Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Gdzie Można Przymierzyć Deeluxy W Krakowie


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 November 2011 - 10:33

Tak jak w temacie. Myślę o zmianie butów i chciałbym je wcześniej przymierzyć. Wie ktoś może gdzie na terenie Krakowa można po przymierzać buty Deeluxe albo ewentualnie Celsius?

#2 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 22:30

Sezon temu oglądałem deeluxy w sklepie pomiędzy Grunwaldzkim i Rondem Matecznego (po lewej jadąc od Grunwaldzkiego). Nie pamiętam jak się sklep nazywa, nie wiem czy mają - mieli ;)
To jest tam gdzie się reklamuje wypożyczalnia sprzętu - wchodzi się na górę i jest sklep (przynajmniej tak było z tego co pamiętam, a byłem tam raz i nie było to niedawno :P )
no risk - no fun :)

#3 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 November 2011 - 23:20

Dzięki za inf, poszukam. W Cool Sporcie na Zakopiance widziałem ostatnio jedną parę ale jakiś damski model także raczej odpada :)

#4 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 16:52

W Tanimsporcie mozesz sobie przymierzyć, sam mierzylem u nich kilka lat wstecz i ziomki nawet ogarnięci w temacie, teraz widze że maja dobre modele w jeszcze lepszych cenach ale to juz trzeba samemu sprawdzać bo sprzet z poprzednich sezonów - Krk swoboda 4 jakby co

Pozdro
JOIN The Ride

#5 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2011 - 17:23

Widziałem ich ofertę. Cenowo wygląda świetnie ale jak tam z jakością ? To są na pewno oryginały w normalnym gatunku ? Bo coś bardzo tanio mają. Jak z ewentualną reklamacją ? Kupowałeś coś u nich ?

#6 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 21:41

U nich tylko przymierzałem kilka par a poźniej kupiłem ale już z innego żródła. Moge Ci powiedzieć troche ogólnie o Deeluxach. Od dwóch lat jeźdze w Empire, czyli chyba najtwardsze od nich, przez te dwa sezony lekko przetarła mi sie linka, ale trzyma dalej nieugięta i nie ma bata że puści, można jeszcze sie przyczepić do wagi butów, ale nie są to jekieś duże różnice - porównanie z burkami 32 i nortłejami Pozatym co w nich najbardziej lubie to pasek na rzep wzmacniający całą noge - mega sprawa, tym sie chyba najbardziej jaram i tego zawsze mi brakowało we wcześniejszych moich butkach. Niezalezny system sznurowania daje rade, można sciągnąć na maxa i nic nie puszcza, tak samo jest z wkładką wewnętrzną. Mega pancerna niezniszczalna skorupa nie do zajechania, kiedyś nawet wpadłem w nich do rzeki przez przypadek, całe przemokły wysuszyłem i działają nadal, a co najważniejsze w nich mają dobre trzymanie stopy i pięty polecam wszystkim tym, którzy mają z tym problemy. Jeszcze moge dodać że butki bardzo wygodne i mają termoflexa co tez jest na plusTo tak ogolnie moja osobista opina, z którą nie trzeba sie zgadzać
Jakościowo nowe fabrycznie buty nie wiem dlaczego teraz maja je tak tanio. Z tego co widac wiekszość jest z sezonu 2010 wiec pewnie mają wyprzedaże. Nie pytałem o gwarancje wtedy, ale jak coś to mam nr fona do nich, troche sie nie zgadzam z ich opisem butów na necie, na allegro, ale to szczegół - niektóre butki mają naprawde w dobrej cenie, warto to sprawdzić
JOIN The Ride

#7 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2011 - 22:07

Widziałem ich ofertę. Cenowo wygląda świetnie ale jak tam z jakością ? To są na pewno oryginały w normalnym gatunku ? Bo coś bardzo tanio mają. Jak z ewentualną reklamacją ? Kupowałeś coś u nich ?



Mam od nich Northwave'y z boa, wymieniaja, doradzają, ze zwrotem zlego rozmiaru nie bylo żadnego problemu, obsługa ok. Mój mąż też kupował od nich Deeluxy i jest zadowolony. Oboje kupowaliśmy w ciemno;)
тише едешь - дальше будешь!

#8 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2011 - 22:24

W takim razie muszę się wybrać. Dzięki za inf.