Skocz do zawartości




Zdjęcie

Z: Flux Problem


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 September 2011 - 08:33

Aro pomyśl trochę i może sam dojdziesz do jakiś innych wniosków. Klamra nie otwiera się od drgań. W jaki inny sposób otwierają się klamry highbacka, najczęściej przy tylnej nodze?
To jest wyjątkowy pech jak się to otworzy, to prawda, rzadko się to zdarza, ale wpływ na to mogą mieć za długie, z reguły szerokie woro-spodnie, odpinając deskę możesz zahaczyć nogawką klamrę, proste. Ja to usłyszałem już jakiś czas temu PM Burtona :)


Morgan Twoja teoria miała by sens gdyby była mowa o wąskich spodniach, które podczas podciągania aby odpiąć wiązanie zaczepiają po drodze o wszystko co się da...mam szerokie spodnie i jest na tyle luzu, że problem z zaczepianiem znikł...co do drgań, oczywiście, źe większości przypadkach drgania powodują "odkręcanien śrubek itp."

przyklad: wiązania Rome 390 pewnie orientujesz się jaki system stostosują do reglacji. Highbacka? Więc mi teraz na przykładzie tych wiązań wytłumacz mi jak nogawka od spodni moźe coś tam poluzowa
ć w tych wiązkach..a uwierz mi, źe się przekręcają skurczybyki haha.

Ta sama sytucja jest z insertami na dyskach i z innymi częsciami łączonymi po przez śrubki..dlatego stosujemy jakieś lakiery co by się coś tam nie poluzowało hahah. I na wszystko to w większości przypadkach wpływają właśnie drgania całego sprzętu jakoi jest poddany pod czas jazdy. Oczywiście zdarzają się sytuacje, źe gdzieś tam o coś spodnie zachaczają, wszczególności gdy wiązania posiadaj
ą jakieś bardziej części odstające...

pzdr...