Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 31 March 2009 - 14:34

Witam , bardzo się ciesze że powstała taka strona, powodzenia ;-)

#42 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 21 February 2009 - 13:05

i będzie jeszcze więcej :) w ostatnim numerze Snowboard magazynu dla snowboarderów już o nas napisali ;) Na str 14 w dolnym rogu piszą o Snow girl :D

#43 malinka

malinka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 February 2009 - 10:38

witam wszystkie snowgirls : )
poczatkujaca.. ale zakochana w desce!

#44 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 26 February 2009 - 16:07

Witam :mrgreen:

#45 Suomalainen

Suomalainen

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 November 2009 - 20:46

Cześć! Miło mi,że mogę być między "swoimi" :)
Pozdrawiam!

#46 Suomalainen

Suomalainen

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 November 2009 - 20:46

Cześć! Miło mi,że mogę być między "swoimi" :)
Pozdrawiam!

#47 Welonka

Welonka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu SITS PZS

Napisano 29 November 2009 - 21:32

czesc wszystkim;)
nie wiem, czy tu pasuje, bo widze, ze same starsze;)ale chyba strona jest stworzona dla wszystkich;)
ciesze sie, ze powstala taka stronka specjalnie dla dziewczyn:)
pozdrawiam serdecznie!:):*

#48 Welonka

Welonka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu SITS PZS

Napisano 29 November 2009 - 21:32

czesc wszystkim;)
nie wiem, czy tu pasuje, bo widze, ze same starsze;)ale chyba strona jest stworzona dla wszystkich;)
ciesze sie, ze powstala taka stronka specjalnie dla dziewczyn:)
pozdrawiam serdecznie!:):*

#49 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 December 2009 - 14:35

hellouuuu!!!!!!!!!! witam wszystkie snowgirls ;D ja swoją przygodę z deską zaczęłam 5 lat temu ale niestety miałam dość długą przerwę i niestety przez ostatnie 2 lata nie śmigałam :| w tym sezonie jednak wracam a wiecej przerw nie planuje... xD
pozdrawiam

p.s. i kiedy w koncu spadnie snieg!!!!!!!!!!!!!

#50 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 December 2009 - 14:35

hellouuuu!!!!!!!!!! witam wszystkie snowgirls ;D ja swoją przygodę z deską zaczęłam 5 lat temu ale niestety miałam dość długą przerwę i niestety przez ostatnie 2 lata nie śmigałam :| w tym sezonie jednak wracam a wiecej przerw nie planuje... xD
pozdrawiam

p.s. i kiedy w koncu spadnie snieg!!!!!!!!!!!!!

#51 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 31 March 2009 - 14:34

Witam , bardzo się ciesze że powstała taka strona, powodzenia ;-)

#52 machoute

machoute

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 January 2010 - 20:52

Siema, siema, dziewczęta! :D Jak miło, że istnieje taka stronka, przynajmniej nie widzę samych facetów, którzy mi odpowiadają :D:D
"Snowboarding is not a sport - it's a lifestyle."

#53 machoute

machoute

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 January 2010 - 20:52

Siema, siema, dziewczęta! :D Jak miło, że istnieje taka stronka, przynajmniej nie widzę samych facetów, którzy mi odpowiadają :D:D
"Snowboarding is not a sport - it's a lifestyle."

#54 ravelka

ravelka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 January 2010 - 15:37

Witam Wszystkich :) Super stronka :) odkryłam ją dzięki naklejce którą dostałam od admina stronki www.e-snowboard.info i od tamtej pory codziennie na nią wchodzę :) Pierwszy raz z deską przeżyłam w tamtym sezonie, a kolejne dopiero w Boże Narodzenie 2009 i podczas kolejnych wyjazdów. Dopiero się uczę ale mam olbrzymią frajdę z jazdy i teraz nie wyobrażam sobie weekendu bez snowboardu :)
"Many people attach snowboards to their feet; few attach them to their souls."

#55 ravelka

ravelka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 January 2010 - 15:37

Witam Wszystkich :) Super stronka :) odkryłam ją dzięki naklejce którą dostałam od admina stronki www.e-snowboard.info i od tamtej pory codziennie na nią wchodzę :) Pierwszy raz z deską przeżyłam w tamtym sezonie, a kolejne dopiero w Boże Narodzenie 2009 i podczas kolejnych wyjazdów. Dopiero się uczę ale mam olbrzymią frajdę z jazdy i teraz nie wyobrażam sobie weekendu bez snowboardu :)
"Many people attach snowboards to their feet; few attach them to their souls."

#56 allice

allice

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 January 2010 - 15:32

hejka;) witam wszystkich:) tez dopiero odkrylam ta stronke a duzo ciekwych rzeczy mozna tu znalesc i co najwazniejsze zero facetow hahaha jezdze od niedawna i zakochalam sie w tym strasznie !!! nie wyobrazam sobie zimy bez deski niestety tylko towarzystwa brak na jakies wspolne wypady wiec jak narazie zostaja tylko weekendy i nieustanne namawianie wszystkich aby ruszyli sie z domu ;) pzdr
...

#57 allice

allice

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 January 2010 - 15:32

hejka;) witam wszystkich:) tez dopiero odkrylam ta stronke a duzo ciekwych rzeczy mozna tu znalesc i co najwazniejsze zero facetow hahaha jezdze od niedawna i zakochalam sie w tym strasznie !!! nie wyobrazam sobie zimy bez deski niestety tylko towarzystwa brak na jakies wspolne wypady wiec jak narazie zostaja tylko weekendy i nieustanne namawianie wszystkich aby ruszyli sie z domu ;) pzdr
...

#58 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 January 2010 - 21:49

Witam, witam :)
Mam nadzieje, ze forum w koncu sie rozkreci, bo strasnzie tu cicho ostatnio :] A znajomymi sie nie przejmuj im wiecej wypadow na deske, tym wiecej ludzi sie poznaje i latwie pozniej wyjezdzac na desunie :) Ja na poczatku tez tak mialam, ciagle namawianie, och czasem bylo ciezko :P

#59 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 January 2010 - 21:49

Witam, witam :)
Mam nadzieje, ze forum w koncu sie rozkreci, bo strasnzie tu cicho ostatnio :] A znajomymi sie nie przejmuj im wiecej wypadow na deske, tym wiecej ludzi sie poznaje i latwie pozniej wyjezdzac na desunie :) Ja na poczatku tez tak mialam, ciagle namawianie, och czasem bylo ciezko :P

#60 fubura_

fubura_

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 January 2010 - 21:07

Ja jestem Zuza, a na desce jeżdżę od roku ;)
Pozdrowionka dla wszystich riderek!
ps. jak by była jakaś chetna z Lublina lub okolic do spotkania na stoku i wspólnego treningu to pw ;D