Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Spodnie CLTN


42 odpowiedzi w tym temacie

#21 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2010 - 10:04

cltn ma zaniżoną rozmiarówę niestety http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif/

ile postów tyle opinii. moje portki xl są lekko przydługawe, a taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz w życiu  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cool.gif z reguły jest zdecydowanie odwrotnie...
pozdro

#22 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 14 January 2010 - 18:17

Simon a suwaki rozsuwałeś na udach? To też może być przyczyną mokrego tyłka.

Co do cen i marek. Ja kupiłem na ten sezon nowe portki Burtona 10/5  i się zjebiście sprawdzaja a dałem za nie 340 zł.
http://supersklep.pl...oduct&pId=69115

#23 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2010 - 18:38

Aktualnie posiadam spodnie z Cltn 10/10. 3 sezon w nich smigam. Moje spostrzezenia sa takie iz na d*pie przemakaja. Na udach material sie "dziwny" robi jak jest mokro. uchwyty w zamkach sie pourywaly (mam jeszcze 2 kurtki i tam tez mam uchwyty urwane). Mimo tych minusow to spodnie daja rade, ale tylko dlatego ze dalem za nie smieszne pieniadze (wyprzedaze). Ogolnie na plus tez jest duza liczba kieszonek. Jakbym teraz mial wydac 400-500zl na spodnie cltn, to wole poczekac na wyprzedaze albo dolozyc i kupic cos innego
A i jeszcze musialem ostatnie je poszyc bo puscily na szwach ..

#24 Opiumka

Opiumka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2010 - 12:45

Miałam jakieś damskie gacie CLTn (chyba z 2005r) i były BEZNADZIEJNE przede wszystkim strasznie przemakały, teraz jeżdze w gaciach z burtona i są o niebo lepsze, a moje cltn są w strzępach
W każdym razie jestem do tej firmy uprzedzona i nigdy już nie kupiłabym nic tej marki

#25 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2010 - 10:26

Zastanawiam się czasami dlaczego jest taka duża rozbieżność na temat CLTN?

Tak samo tyczy się to cen ja np. za swoje gatki 10k/10k zapłaciłem 350zł a widzę że dużo osób zakupiła nie przekraczając 250zł, i tak jak shreku napisał moim zdaniem mają ciekawy design,

ja już przeglądałem gatki różnych firm, oczywiście można znaleźć gatki w cool designie ale trzeba wywalić około 600-800zł na spodnie z membraną 10k/10k dlatego myślę, że CLTN jest alternatywą dla osób, których nie stać na spodenki za 600 stówek. Wiadomo za tą kaskę nie można też się spodziewać cudów. :)

#26 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2010 - 13:23

A wiec tak:

shreku gdy pierwszy raz przemokly bylo okolo -5

Rentgen, wywietrzniki przy udach mam zamkniete.

Rowniez sie dziwie sie dlaczego na temat CLTN jest tyle roznych opini, ale z tego co widze to w sumie pol na pol, wiec nie wiem czy jest sens ryzykowac kupujac i majac nadzieje a moze trafilem na dobre spodnie ;/ ja w kazdym badz razie juz wiecej nie kupie.

#27 Szymon

Szymon

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 January 2010 - 14:57

Szukasz brązowych spodni - http://allegro.pl/it...per_zobacz.html he... tylko że to CLTN, ale decyzja i tak należy do Ciebie. Używane, ale jak na razie kwota nie jest jakaś zaporowa.

#28 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2010 - 20:18

Ja posiadam ów http://supersklep.pl...oduct&pId=52620 za 199zł przemoknąć mi nie przemokły jak narazie...

#29 kate

kate

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 18 January 2010 - 16:29

teraz jeżdze w gaciach z burtona i są o niebo lepsze,


ja teraz śmigam w zeszłorocznym Burtonie (jakieś za 600) i tyłek mam cały czas mokry...;)/

może wszystko zależy od modelu...

cltn zamówiłam kiedyś komplet - bo tanie... i odesłałam w dniu odbioru - z uwagi na marne wykonanie. bałam się że tygodnia na stoku te ciuszki nie wytrzymają i rozpadną się na strzępy

#30 Opiumka

Opiumka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 18 January 2010 - 19:09

Mi w spodniach CLTN guzik odpadł przy pierwszym zakładaniu tych gaci, a po kazdym dniu na desce pajawiały się kolejne dziury, rozprucia itd, właściwie po dwóch tyg. musiałam kupić kolejne gacie  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/angry.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />(' />

#31 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2010 - 20:08

no moje spodenki CLTN zaczynają powoli już "puszczać" odczułem to w ten weekend na Wierchomli, ale tak to jest jak się kupi białe spodnie, które często trzeba prać co niszczy impregnat, co do odpadających guzików itp. moje gatki jak na razie są całe i nie doznały jakiś uszczerbków.

#32 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2010 - 18:09

Znalazłem instrukcje konserwacji kurtek i spodni CLTN no i jeden punkt mnie zaciekawił, według którego producent zaznaczył, że kurtkę lub spodnie prać tylko na lewej stronie ;('(, co do reszty punktów to standardowo - prać w temperaturze 30 stopni, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce.

#33 Opiumka

Opiumka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 January 2010 - 18:29

Nie orientuję się jak jest z zeszorocznymi gaciami CLTN, ogladałam je tylko na wieszakach i wyglądały na mocne. Moje stare gatki już w dotyku były delikatne (materiał cienki), właściwie każde przydepnięcie tego materiału powodowało jego rozdarcie się - porażka http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/angry.gif i nie wydaje mi się że miałam pecha i akurat trafiłam na jakiąs wadliwa sztukę bo w tym samym czasie znajomi też kupowali spodnie cltn i też bardzo szybko się podarły
W każdym razie na spodnie cltn bym się już nie skusiła, choc może w miedzyczasie ich jakośc sie polepszyła...nie wiem ;(-

#34 cinu

cinu

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 23:37

ja mam spodnie i kurtke cltn i jestem zadowolony  ;)-

#35 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 February 2010 - 22:48

no niestety moje gatki CLTN nie wytrzymały trzeciego wyjazdu w Alpy niestety membranę już chyba szlak trafiło zaczęły przemakać na tyłku, co dziennie wracałem z mokrą du** no ale swoje wysłużyły :)

#36 John

John

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 11 February 2010 - 02:14

A ja byłem ostatnio w Diverse  :(

Pomacałem te wszystkie ubrania CLNT 2010 i zdania nie zmienię  :D
To jest ten sam chłam jaki można było kupić 3 lata temu. Fakt materiał jest odrobinkę grubszy, ale szwy dalej taka sama lipa jak wcześniej. Ale i tak kupię sobie te niebieskie spodnie jak już będą po 99 :(

PS. Jak można zrobić kurtkę (Tą;D http://infobot.pl/r/1DSd) z zamkiem który rozsunąć można od dołu i od góry i nie zrobić jakiegoś zabezpieczenia przed samoczynnym rozsuwaniem się owego zameczka (żadnego rzepu, patki itp) - widocznie clnt potrafi :P Tak więc kolor taki jak u Burtona, lecz wykonanie typowo polskie.

#37 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 February 2010 - 10:14

cltn uzywa zamków ykk a one mają taka blokadke ze jak nie pociagniesz do góry za ten uchwycik to nie rozsuniesz. To samo tyczy się zamków do zapiniania normalnie.

ale ze to nie jest zameg bryzgoszczelny? :(/

#38 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 February 2010 - 17:19

pytanko, oddawał ktos je na gwarancje?? bo zastanawiam sie jaka mam szanse odzyskac kase, to juz nawet nie chodzi o przemakanie ale po prostu poszly szwy na tylku dodam ze spodnie kupione w grudniu, co prawa troszke byly na stoku ale to i tak ich nie usprawiedliwia!!

#39 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 12 February 2010 - 22:16

Simon spróbować zawsze możesz tylko że lepiej chyba zaczekaj do końca sezonu bo ci je zakosza na minimum 2 tyg.

#40 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 February 2010 - 21:43

Simon spróbować zawsze możesz tylko że lepiej chyba zaczekaj do końca sezonu bo ci je zakosza na minimum 2 tyg.


mam drugie wiec to nie jest problem ,a jak oddadza moze kase to zdarze jeszcze jakies fajne kupic na wyprzedazy, tym razem lepsze spodnie kupie nie CLTN!!