Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Never Summer Lotus


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ayshe

ayshe

    Nowy na forum

  • Instruktorzy
  • 18 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 27 September 2011 - 10:01

jak w tytule:). Pozdrawiam:).

http://www.trzymetry...id=60&Itemid=93
mam swoje zasady. Jak wam się nie podobają, mam też inne:).

#2 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 September 2011 - 11:45

jakie wiązki masz do nie przytwierdzone i jak się sprawują? pytam bo moja znajoma nabyła ten właśnie model i teraz szuka odpiwiednich rzemyków :)
no board no fun!

#3 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 September 2011 - 19:06

Dzięki za napisanie bardzo fajnej recki Ayshe :)

Co prawda recenzja traktuje o modelu zeszłorocznym, ale w związku z tym, że zmian w tej desce nie było, można uznać, że jest jak najbardziej aktualna i dotyczy też modelu 2012.
Oczywiście zmianie uległa grafa... nie wiem czy nadal są to "pozdrowienia z Zakopanego" :hahaha2: ale deski FR od NS'a zawsze miały nostalgiczne grafiki, które mają za zadanie przypominać poza sezonem wszystkim Riderom, jak pięknie jest zimą w wysokich górach ;)

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#4 ayshe

ayshe

    Nowy na forum

  • Instruktorzy
  • 18 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 28 September 2011 - 08:26

Mike-> ja mam do niej SP sLab one, ale myślę, że każde twardsze wiązania będą ok: :rolleyes:
Jamer-> zapomniałam napisać, że baardzo cenię sobie fakt, że grafa nie jest różowa!!! :lolbounce: . A deska jest świetna i z SP- kami wygląda kozacko:)

Aha, Mike, nie doczytałam Twojego posta,SP-kami jestem zachwycona . Nie muszę szarpać się z paskami i pompkami. Wreszcie nie drętwieją mi palce, co w tradycyjnych wiązaniach zdarzało się nagminnie. Bardzo porządnie wykonane, po całym sezonie używania wyglądają dziewiczo. Uprzedzam, że dopasowywanie ich do butów , to zabawa na co najmniej pół godziny, ale warto, no i robi się to raz, potem na stoku robisz tylko prztyk, prztyk i możesz podziwiać widoki w czasie , kiedy twoi kumple odmrażają sobie tyłki walcząc z pompkami ;D. Do Lotusa podpasowały mi idealnie.

Użytkownik ayshe edytował ten post 28 September 2011 - 14:08

mam swoje zasady. Jak wam się nie podobają, mam też inne:).

#5 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 September 2011 - 11:14

Hehh.. super recenzja ... widac kto byl w szkole prymusem z polskiego :hahaha2:
Widzialm nowe NSki na sieci w sklepie .... nie nadarzam z tymi zmianami i tesknie za sniegiem....:wallie:

Pozdr
emer
emer

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 September 2011 - 09:15

Mike-> ja mam do niej SP sLab one, ale myślę, że każde twardsze wiązania będą ok: :rolleyes:

Aha, Mike, nie doczytałam Twojego posta,SP-kami jestem zachwycona . Nie muszę szarpać się z paskami i pompkami. Wreszcie nie drętwieją mi palce, co w tradycyjnych wiązaniach zdarzało się nagminnie. Bardzo porządnie wykonane, po całym sezonie używania wyglądają dziewiczo. Uprzedzam, że dopasowywanie ich do butów , to zabawa na co najmniej pół godziny, ale warto, no i robi się to raz, potem na stoku robisz tylko prztyk, prztyk i możesz podziwiać widoki w czasie , kiedy twoi kumple odmrażają sobie tyłki walcząc z pompkami ;D. Do Lotusa podpasowały mi idealnie.

dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)

SP-ki akurat znam bo moja Pani ma damską wersję sLab (Jetset) na NS Pandora i też tworzą super zestawik... ciekawy byłem tylko jakie wiązki zastosowałaś do znacznie sztywniejszego desiwka... co do komfortu to potwierdzasz zdanie mojej Pani :D
no board no fun!

#7 sil

sil

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 February 2012 - 23:40

Czy wiecie już może czy coś zmienili w Lotusie na 2013?
Troche opóźnił mi się zakup więc wolałabym wiedzieć czy czekać grzecznie na "udoskonaloną" białą :rolleyes: czy śpieszyć się i łapać jeszcze tegoroczną

#8 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 07:28

Czy wiecie już może czy coś zmienili w Lotusie na 2013?
Troche opóźnił mi się zakup więc wolałabym wiedzieć czy czekać grzecznie na "udoskonaloną" białą :rolleyes: czy śpieszyć się i łapać jeszcze tegoroczną


Witaj,

Zmian konstrukcyjnych w LOTUS praktycznie nie będzie. Topy białe, ślizgi czarne z białym napisem Never Summer, reszta jak w tym roku.

Pozdrawiam

Jamer

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#9 sil

sil

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2012 - 12:29

Witaj,

Zmian konstrukcyjnych w LOTUS praktycznie nie będzie. Topy białe, ślizgi czarne z białym napisem Never Summer, reszta jak w tym roku.

Pozdrawiam

Jamer


Dzięki, czyli mogę spokojnie poczekać:)

może się komuś przyda
http://issuu.com/zuz...catalog_12_13/9

Użytkownik sil edytował ten post 23 February 2012 - 12:32