Skocz do zawartości




Zdjęcie

Quiksilver Roxy Dc Silesia Katowice


36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2011 - 17:30

Quiksilver Silesia City Center to sklep dla osób zainteresowanych snowboardem, surfingiem i deskorolką.

W sklepie znajdziecie marki:
QUIKSILVER - największy wybór na Śląsku
QUIKSILVER WOMEN - damska linia Quiksilvera/ubranka fashion
ROXY - najwiekszy wybór na Śląsku
DC SHOES - kultowe buty SKATE & LAIFSTYLE
FREEDOM DOLLY - Deskorolki (głównie Longboardy)
DC SNOWBOARDS - pełna linia desek snowboardowych i wiązań DC
ROXY SNOWBOARDS - pełna linia desek snowboardowych i wiązań ROXY
LIB TECHNOLOGY - kultowa marka snowboardów rodem z USA. Ambasadorem marki jest Travive Rice. W naszym sklpie znajdziecie tylko smaczki
GNU - pełna linia desek. Ambasadorem marki w Polsce jest Marek Sąsiadek

W sezonie letnim będziemy oferować podstawowe zestawy deskorolek.

Nasz sklep będzie wspierał lokalną scenę snowboardową i deskorolkową.

W okresie sprzedaży możecie oczekiwać wielu imprez promocyjnych i akcji wyprzedażowych.

Zostańcie naszym fanen i bądźcie na bieżąco z naszą ofertą oraz imprezami towarzyszącymi.

Pozdrawiamy i Zapraszamy

Załoga - Quiksilver Silesia City Center



Adres
ul. Chorzowska 107,, 40-101 Katowice, Poland - Znajdź drogę
Numer telefonu
048326050718

Załączony plik  337051_134045220029038_127513977348829_130742_1178372047_o.jpg   165.41 KB   32 Ilość pobrań

#2 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2011 - 18:19

A w której części Silesii to jest bo nie chce mi się biegać po całym tym molochu . koło burka gdzieś czy z drugiej strony ?

#3 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2011 - 20:05

A w której części Silesii to jest bo nie chce mi się biegać po całym tym molochu . koło burka gdzieś czy z drugiej strony ?



Dość często się gubiłem w SilesiaCity, także chyba wiem o czym mówisz :) , a sklep jest tutaj.

Pzdr
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#4 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2011 - 20:34

o dzięki
tak jak myślałem niedaleko burka , więc niebawem odwiedzę żeby zapoznać się bliżej z libem i Gnu :)

#5 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 November 2011 - 17:14

Silesia City Center w Katowicach w dniu 18.11.2011 prowadzi akcje rabatową...
Z tej okazji w sklepie Quiksilver Roxy DC - 20 % na cały asortyment: deski snowboardowe DC , Lib Tech , Roxy , wiązania Bent Metal , ROXY, kurtki spodnie snowboardowe i wiele innych rzeczy z naszej oferty tego dnia
- 20 % !!

#6 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 November 2011 - 19:25

już jutro -20% zapraszamy !!!

#7 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 17 November 2011 - 20:18

tylko w silesii jest takie promo jutro? czy w całej polsce w quik'u? jestem z wawy a pewnie cos bym kupil:(

#8 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 November 2011 - 21:19

Tylko silesia

#9 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 November 2011 - 15:27

No nic dziś odwiedziłem sklep z kolegą który nie ma pojęcia o snowboardzie 186 cm wzrostu 104 kg wagi , zaczepił nas pan w czym pomóc no i poszło ... sprzęt dla kolegi ...
deska generalnie do brody , Pan przymierzył 157 i akurat taka była będzie ok , waga nie ma żadnego znaczenia przy doborze deski , wiązania na początek miękkie potem można założyć twarde takie jak narciarskie . na desce z camberem nie da się jeździć po lodzie bo są 2 punkty podparcia , rozmiar buta tez nie miał znaczenia co do wyboru deski ...

Kolega sobie wszystko spisał ile za sprzęt i powiedział że poszuka jeszcze na forum co o tym piszą , więc Pan powiedział że na forach to bzdury wypisują i nie ma co patrzeć.

chyba coment będzie zbędny ...

#10 Luksus

Luksus

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 97 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 15:45

No nic dziś odwiedziłem sklep z kolegą który nie ma pojęcia o snowboardzie 186 cm wzrostu 104 kg wagi , zaczepił nas pan w czym pomóc no i poszło ... sprzęt dla kolegi ...
deska generalnie do brody , Pan przymierzył 157 i akurat taka była będzie ok , waga nie ma żadnego znaczenia przy doborze deski , wiązania na początek miękkie potem można założyć twarde takie jak narciarskie . na desce z camberem nie da się jeździć po lodzie bo są 2 punkty podparcia , rozmiar buta tez nie miał znaczenia co do wyboru deski ...

Kolega sobie wszystko spisał ile za sprzęt i powiedział że poszuka jeszcze na forum co o tym piszą , więc Pan powiedział że na forach to bzdury wypisują i nie ma co patrzeć.

chyba coment będzie zbędny ...


"pełny profesjonalizm", pare dni temu przechadzałem się po Opolu i wchodziłem do sklepów które miały jakikolwiek związek ze sportami zimowymi. Przy parametrach desek była podana tylko długość i cena -.-. Więc widzę, że nie tylko u mnie w mieście się odwala popeline.

#11 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 16:23

Jacek, a powiedział Wam chociaż, gdzie wiązania mają flex? :terefere:
Czytając to co napisałeś nasuwa się tylko jedna myśl... Kolejny marketowy sprzedawca, co gówno wie o tym co sprzedaje <_<
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#12 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 November 2011 - 16:55

Nie nic nie mówił bo wiązania tylko jedne pokazał .

Kumpel jeszcze na początku wspomniał że chciałby coś tańszego bo pierwszy raz i nie wie czy mu się to spodoba .... 3250 zł buty , wiązki , deska. - rabat

Następnym razem się spytam jaką mi deskę dopasuje , bo ja do brody mam 178 cm ? :D

#13 Czilos

Czilos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 November 2011 - 17:14

Podzielam zdanie Jacka - mnie zaczepila taka mała pani widzac jak ogladam Skate-banane i ten sam tekst co do Jacka - "Do brody waga jest nie wazna a deska taka hiper, ze sama jezdzi". Generalnie od razu w łapy poszla 159 bo takie moje gabaryty ale Pani mozna nawet powiedziec, ze sie oburzyla jako, ze nie sugerowalem sie jej zdaniem i powiedziala, ze raczej nie opanuje tej deski i bede z nia miec problemy. Ogolnie wg. mnie to powinna byc jakas selekcja do takich sklepow.

#14 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 17:41

W czewie jest taki jeden sklep gdzie co by człowiek nie wziął w łapki to sprzedawca od razu nawija, że świetny wybór, nie ma lepszego modelu, tylko ten jedyny tak naprawde jest dobry itp... :D Nawet choćby to była połamana sztacheta :P

#15 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 18:10

"pełny profesjonalizm", pare dni temu przechadzałem się po Opolu i wchodziłem do sklepów które miały jakikolwiek związek ze sportami zimowymi. Przy parametrach desek była podana tylko długość i cena -.-. Więc widzę, że nie tylko u mnie w mieście się odwala popeline.

jest tylko jedna istotna historia: w opolu nie ma sklepu, który ma cokolwiek wspólnego (poza nazwą) ze sportem... nie tylko zimowym... SORKI... jest taki jeden ze sprzętem do piłki kopanej po trawie <_<
jaco, a czego się spodziewałeś: sąsiad za ladą i klon motyla w obsłudze..? <_<
szara rzeczywistość... w rządzie fachowcy, to i w sklepie pierwsza liga... :hahaha2:
swoją drogą widzę jak za 1386 brutto za ladą w snb-shopie matys z tylasem doradzają w sprawie rozmiaru skarpet :hahaha2:
szanujmy sklepy te w których jest z kim pogadać (nad wejściem brak neonu - ŁOWCY JELENI!!!) i gdzie doradzą tak jak trzeba... tam kupujmy i niech istnieją, bo jak nie damy im na chleb, to zostaną tylko zgliszcza, pożoga i deski do brody/czubka nosa* (niepotrzebne skreślić)... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#16 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 19 November 2011 - 18:16

jest tylko jedna istotna historia: w opolu nie ma sklepu, który ma cokolwiek wspólnego (poza nazwą) ze sportem... nie tylko zimowym... SORKI... jest taki jeden ze sprzętem do piłki kopanej po trawie <_<
jaco, a czego się spodziewałeś: sąsiad za ladą i klon motyla w obsłudze..? <_<
szara rzeczywistość... w rządzie fachowcy, to i w sklepie pierwsza liga... :hahaha2:
swoją drogą widzę jak za 1386 brutto za ladą w snb-shopie matys z tylasem doradzają w sprawie rozmiaru skarpet :hahaha2:
szanujmy sklepy te w których jest z kim pogadać (nad wejściem brak neonu - ŁOWCY JELENI!!!) i gdzie doradzą tak jak trzeba... tam kupujmy i niech istnieją, bo jak nie damy im na chleb, to zostaną tylko zgliszcza, pożoga i deski do brody/czubka nosa* (niepotrzebne skreślić)... :bag:

chyba z ciekawości się wybiorę do qucika zobaczyć na własne oczy te cuda o których piszecie:):):)
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#17 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 November 2011 - 18:32

Ale wiesz co Praxiu najgorsze w tym wszystkim , że kilka razy padło nazwisko Marka w momentach zwątpienia kolegi .

No nic na tapecie kolejne sklepy :)

#18 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2011 - 21:44

...swoją drogą widzę jak za 1386 brutto za ladą w snb-shopie matys z tylasem doradzają w sprawie rozmiaru skarpet :hahaha2:

Na to Praxiu nikt nie liczy, ale nie powiesz mi chyba, że nie można zatrudnić kogoś choć troche obytego w snb, a nie kolesia który na szybko przed pierwszą "szychtą" przeczytał 2 gazety :).
... patrząc na ofertę, jak i miejsce gdzie sklep się znajduje, czyli raczej nie byle co powinno być troszke lepiej :)
Kiedyś w Zabrzu w Campusie pracował koleś, który jesli chodzi o wiedze o turystyce i tych wszystkich sprawach stał na bardzo wysokim poziomie, po prostu robił to co lubił, a idę o zakład że nie zarabiał 4000zł :)

...szanujmy sklepy te w których jest z kim pogadać (nad wejściem brak neonu - ŁOWCY JELENI!!!) i gdzie doradzą tak jak trzeba... tam kupujmy i niech istnieją, bo jak nie damy im na chleb, to zostaną tylko zgliszcza, pożoga i deski do brody/czubka nosa* (niepotrzebne skreślić)... :bag:

Polać mu :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#19 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 00:41

Jezeli taka sytuacja miała miejsce bardzo przepraszam jest to nowy sklep...
Bylo szkolenie ze sprzetu z Markiem Sasiadkiem...
Trudno mi teraz komentowac porazmawiam z osobami ktore pracowaly w sobote i wtedy bede komentowal wpisy...

Pozdrawiam

Użytkownik Ander edytował ten post 20 November 2011 - 00:50


#20 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2011 - 07:58

co do wiedzy na temat Liba to koleś miał więc szkolenie było ok,
ale nie zna podstawowych zasad doboru sprzętu nie padło żadne pytanie jaki wzrost waga nr buta , a od tego powinien zacząć rozmowę ( kolega wspomniał na wstępie że początkujący )
Śmiem wątpić żeby Marek tak ich uczył bo jak widzę jego wypowiedzi na forum to chłopak ma profesjonalną wiedzę i jest jedną z tych osób do których bez cienia wątpliwości można mieć zaufanie.