Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Prośba o pomoc.


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monix

Monix

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 February 2009 - 11:53

Witajcie riderki :mrgreen:
Choć dopiero zaczynam swoją przygodę ze snowboardem, mam pełną zajawke i pokochałam ten styl życia :) W najbliższym czasie zamierzam zainwestować we własny sprzęt. Jeżeli chodzi o deskę myślę, że na początek wybiorę którąś z propozycji Rossignil'a. Deski mają stosunkowo niedrogie, a i wiele pozytywów na ich temat słyszałam. Deska naturalnie FS/FR. Wiązania Flow'a i buty za którymi szczerze mówiąc jeszcze się nie rozglądałam :P I teraz pytanie do Was:
Jaki zestaw wiązań i butów nadaje się lepiej dla początkującej dziewczyny :P Twardy czy miękki?
Chciałabym też żebyście się podzieliły ze mną opiniami na temat tych desek:

http://www.twenga.pl...5711259227.html
http://www.twenga.pl...a/44900008.html
http://snowsport.pl/...=detail&id=1014

Lub jeśli znacie jakieś lepsze propozycję dajcie cynk ^^
Pozdrawiam gorąco :*

#2 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 25 February 2009 - 10:31

Jeżeli chodzi o pytani dotyczące butów i wiązań to zdecydowanie łatwiej jest się uczyć na zestawie miękkim no chyba że chcesz trenować slalom to wtedy możesz wybrać zestaw twardy :-P Co do desek to rzeczywiście rossignol jest dobrą opcją dla początkujących. Napisz ile masz wzrostu, jaką wagę, i ile mniej więcej byś chciała wydać na zestaw to wtedy łatwiej będzie coś konkretnego doradzić. Pozdrawiam :-)

#3 Monix

Monix

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 February 2009 - 21:37

Wzrost: 157cm
Waga: 47 kg
Rozmiar buta: 36

Myślę, że tak w 2000 zł chciałabym się zmieścić. :roll:

Pozdrawiam :->

#4 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 March 2009 - 14:57

Deska Ride Rapture - Bardzo fajna deska dla początkujących i średniozaawansowanych snowboardzistek. Wytzymała, lekka, ciekawy design (ale to rzecz gustu) :-)
DOSTĘPNA TUTAJ

Rome Jett - Tutaj masz też bardzo fajną deske z tym że już dla bardziej zaawansowanych :-P
DOSTĘPNA TUTAJ

Wiązania Rome Madison 632 PLN - Naprawde swietne wiązania. Nie dosyć że Rome w tym sezonie wypuściło bardzo dobre wiązania to tutaj masz jeden z wyższych modeli. Solidna, lekka i wytrzymała konstrukcja. Pełna regulacja, jednym słowem wypas! :mrgreen:
DOSTĘPNE TUTAJ


Wiązania K2 chinch Debut 559 PLN - Również swietne wiązania. Tutaj masz specjalny system szybkiego zapinania, odchylasz sobie łyżke do tyłu, wsuwasz buta i gotowe. Możesz też wiązania zapinać w sposób tradycyjny.
DOSTĘPNE TUTAJ

Buty Flow Lotus Boa - świetne buciki z systemem BOA. Jeżeli nie orientujesz się co to jest to w prostym tłumaczniu jest to system szybkiego wiązania który polega na tym ze nie musisz sznurowac buta tylko za pomoca specjalnego pokretła regulujesz sobie ścisk buta. Jest to o tyle wygodna sprawa o ile zeby dobrze zasznurować buta to troche też trzeba w to siły włozyć. A tutaj w kilka sekund możesz sobie baardzo precyzyjnie dopasować ścisk. :-)
DOSTĘPNE TUTAJ [/i]

Mam nadzieję że jakoś uda Ci się wybrać odpowiedni sprzęt ;-) pozdrawaim

#5 G.I.Kala

G.I.Kala

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 March 2011 - 17:59

Witay!
Jeżeli chodzi o podpowiedzi 'goscia' to mogę od siebie dodać, że jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką wiązań Rome Madison od 2 tygodni i jestem z nich baaardzo zadowolona. Lekkie, solidne, pełna regulacja najwyższy model damski Rome, cieszę się, że dałam się na nie namówić. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Pzdr.

#6 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 March 2011 - 20:32

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora

POWÓD: temat nieaktualny, dodam że z 2009 roku ;)

Jeśli nie zgadzasz się z zamknięciem tego tematu, prosimy o zaraportowanie tego a moderator lub administrator zajmie się sprawą.


Pozdrawiamy,
aDECHAde.com Team

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)