Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Opinie O Info-Narty.Pl


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 November 2011 - 19:38

Czesc, wie ktos cos na temat www.info-narty.pl ? ;) przymierzam sie do kupna butow w tym sklepie, maja siedzibe w Krakowie wiec bede mogl przymierzyc. W dodatku zaczalem zastanawiac sie nad kupnem nowej deski w tym sklepie, maja je dosc tanie jak na nowe deski i sie tak zastanawiam czy nie sa to jakies podrobki jak np. w przypadku strony snowboard1.pl ?

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 November 2011 - 20:05

no buty owszem w niezłych cenach... skoro masz możliwość osobistego dotarcia do towaru, to najlepsza opinia będzie pochodziła od ciebie... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 December 2011 - 05:32

no buty owszem w niezłych cenach... skoro masz możliwość osobistego dotarcia do towaru, to najlepsza opinia będzie pochodziła od ciebie... :bag:

I jak kupował ktoś już w tym sklepie? jeśli tak to proszę o opinie

#4 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2011 - 12:17

Niestety nie kupilem, znalazlem korzystniejsza oferte ale bylem tam na miejscu i rzeczywiscie maja sporo sprzetu, a ze rozgladalem sie za butami to mieli ich sporo w dodatku nowych i w bardzo przystepnej cenie ;)

#5 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 December 2011 - 13:43

Niestety nie kupilem, znalazlem korzystniejsza oferte ale bylem tam na miejscu i rzeczywiscie maja sporo sprzetu, a ze rozgladalem sie za butami to mieli ich sporo w dodatku nowych i w bardzo przystepnej cenie ;)

Czyli co ogólnie można kupować tam, bo znalazłem naprawdę super ofertę o nich i aż trochę się boje bo tanio. Ale chyba zaryzykuje i napiszę jak to wyszło wszystko.

#6 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2011 - 16:03

Jezeli jestes z Krakowa mozesz sie przejechac ;) Wiem tylko, ze na biezaco nie uaktualniaja strony i pojechalem po buty przymierzyc to juz ich niestety nie bylo...

#7 kubsssw

kubsssw

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2012 - 16:40

Ceny takie niskie bo nie dają gwarancji :-?

Użytkownik 100jak edytował ten post 18 January 2012 - 16:40


#8 Marco

Marco

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 February 2012 - 10:39

Byłem tam po deseczkę NITRO PANTERA ! Gość mi wytłumaczył jak to jest z gwarancją (-; Nie mogą dać gwarancji na komisowy towar , ale cały ten sprzęt jast objęty rękojmią reklamacyjną na rok , tak że na to samo wychodzi !
Deseczka która ma katalogową cenę 2600 zeta nabyłem za niecałe 700 stówek (-; I jest wspaniała. Co więcej , deseczki do freeridu nie znalazłem nigdzie tańszej.