Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Pomorze


18 odpowiedzi w tym temacie

#1 G.I.Kala

G.I.Kala

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2011 - 15:38

Witam!

Jezdze kiedy tylko mam czas do Przywidza lub Wiezycy. Praca warunkuje terminy - glownie rano/przed poludniem (cala frajda mniej wiecej 10 wyjazd, 1-2h smiegania, powrot), w ciagu tygodnia. Roznie bywa z towarzytem, bo to marudy i lenie, wiec informuje uprzejmie, ze moge kogos zabrac np. w ten czwartek 24.02 i pt 25.02 w okolicach godziny 10. Wyjezdzam z Gdyni. Jezeli ktos ma czas chec i kaske zeby sie dorzucic do wahy - pisac na priv.


Pzdr.

#2 GIKala

GIKala

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 February 2012 - 09:51

Hej, hej,

Minął rok, śnieg leźy. Ponawiam propozycję. Następny tydzień 15-19.02, godziny poranne/przedpołudniowe. Pozdrawiam.

#3 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 February 2012 - 21:10

Hej, hej,

Minął rok, śnieg leźy. Ponawiam propozycję. Następny tydzień 15-19.02, godziny poranne/przedpołudniowe. Pozdrawiam.


aj aj.

za rzadko zacząłem tutaj wchodzić od jakiegoś czasu, ale to tylko chwilowa przerwa ;) ten sezon totalnie mi wypadł z powodów osobistych niestety.... na przyszły będę na pewno gotowy, ale nie jestem pewien czy akurat w tej lokalizacji. Aż szkoda patrzeć, jak u nas w górach śnieg jeszcze leży a my ludzie z Pomorza zmagamy się teraz z ostrym słońcem i porywistym wiatrem... a śniegu brak...

może będzie opcja skrzyknąć się niestety już poza sezonem na wake'a do Żukowa o ile będę w trójmieście na weekend. Można będzie się zgadywać - trzeba mieć temat na pulsie. Bo teraz coś czuję, że w naszych regionach nie będzie takiej opcji.

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#4 GIKala

GIKala

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 February 2012 - 09:04

Hej,
Trzymajmy raczki na pulsie, ewentualne pomysły i poza i sezonowe piszmy, może uda się skrzyknąć fajną ekipę. Wake jak najbardziej, wszelkie wyjazdy i pomysły eX. Czasem mam wrażenie, że nikt niczego ciekawego w tym mieście już nie robi ;]

Ubolewam nad właśnie kończącą się, mikro-zimą. Chlip.. Chlip..

;D

Pzdr
GI Kala

#5 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 June 2012 - 23:15

Cholera, ja akurat widzisz, do Warszawy się przeprowadziłem ostatnimi czasy. Jednak nadal całym sercem za trójmiastem jestem :) na wakacje pewno częściej będę zjeżdżał na weekendy, a to pewno wiąże się z możliwością wypadu na wake'a. Choćby na całą sobotę. Ekipa tam jest, musimy się tylko zgrać. Bo na obecną chwilę to nie widzę możliwości powrotu do Gdyni na stałe niestety, ale zima się zbliża (no dobra..jest prawie że początek lata, ale jakoś trzeba się na duchu podtrzymywać :D) więc i zimowe wypady w góry coraz bliższe! :)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#6 one.more.time

one.more.time

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2013 - 17:18

Hello,

czy w tym roku ktos wybiera sie do Przywidza lub Wiezycy?

pzdr

#7 ticalion

ticalion

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2013 - 18:53

Właśnie wróciłem z Przywidza. W sumie staram się co tydzień być tam lub Trzepowie. Sporo ludzi w weekend, dodatkowo przynajmniej dwa razy wysiadł szybszy orczyk a po 17-tej stanęły oba i wezwano techników. Warunki - OK. Były lekko lodowate, poprzecierane miejsca po lewej stronie od orczyków. Moim zdaniem za tydzień, jak jeszcze trochę nasypie będzie już dobrze. Niemniej na Przywidz najlepiej najpierw zrobić porządne smarowanie deski i wspiąć się na górkę na szczycie żeby nabrać przyzwoitego rozpędu :)

#8 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2013 - 21:52

A jak sytuacja w Trzepowie, jest hopa? Zjeżdżam niebawem do trójmiasta w weekend, można by było się wybrać :)
KUBOTA TEAM official rider!

#9 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 15 January 2013 - 22:33

Nie ma i raczej dopóki nikt tam nie pojedzie tego ogarnąć samemu to nie ma na co liczyć, a nawet gdyby pojechał to aktualnie raczej za mało śniegu jest. Na wieżycy coś tam ogarniają ale też brakuje śniegu.

#10 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2013 - 08:49

a bywacie czasem w Elblągu? śniegu trochę mamy, górka w miarę stroma, może zrobimy jakiś mini zlot?:)
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#11 one.more.time

one.more.time

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 January 2013 - 21:40

Z tego co jest napisane na stronie Wieżycy to warunki są "bardzo dobre". W Trzepowie nie byłam. :/ Zresztą ubolewam w tym roku jeszcze nie zdąrzyłam pośmigać. Nie ma z kim jeździć. Ludzie są zbyt leniwi... :/

#12 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2013 - 00:00

Nie ma z kim jeździć. Ludzie są zbyt leniwi... :/


Nie zwalaj na ludzi! Nikt za Ciebie jeździł nie będzie ;)
A przypadków typu "nie mam z kim jeździć", przewinęło się tu na pęczki.
There's a natural mystic blowing through the air ...

#13 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 January 2013 - 08:52

one.more.time bez przesady, przecież to nie pływanie synchroniczne! wiadomo, że w towarzystwie raźniej, ale ja często jeżdżę sama. zreszta dzisiaj też się wybieram na górkę, więc zapraszam:)
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#14 one.more.time

one.more.time

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 January 2013 - 14:41

hah i jeszcze opr dostałam. ;] a ja tu z dobrymi intencjami wychodze. Chodzi mi jedynie o sam przejazd na miejscówe. Na desce poradze sobie już sama ;)

#15 Artur

Artur

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 January 2013 - 16:22

A mam pytanie, jak ma się Trzepowo do wieżycy? Bo zawsze do wieżycy z ziomkami jeździmy a Trzepowa nie chce nam się sprawdzić ;)

#16 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 January 2013 - 19:26

A mam pytanie, jak ma się Trzepowo do wieżycy? Bo zawsze do wieżycy z ziomkami jeździmy a Trzepowa nie chce nam się sprawdzić ;)


szczerze to różnicy za dużej nie ma :) czy zjeżdżasz 300 m czy 400 m to przecież i tak prawie zawsze na jedno wychodzi. dawno nie byłem w Trzepowie, ale to moja ulubiona miejscówka na Pomorzu. Wieżyca co prawda - największa, panują tam specyficzne warunki śniegowe no i ma najdłuższą trasę w okolicy trójmiasta jednak osobiście mnie ona zraziła. Mnóstwo ludzi. Choć to może dlatego, że bywałem w weekendy tylko a jak bywa w dzień powszedni to nie wiem. Pewno w trakcie ferii będzie podobnie jak w weekend. A Trzepowo jest mniejsze, można śmignąć dwoma całkiem fajnymi trasami a jak ośrodkowi/maniakom szejperom się chce to postawią i chopę to można trochę się powygłupiać. Nie wiem jak tam z parkiem, ale chyba nic się nie ruszyło. W Wieżycy kiedyś coś było, ale zapuszczone, nie wiem jak jest teraz?
Trzepowo ogólnie mniej zatłoczone, bo trudniej dojechać ;) i miejscówka bardziej sympatyczna. Warto

aha, i na 90% będę śmigał z 3miasta do Trzepowa w sobotę z rana z ekipą - będę wiedział na 100% w czwartek. Jak jeden kumpel weźmie furę to będą jeszcze 3 miejsca wolne w aucie, więc jakby ktoś był chętny to dawać znaka na prv.

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#17 thorel

thorel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2013 - 10:10

szczerze to różnicy za dużej nie ma :) czy zjeżdżasz 300 m czy 400 m to przecież i tak prawie zawsze na jedno wychodzi. dawno nie byłem w Trzepowie, ale to moja ulubiona miejscówka na Pomorzu. Wieżyca co prawda - największa, panują tam specyficzne warunki śniegowe no i ma najdłuższą trasę w okolicy trójmiasta jednak osobiście mnie ona zraziła. .....
pzdr,
pele

Zapominasz o Przywidzu, fakt że nie ma dużego spadku, to akurat może być zaleta w pewnych przypadkach, ale ma 600 m zatem to jest najdłuższy stok w okolicach trójmiasta. I chyba uruchomili "snowpark".

#18 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2013 - 17:02

Zapominasz o Przywidzu, fakt że nie ma dużego spadku, to akurat może być zaleta w pewnych przypadkach, ale ma 600 m zatem to jest najdłuższy stok w okolicach trójmiasta. I chyba uruchomili "snowpark".


A owszem, zapomniałem celowo, bo nie lubię zbytnio płaskich stoków i nikt mi nie wmówi, że płaskie jest fajne, bo można ćwiczyć technikę. jaką technikę, skoro jest płasko, technikę nie zatrzymywania się to owszem ;) no i odpowiedniego przygotowania deski do sezonu, bo nie nasmarujesz to w Przywidzu dosłownie nie dojedziesz. A o snowparku słyszałem, że ma ruszyć, więc jakby ktoś miał info jak co tam się dzieje to śmiało produkować!
KUBOTA TEAM official rider!

#19 one.more.time

one.more.time

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 02 April 2013 - 21:27

Siemano, jak widać za oknem zima w kwietniu, dlatego też trzea korzystać z warunków. Jeżeli chodzi o Pomorze do Przywidza nie ma co jechać, natomiast Wieżyca jak najbardziej nadaje się do śmigania. :D Korzystajcie jak można, raport z dzisiaj ;)

pzdr