do sedna sprawy (temu w tym dziale to zamieściłem) Jak padać w takiej sytuacji, żeby ustrzec się tego na przyszłość? Jeżdżę nie za długo, próbuję coraz więcej jibbować, ale jeśli to za każdym wyjazdem ma się tak kończyć to ja zbankrutuję na naprawach deski ;p

Pozdro

#2 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2011 - 14:27

odpowiedz C jest najbardziej trafna Dołączona grafika Ja bym jeszcze ją rozwinął że najbardziej z ziemniaków za***iste to są frytki Dołączona grafika najlepiej z grillowanym ociekającym tłuszczem kurczakiem, a tak na poważnie to do Jibów nie warto kupować drogich sprzetów, marketówy wystarczą w zupełności a reszte kasy lepiej rozpieprzyć na żarcie Dołączona grafikaz tego co widać na fotach to krawedz nie poszła wiec jest git - pewnie da sie to naprawić
JOIN The Ride

#3 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2011 - 18:31

według mnie to każdę uderzenie, nie tylko przy jiibach, jest inne, jeden pierdzielnie przy dużej prędkości w boxa i nic się nie stanie drugi delikatnie wjedzie w raila i mu się rozwarstwi deska. Jest wiele podobnych przypadków o których mówie.
co do desek technine, kiedyś były nie do zajechania, jak jest teraz nie wiem.

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#4 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 23 November 2011 - 23:17

Mi się kiedyś rozwarstwił na tailu Palmer Pulse, chociaż miałem tą deskę z miesiąc i tak naprawdę to nawet nie wiem gdzie. Prawdopodobnie w kolejce do orczyka :hahaha2: także tak jak Kortas pisał nie znasz dnia ani godziny ....

#5 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2011 - 11:48

hahaha... widzę ty tak że zostałeś ofiarą boxa na snowarenie, on wcina chyba wszystkich :P

#6 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 November 2011 - 14:30

hahaha... widzę ty tak że zostałeś ofiarą boxa na snowarenie, on wcina chyba wszystkich :P

oj wcina wcina, mnie też dorwał :D na szczęście obyło się bez defektów

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#7 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2011 - 22:58

Mnie nic tam nie wcięło na tym boxie, a nawet nie tępiłem krawędzi :-P

#8 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2011 - 14:36

ja kiedyś tak deskę na boxie na julianach rozwaliłem i tego dnia nie byłem jedyny mam nadzieje że to już naprawili :)

#9 lbialy

lbialy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 01 December 2011 - 11:59

Czyli jednak nie tylko mi on wydawał się nieco dziwny ;p