Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[SIGNAL] PARK ROCKER :)


79 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2010 - 23:41

Banan który się wyróżnia na każdym stoku!!! Jej wygięcie widać nawet z 2km na stoku:P! W kolejce, w serwisie, i paru innych miejscach można różne ciekawe komentarze usłyszeć od ludzi: "zajechana?", "złamana?", "gdzie ją trzymałeś przez lato że tak się wygięła?". Ogólnie decha zwraca na siebie uwage niesamowitą - i to jest fajne:).

Teraz coś o tym jak się na niej jeździ. Moje umiejętności jazdy na desce określam na średnie także też prosze to wziąć pod uwage to czytając:)

Na dobrze przygotowanym stoku (tzn. bez lodu i wielgachnych muld) decha prowadzi się za***iście, naprawde dobrze trzymie krawędź. Jeśli się umie to można spokojnie na niej cisnąć ciętym:). Tylko trzeba równo na dwie nogi rozkładać ciężar ciała. Więc to w sumie uważam za plus bo można się tego przy tej desce bardzo dobrze nauczyć;). Deska wg mnie dobrze sprawuje się przy małych i średnich prędkościach. Jak chciałem więcej z niej wycisnąć to czułem że trace nad nią kontrole i było awaryjne snowboard spraying:P. No i przy takiej predkości spoglądając na nos można było dostrzec jak się fajnie telepie.

Zabawa na stoku - więc u mnie to jeszcze nie jest jakieś pro. Bo pierwsze kroki butteringu, tailpressów itd. zacząłem dopiero w tym sezonie z tą dechą. I powiem tak, wierzcie lub nie, nie chce się przechwalać czy coś ale pierwszego dnia na desce zrobiłem frontside 360 tailpress. Oczywiście to było kompletnie bez stylu itp. Ale jak mi się to udało to sam do siebie powiedziałem k****! Teraz po większym stażu z tą dechą już mi to coraz płynniej wychodzi bo mniej więcej czuję na ile moge sobie z nią pozwolić. Kilkoma słowami to powiem tak że ta decha jest chyba stworzona do butteringu bo niezmiernie to ułatwia i ogólnie całej szeroko pojętej zabawy na stoku:)!!!

W puchu i w parku nie miałem okazji testować z racji braku warunków śniegowych:(((

Tak na koniec jeszcze powiem że takie ogarnięcie dechy poczułem mniej wiecej po 4 dniach jazdy po 6h dziennie.

A na koniec dodaje załącznik:). Zwróćcie uwage na to jak się do Was uśmiecha:)))

Pozdrawiam

#2 Leszczu

Leszczu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2010 - 10:18

Dodam, że też bawiłem się chwilę na tym bananie i się zakochałem.
Coś pięknego, deska sama zaprasza do tańca a po jeździe banan z deski przechodzi na naszą facjatę

#3 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 January 2010 - 10:23

dobrze Blood że dodałeś po jakim czasie ją ogarnąłeś, bo po prostu na niej wszystko jest inne i wymaga nieco czasu. Mnie z Siwexem zajęło to okołu dwóch konkret dni, i na początku były jaja okrutne, ale później fun, fun i jeszcze raz fun.
Co ciekawe, jeździłem na niej dość dużo i oczywiście sporo smarowałem po stoku, i pomijając fakt że wiele treików dużo łatwiej na niej wychodzi, to późnie po powrocie do tradycyjnego desiwa też jest łatwiej. Inaczej ujmując jest to dobre narzędzie do nauki flat tricków.
Żeby nie było że nie ma wad. Mega prędkości wymagają dobrych umiejętności i koncentracji, to samo jesli chodzi o większe hopy. Na niej po prostu trzeba lądować na dwie nogi.

#4 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 January 2010 - 10:45

ja mialem ta deske na nogach co prawda krotko i ciezko bylo to co robilem jazda, ale deseczka do smarowania za***ista, wygina sie jak guma, leciutka, myslalem ze salto w niej srobie jak sie skladalem do butteringu, to ze mi nie wyszlo to juz inna sprawa, deska wymaga ogarniecia a czas jaki na to jest potrzebny uzalezniony jest od umiejetnosci. wygina sie mega niesamowicie i to bez problemu!

Banan faktycznie, jest:)

#5 Jaroo

Jaroo

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 89 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 January 2010 - 14:15

Też się w niej zakochałem, ale jak na razie to desiwo jest nie na moją kieszeń i umiejętności 8) Szkoda 8)

#6 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2010 - 20:29

a ja muszę się rozstać z PR na jakiś czas (idzie do ludzi), :)'(

#7 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2010 - 21:30

Awaria?:) Wracasz do klasyka ...?
Atak serio czy na waszych wyjazdach bedzie szansa pobrykac na pr mam niecny plan porowania go zmoja evcia:)

#8 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2010 - 21:35

nie, jeszcze nie mamy sampli na next sezon, a ludzie chcą testować. Z obecnej kolekcji zostały ostatnie sztuki więc mój idzie :)
No nie wiem, bo jest spora kolejka  :)

#9 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2010 - 21:42

Szlak .... lista spoleczna ...... a jaki jest teraz numerek? http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif'(
Chcialbym ja porwac na summerze chociac na 2h...... ;)

#10 jachimek

jachimek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 10 January 2010 - 21:44

No coz, motyl dobrze zareklamowal towar w ubieglym sezonie na snb.pl i pol polski sie teraz jara decha xP

#11 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2010 - 21:54

bez przesady http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif, primo starałem sie pokazać też wady bo nie lubię wciskać desiwa nie ukazując jego minusów, (choć są ludzie którzy swoje brandy uważają za pozbawione jakichkolwiek minusów), wielkiej ilości też nie zamawiałem :)
Jaram się tylko tym, że jeszcze dwa lata temu kiedy ja się jarałem rockerami, większość wróżyła mu szybki koniec ;)
Kurcze nie wiem co z tą kolejką, ale obiecałem paru osobom i muszę go oddać.
Na summerze na pewno będzie.

#12 jachimek

jachimek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 10 January 2010 - 22:01

Jasne, nie zarzucam ci ze opisales sprzet bezkrytycznie, ale mysle ze napewno tematem zainteresowalo sie 'kilka' osob po przeczytaniu opisu. Zreszta jak doradzacie sprzet z siwexem to po tym nawet widac ze nie wciskacie towaru na sile.

#13 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2010 - 08:03

http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/grin.gif i dobrze, bo tak powinno być ;D

#14 Marcin Be

Marcin Be

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 11 January 2010 - 10:42

a ta decha, albo cos podobnego jest tez w dlugosci dla "duzych" kolesi? troche patrzylem i czyzby 156 czy moze 158 to najdluzsza decha?
'niestety' mam 90kg, 190cm i buta 44, co byscie polecili z dech 'rockerowych'?
teraz jezdze na 165 dlugosc i 264 szerokosc i ciezko mi wyobrazic sobie cos krotkiego i waskiego...

#15 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2010 - 10:47

dla "dużych" wybrałbym OMNI, bo krawędź efektywna jest dłuższa niż w PR, a tak czy inaczej masz do dyspozycji rocker (co prawda nie tak ekstremalny jak w PR, ale jest i w zupełności wystarcza)
Najdłuższe OMNI to 163 cm. Desiwo twinowe (shape &flex) ale z setbackiem (cofnięte inserty), możesz sobie ustawić symetrycznie wiąchy i masz pełnego twina, albo z setbackiem i masz git deskę do puchu i napinki na stoku.

#16 Marcin Be

Marcin Be

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 12 January 2010 - 11:31

Rozumiem, ze sprzdajesz tez te dechy (jaka cena i czy masz?). Jaka szerokosc ma ta decha, bo albom slepy, albo nie podaja tego na www. Ty piszesz najdluzsza 163, na http://signalsnowboards.com/omni stoi 162, czy to nie za krotkie dla mnie?

Jezdziles na tym omni? albo moze znasz kogos "duzego" kto na tym jezdzil? wedlug opisu to decha AM, czyli niby do wszystkiego, ale
kurde to rewolucja dla mnie zeby na 162 isc w puch (90kg, 190cm), albo szybciej na krawedzi po trasie pojechac. Czy moze AM to marketing, a tak na prawde bylaby to decha do butera, parku i wyglupow na trasie? a druga 'normalna' deche ok. 165-167 powinienem miec tak czy siak?

#17 duh

duh

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2010 - 11:37

w innym dziale Motyl zarzucil link do blogu goscia ktory jezdzil na Omni.

http://adechade.com/...php?topic=239.0

przeczytalem i spodobala mi sie ta decha, dlatego jezeli Motyl jezdziles to moze trzeba kilka ostatnich postow wydzielic i zrobic nowy temat o Signal Omni bo rowniez chetnie poczytam trzy grosze od Ciebie

#18 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2010 - 12:09

ok, odpowiedzi w wątku OMNI

#19 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 January 2010 - 10:07

Mam pytanie motyl. Jak chłopaki z Signala dokonali tego że ten deck jest tak niewyobrażalnie lekki! W porównaniu chyba z każda inna dechą to piórko po prostu :D

Ps. w załączniku taki oooo tailpressik na stole :D. Wczoraj na kotelnicy

#20 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2010 - 10:19

Blood ile ta deska kosztuje ?
Ps. Świetny tailpress