Skocz do zawartości




Zdjęcie

2011/12


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 11:59

Po tegorocznej kolekcji myślałem ze Kanadyjczycy nic nie wymysla... tymczasem mylilem sie. Najbardziej popularna seria STANDARD została zmodyfikowana. Maski jeszcze lepiej są dopasowane.
Nowe wzory to dalej krok do przodu... mimo że to produkt "masowy" to każdy indywidualista znajdzie coś dla siebie. W kolekcji kilka fajnych kolaboracji i niecodziennych pomysłów dzięki wspólpracy designerów związanych z Endeavor.

Pojawia się również nowa linia produktów.

Niestety ze wzledu na pojawiające sie podróbki nie mogę pokazać nowych wzorów i rozwiązań.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#2 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2011 - 18:31

Żeby jeszcze szło dostać to wszystko, a nie tylko część kolekcji :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#3 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 19:11

Po tegorocznej kolekcji myślałem ze Kanadyjczycy nic nie wymysla... tymczasem mylilem sie. Najbardziej popularna seria STANDARD została zmodyfikowana. Maski jeszcze lepiej są dopasowane.
Nowe wzory to dalej krok do przodu... mimo że to produkt "masowy" to każdy indywidualista znajdzie coś dla siebie. W kolekcji kilka fajnych kolaboracji i niecodziennych pomysłów dzięki wspólpracy designerów związanych z Endeavor.

Pojawia się również nowa linia produktów.

Niestety ze wzledu na pojawiające sie podróbki nie mogę pokazać nowych wzorów i rozwiązań.


a ja 2 grosze odemnie bo użytkuje Airhole od początku projektu i .... w tym roku kupiłem dla żony pullover - czyli przez głowę i bez rzepów i.... genialne. Rzepy niestety mogą chaczyć o kaptur, czapkę etc.
W tym roku w sklepie już nie macie pulloverów (oprócz tego kaszmirowego z mega cenie) ale na nowy rok to idę w pullover
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#4 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 00:06

a ja 2 grosze odemnie bo użytkuje Airhole od początku projektu i .... w tym roku kupiłem dla żony pullover - czyli przez głowę i bez rzepów i.... genialne. Rzepy niestety mogą chaczyć o kaptur, czapkę etc.
W tym roku w sklepie już nie macie pulloverów (oprócz tego kaszmirowego z mega cenie) ale na nowy rok to idę w pullover

;) JUZ mam przyszloroczne pulowerki.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#5 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 08:05

;) JUZ mam przyszloroczne pulowerki.


Jak będziesz pylił
to napisz jaki model i kolor - możliwe że wezmę od ręki
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2011 - 09:26

;) JUZ mam przyszloroczne pulowerki.

jeśli możesz daj jakieś info + wzorki na priv
no board no fun!

#7 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 February 2011 - 10:22

jeśli możesz daj jakieś info + wzorki na priv

Co nowego?
Seria wiosenna "BANDITA" - czyli bandany
seria na rzepy STANDARD w 2 wersjach. Standard i Standard2, gdzie znacąco zmieniono sposób zapinania - kolejny krok do przodu w dopsowaniu, seria pod kask - spora gama wzorow...
Pozatym promodel Trevor Andrew z... muchami niczym na desce Yes.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#8 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 March 2011 - 11:54

Jussi Oksanen w Airhole
Dołączona grafika

http://vimeo.com/21184087

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#9 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 March 2011 - 15:21

Prodish może już się wypowiedzieć o róznicach technicznych nowej kolekcji w stosunkudo poprzednich...
Tak na marginesie jest jednym ze szczęsliwych posiadaczy egzemplaża z pierwszej serii Airhole z samych początków istnienia tej firmy

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#10 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 March 2011 - 15:21

Prodish może już się wypowiedzieć o róznicach technicznych nowej kolekcji w stosunkudo poprzednich...
Tak na marginesie jest jednym ze szczęsliwych posiadaczy egzemplaża z pierwszej serii Airhole z samych początków istnienia tej firmy

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#11 KatalogSnowboardowy

KatalogSnowboardowy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2011 - 13:57

dla zainteresowanych podsyłam link do katalog Airhole 2011/2012

#12 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 February 2012 - 09:34

kolekcja Neff na 2013 - hardcore

Dołączona grafika
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama