Skocz do zawartości




Zdjęcie

Innowacyjny Projekt Grafik Desek


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marpyc

marpyc

    Snołborder

  • Dystrybutor
  • 201 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 July 2011 - 10:59

Wspólnie z Michałem Ćwiekiem i siedmioma riderami Pathron Snowboards stworzył spójną kolekcję desek na których znalazły się motywy nawiązujące do zespołu riderów.
Efekty tego niezwykłego projektu i jego opis możecie podziwiać pod poniższym adresem:
http://www.behance.n...ALL4ONE/1750570
Marcin

#2 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 July 2011 - 17:27

Wspólnie z Michałem Ćwiekiem i siedmioma riderami Pathron Snowboards stworzył spójną kolekcję desek na których znalazły się motywy nawiązujące do zespołu riderów.
Efekty tego niezwykłego projektu i jego opis możecie podziwiać pod poniższym adresem:
http://www.behance.n...ALL4ONE/1750570


mam nadzieje, że zainwestujecie w grafe, bo nie oszukujmy się bez dobrej grafy pathron poniesie klęskę ;)

pzdr...

#3 marpyc

marpyc

    Snołborder

  • Dystrybutor
  • 201 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 July 2011 - 18:50

mam nadzieje, że zainwestujecie w grafe, bo nie oszukujmy się bez dobrej grafy pathron poniesie klęskę ;)

pzdr...


Grafiki desek z linka nie będą dostępne w sprzedaży.
Grafika 4 z 5 modeli 2012/2013 będzie raczej prosta, niekrzykliwa, wręcz ascetyczna, ale takie są założenia marki.
Marcin

#4 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 July 2011 - 19:12

Grafiki desek z linka nie będą dostępne w sprzedaży.
Grafika 4 z 5 modeli 2012/2013 będzie raczej prosta, niekrzykliwa, wręcz ascetyczna, ale takie są założenia marki.

nie qmam... po co pokazywać grafy, które będą niedostępne..? efektowne dobre grafiki i... do szuflady, czy jak..? :glupek2:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#5 marpyc

marpyc

    Snołborder

  • Dystrybutor
  • 201 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 July 2011 - 21:21

nie qmam... po co pokazywać grafy, które będą niedostępne..? efektowne dobre grafiki i... do szuflady, czy jak..? :glupek2:


To taka wizja artystyczna, deski powstałe w 1 egzemplarzu. Miało być coś innego, nowego. Całość kolekcji teamu tworząca jeden spójny projekt graficzny.

W sklepie na półce dziwnie wyglądałoby 7 prawie identycznych biało-czarnych blatów.
Marcin

#6 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 31 July 2011 - 15:07

Ok.......jest to jakaś wizja, pokazaliscie ze macie możliwości zrobienia rzeczy rożnych a ten pokaz traktuje jako coś w rodzaju badania rynku.......

A ja mam pytanie z innej beczki, jako ze jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnej edycji test drivu (6-8 styczeń 2012)
A impreza ma być jeszcze lepsza jak w ub. sezonie, to czy jest możliwość zrobienia desek w wybranych modelach z nasza forumową grafą
Jako egzemplarze niejako uzytkowo-kolekjonerskie :) które przeznaczymy na nagrody ???


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#7 marpyc

marpyc

    Snołborder

  • Dystrybutor
  • 201 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 August 2011 - 09:09

Ok.......jest to jakaś wizja, pokazaliscie ze macie możliwości zrobienia rzeczy rożnych a ten pokaz traktuje jako coś w rodzaju badania rynku.......

A ja mam pytanie z innej beczki, jako ze jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnej edycji test drivu (6-8 styczeń 2012)
A impreza ma być jeszcze lepsza jak w ub. sezonie, to czy jest możliwość zrobienia desek w wybranych modelach z nasza forumową grafą
Jako egzemplarze niejako uzytkowo-kolekjonerskie :) które przeznaczymy na nagrody ???


pzdr

JW


Przy bardzo krótkiej serii "zjedzą" Cię koszty przygotowania grafiki.
Marcin