Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[32] Lashed


29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 December 2009 - 11:19

32 Lashed (flex 5) to buciki czyli bardzo uniwersalne. Rewelacyjny zakup zwłaszcza na początek nauki. Niestety przy częstym wykorzystywaniu (25-30 dni na stoku w sezonie) raczej nie przetrwają dłużej niż 3 sezony. Osobiście myślę że dla komfortu ich noszenia (bardzo lekkie) i przyjemnej jazdy warto w nie inwestować.

#2 Lysy1st

Lysy1st

    Maryiusz

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 December 2009 - 11:37

no wlasnie tez stalem sie ich posiadaczem za smieszne pieniadze (400zl) :D jestem z nich jak najbardziej zadowolony, na samym poczatku jak przyszla mi paczka to sie wystraszylem bo myslalem ze nie ma butow wogole w pudelku ;)

#3 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 December 2009 - 11:45

Są bardzo dobre do Fs i powiem szczerze że noga sie w nich tak szybko nie męczy :D
No ale teraz zakupiłem nowe DC i zobaczymy co lepsze ;)

#4 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2009 - 14:24

Też jestem posiadaczem 32 Lashed z tego sezonu:). Po pierwszym wyjeździe na deske musze przyznać że rewelacja. No ale za szybko na podniete. Zobaczymy jaki ich stan będzie po sezonie użytkowania. A ja sezon kończe pod koniec maja więc troche przejdą buciorki:]

#5 grzenio

grzenio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 20 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 December 2009 - 23:57

jak poosiadam model 07/08, i muszę powiedzieć ze po rozbiciu są wygodne, w moim przypadku dobrze trzymają stopę i prawie ich na nogach nie czuć

#6 minek.dr

minek.dr

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 December 2009 - 00:22

Ogólnie 32 to fajne - przeważnie lekkie i dość wytrzymałe buty. Ja od zeszłego sezonu mam Priony (miększy i niższy model od Lashed) i polecam każdemu kto szuka butów żeby nie pominął 32 w poszukiwaniach. Żadne inne nie pasowały i leżały mi tak na stopie.

#7 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2010 - 17:00

Odbiegajac od tematu, jezdze 3ci sezon w 32 Prime i bardzo sobie je chwale. Sztywniejsze od Lashed. To juz czwarta para 32 na ktorej jezdzilem.

#8 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 January 2010 - 22:53

Przymierzam sie do zakupu 32 Lashed i slyszalem rozne opinie. Zastanawiam sie czy jednak Burtona nie wybrac. Moglby ktos napisac plusy i minusy 32 ? tak zeby przekonac mnie do slusznosci wyboru albo  bledu :P

#9 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2010 - 00:19

Ok mega skrótem, ja powiem tak kminiłem nad butami ze 2 miechy zanik kupiłem 32 i myślę że wybrałem rewelacyjnie, kupel sezon póxniej też kminił kupe czasu i też wybrał 32 lashed i też sobie bardzo chwali.

Zalety:
- Bardzo lekkie
- idealnie trzymaja nogę (wkładka termiczna co po kilku noszeniach dopasowuje ci się do nogi)
- nie marznie ci noga (testowane przy -20) nawet w cienkiej skarpetce
- dobre zapięcia, nie niszcza się
- Flex 5 czyli bardzo uniwersalny

Wady:
Przy bardzo częstym używaniu po 3 sezonach mogą być już troszkę rozbite (czyli wypas powiedzmy pierwsze 100dni na stoku, potem z czasem troszkę gorzej już może byc) ale w końcu to Flex 5 więc czego byś nie kupił z takim Flexem to moim zdaniem po 3 latach będzie już czuć zużycie.

#10 Gocha

Gocha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2010 - 12:11

Mam tegoroczne 32 Lashed FastTrack i musze powiedziec, ze jak narazie jestem z nich mega zadowolona! Sa tak lecutkie, w porownaniu z moimi starymi butami, ze czuje sie teraz tak jakbym zdjela z nog kajdany ;D] Nad ich zakupem mylalam juz od pazdziernika, bralam pod uwage tez inne opcje, ale jak narazie uwazam ze wybralam najlepiej. Polecam kazdej dziewczynie! Fajne i szybko sie sznuruja - mnie ten system sie podoba, jedyne co mnie martwi, to co sie stanie jakby mi pekla linka, bo to juz chyba wiecej zachodu niz wymiana sznurowki ;D]

#11 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2010 - 14:36

Dobra zamowione ;D

#12 patrol_g

patrol_g

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 January 2010 - 15:15

Chciałem je kupić ale wydają mi się w tym roku za drogie.

#13 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2010 - 14:28

Jak wyglada sprawa tej termoformowalnej wkladki w lasheda? Czy musze to podgrzac i wsadzic noge czy po prostu nic nie robic?

#14 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2010 - 15:19

Zakładasz je 3 razy najlepiej wcześniej w domu po 2h mniej więcej i się szwendasz w nich po domciu :D Ważne żeby dobrze bucik zawiązać. (przynajmniej tak mi tłumaczyli w sklepie :D )

#15 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2010 - 17:33

No pierwszy dzien siedzialem sobie w bucika i ogladalem filmy snw. Pozniej 2 dni z rzedu na stoku. Juz po godzinie jezdzenia bylo git. Jak narazie jestem zachwycony, zobaczymy jak dalej bedzie wygladac wspolpraca z mietowymi lashedami.

#16 grzenio

grzenio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 20 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 20:40

ja pierwsze 2h musiałem stawac co 50 metrów bo mnie nogi bolały jak je układałem, na 3 dzień jazdy były akurat, dlatego lepiej w domu pochodzić, a na stoku odczuwać tylko przyjemność z jazdy

#17 panna_j

panna_j

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 95 postów

Napisano 20 January 2010 - 18:49

Mam tegoroczne 32 Lashed FastTrack i musze powiedziec, ze jak narazie jestem z nich mega zadowolona! Sa tak lecutkie, w porownaniu z moimi starymi butami, ze czuje sie teraz tak jakbym zdjela z nog kajdany :(] Nad ich zakupem mylalam juz od pazdziernika, bralam pod uwage tez inne opcje, ale jak narazie uwazam ze wybralam najlepiej. Polecam kazdej dziewczynie! Fajne i szybko sie sznuruja - mnie ten system sie podoba, jedyne co mnie martwi, to co sie stanie jakby mi pekla linka, bo to juz chyba wiecej zachodu niz wymiana sznurowki :(]


Odnośnie systemu- jako posiadaczka szczuplutkiej stopy kompletnie się nie przekonałam do systemu w tych butach. Nawet po "maksymalnym" zawiazaniu noga mi latała w środku jak w kapciu. To taka rada, dla kobiet ktore mają stopę o dosc duzym rozmiarze a wlasnie szczupłą.

#18 Gocha

Gocha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2010 - 16:56

Hehe po tym poscie poczułam się jak Wielka Stopa :D no, ale oczywiśćie każdy ma inną stopę i nie ma butów uniwersalych, pasujących idealnie dla każdego.. Po założeniu skarpetki i maksymalnym zasznurowaniu (scianieciu) sznurowek nie ma problemu ;D  przynajmniej u mnie ;D A jak sie noga spoci to jeszcze lepszy kontakt z butem ma :D lol

#19 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 January 2010 - 11:11

miałem okazje je mierzyć wczoraj (raczej z ciekawości) i powiem szczerze że komfort mnie co nieco rozczarował, i od razu rzucił mi się w oczy brak szlufki z tyłu na skorupie buta ( to taki szpej pozwalający złapać buta przy jego wkładaniu),

#20 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 January 2010 - 13:19

Motyl powiem ci że bucik pokazuje co potrafi dopiero jak go się troszeczkę ponosi. W modelu 2007/08 ta szlufka jest, hmm dziwne że z tego zrezygnowali.