Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Czarna Góra - masyw Śnieżnika


241 odpowiedzi w tym temacie

#181 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 21 December 2011 - 22:19

No jest czego, prywatny wyciag to jest to! :D

#182 Kliczko

Kliczko

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 105 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 December 2011 - 23:08

Ja też żałuję, że mnie nie było

#183 Fayaz

Fayaz

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2011 - 06:25

[quote name='Grzybson' timestamp='1324498594' post='54141']
2 os, krzesło nieczynne. Aktualnie tylko czerwona przez 4 os kanapie. Jest jeszcze czynna niebieska trasa przy 4-ce.

Eeeee to nuda pełna.

#184 Kliczko

Kliczko

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 105 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2011 - 17:55

Byłem dzisiaj, było mało ludzi, ale pogoda nie dopisała, szybko porobiły się muldy, i najlepiej ostatecznie jeździło się pod klh :D
Czynne było klh ( 4 os. ) klf (4 os.) orczyk dojazdowy do klh i orczyk przy trasie b fis
Miejscowe ubytki w śniegu i brudny śnieg...
Jedynym miłym widokiem był wyjazd ratraków przed jazdą wieczorną :)

#185 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 27 December 2011 - 18:04

bylem dzis na czarnej. jezdzilem tylko na KLF, czyli 4osobowym krzeselku na zmijowiec. trasa po prawej (C-fis) byla calkiem, sniegu jest na calej dlugosci, tylko na ostatnie 300metrow na dole wychodzi ziemia, ale mozna spokojnie ominac.
trasa z lewej (D-fis) na dole jest gorzej bo do kolejki podjezdza sie po kaluzach wody :/ na gorze w pewnym momencie na srodku troche wystaje ziemi i pare kamieni jest, oraz pod koniec trasa jest o polowe wezsza niz sciana lasu (brak sniegu)
do 10-11 bylo w miare twardo, potem juz taka wiosenna kasza byla bo na plusie troche caly czas...
jesli o kolejki chodzi to w zadnym momencie nie bylo... wlasciwie odrazu sie podjezdza do krzeselka


jutro smigam do czech :)


e. i jakbyscie brali instruktora na czarnej gorze to ŻĄDAJCIE papierów (najlepiej żeby SITSu a nie ministerialne bordowe ksiazeczki mieli)!!! widzialem jakj jeden w kurtce z napisem instruktor "jezdzil" i wedlug mnie sam powinien sie mocno podciagnac bo kaleczyl troche....

Użytkownik SzymSzym edytował ten post 27 December 2011 - 18:07


#186 Kliczko

Kliczko

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 105 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2011 - 07:26

bylem dzis na czarnej. jezdzilem tylko na KLF, czyli 4osobowym krzeselku na zmijowiec. trasa po prawej (C-fis) byla calkiem, sniegu jest na calej dlugosci, tylko na ostatnie 300metrow na dole wychodzi ziemia, ale mozna spokojnie ominac.
trasa z lewej (D-fis) na dole jest gorzej bo do kolejki podjezdza sie po kaluzach wody :/ na gorze w pewnym momencie na srodku troche wystaje ziemi i pare kamieni jest, oraz pod koniec trasa jest o polowe wezsza niz sciana lasu (brak sniegu)
do 10-11 bylo w miare twardo, potem juz taka wiosenna kasza byla bo na plusie troche caly czas...
jesli o kolejki chodzi to w zadnym momencie nie bylo... wlasciwie odrazu sie podjezdza do krzeselka


jutro smigam do czech :)


e. i jakbyscie brali instruktora na czarnej gorze to ŻĄDAJCIE papierów (najlepiej żeby SITSu a nie ministerialne bordowe ksiazeczki mieli)!!! widzialem jakj jeden w kurtce z napisem instruktor "jezdzil" i wedlug mnie sam powinien sie mocno podciagnac bo kaleczyl troche....


Na Żmijowiec to KLH ;)
Wybieram się dzisiaj to zdam później relacje :)

#187 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2012 - 12:05

Siema Ludzie:)
w czarnej bywam często bo mam rzut beretem, ale zawsze to są jednodniowe wypady.. Teraz chciałbym się tam zatrzymać na 2-3 dni i szukam dobrego lokum. Niby sprawa prosta i łatwa ale jest kilka szczegółów które komplikują system.. A mianowice z racji, że jestem biednym studenciną, to głównym kryterium jest kasa;/ 2lata temu w zakopcu spałem za 30zł od osoby/doba i powiedzmy, że taka cena mnie interesuje. Kolejnym ważnym pkt jest fakt, że musi to być stosunkowo blisko stoku, bo prawdopodobnie nie będę miał auta. Jeśli chodzi o standard to wiadomo, mały pokoik 2 osobowy z łazienka i jestem hepi:D Jeśli ktoś ogarnia temat to proszę o info.
dzięki i pozdro!

#188 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 12:12

up^^

#189 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 12:19

Myślę, że google i telefon w ręce dadzą Ci odpowiedź. Przez te 2 dni co wtedy pytałeś da się obdzwonić chyba wszystkie "noclegownie" w okolicy stoku.
Pzdr :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#190 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 12:39

i tak zrobiłem, ale nic to nie dało. Cenią się okrótnie. A wiesz jak to jest. Nie wszyscy ogłaszją się w necie..
Cóż, z tego wszystkiego to chyba bd mieszkał w stroniu, ceny przyzwoite i można dogadać się właścicielem o transport do Siennej. w sumie to tylko 5km.
Wczoraj dostałem maila, że CG nie ogarnia żadnego skubusa w tym roku. Kretynizm:/

#191 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 17:03

Strzelanie sobie w stope.
A sprawdź jeszcze w panoramie firm, czy książce tel.

Użytkownik czynasty edytował ten post 15 January 2012 - 17:17

Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#192 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 15 January 2012 - 22:21

hmm ja mogę polecić Danielówke (www.danielowka.republika.pl), jest dosyć blisko do czarnej(obok domku snowboardera) ale bez samochodu nie ma opcji. Cena dobra, w tych okolicach chyba jedna z niższych. Bardzo dobre jedzenie i mili właściciele, jedyny minus- brak prywatnej łazienki.
pzdr

#193 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2012 - 00:38

hmm ja mogę polecić Danielówke (www.danielowka.republika.pl), jest dosyć blisko do czarnej(obok domku snowboardera) ale bez samochodu nie ma opcji. Cena dobra, w tych okolicach chyba jedna z niższych. Bardzo dobre jedzenie i mili właściciele, jedyny minus- brak prywatnej łazienki.
pzdr



Bylem w zeszłym roku 6 dni u nich. za***ista opcja :D Dostaliśmy pokój 4 os choć byliśmy we 2 i z góry mówiliśmy, że będzie nas tylko 2. Wi fi, tv tez, pare lazienek w dobrym standardzie. W sylwestra dostaliśmy cały za***iście wielki gar bigosu dla wszystkich gości i jakąś szarlotkę na ciepło czy coś takiego. Jedyny mankament to mała kuchnia, ale można jeść w duzej swietlicy jak nei ma miejsca w kuchni. Niby cisza nocna do 22, ale jak sie nie robi syfu to nie ma problemu. W kuchni można siedziec cala noc i piwkowac nie wychodzac z niej, bo lazienka jest zaraz obok. Płaciliśmy 50 zł za noc, ale w terminie sylwestrowym. Co do dojazdu to sami też bylismy jeszcze bez auta. Zgadaliśmy się z ekipą graczy w WOW'a i jeździliśmy busem poleconym przez pana Daniela 5 zł od osoby w 1 stronę to chyba było.

#194 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 January 2012 - 20:09

W sobotę jedziemy z Poznania do Czarnej i zostajemy do poniedziałku. Wyjazd koło 9:00. Mamy jedno miejsce w pensjonacie i w aucie. Jeśli ktoś jest chętny niech da znać.


W Czarnej na weekend będzie poducha:
Dołączona grafika

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#195 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2012 - 14:31

kto jeszcze wybiera się na Czaną w tę sobotę?
no board no fun!

#196 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 25 January 2012 - 14:53

kto jeszcze wybiera się na Czaną w tę sobotę?


ja będę, ale w niedzielę, w sobotę uczelnia :/

#197 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2012 - 00:14

http://czarnagora.pl/nowe-godziny/ dodatkowa opcja do karnetu sudetyski i blackcard.

Użytkownik Yamsha edytował ten post 29 November 2012 - 00:31

file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#198 Kliczko

Kliczko

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 105 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2012 - 15:16

Otwarcie sezonu 14.12.2012 r. :yahoo:

#199 Kliczko

Kliczko

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 105 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 December 2012 - 16:51

Otwarcie jednak jutro, więc będę tam jakby ktoś coś :D

#200 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 December 2012 - 16:54

ja z rybą atakujemy zieleniec

EDIT
zapomniałem że jeszcze bonbel :D

Użytkownik kortas edytował ten post 07 December 2012 - 16:54

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: