Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki!


34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2011 - 20:15

Witam
Może mi ktoś doradzić jakie zakupić słuchawki douszne? Ważne żeby były bardzo wytrzymałe i ładnie grały. Dysponuję budżetem około 60 zł. Z góry dziękuję.

#2 Bielak

Bielak

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2011 - 20:27

Ja bym polecił Skull Candy ale są troche drogie :terefere:

#3 SkOniAk

SkOniAk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 January 2011 - 20:32

Ja polecam słuchawki firmy sennheiser trochę dołożysz i masz dobre słuchawki. Ew. z akg coś : )
Cannabis, Whisky, Ananas...
Jeszcze będzie czas.. By odpoczywać..

#4 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2011 - 20:39

Skull Candy napewno nie kupię. Nie chodzi tutaj o kasę. A co powiecie o Philips she 3682 ? Prosił bym dokładne modele.

#5 Blackdeck

Blackdeck

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 January 2011 - 22:42

Mówicie, że skullcandy takie wspaniałe, a rozwaliły się po niecałym roku, więc odradzam.
Eat. Sleep. Ride. Repeat.

#6 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2011 - 09:28

Nawet nie brałem ich pod uwagę. Jakieś propozycję?

#7 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2011 - 12:21

Sennheisera odradzam miałem 2 modele "sportowe" i nie żaden z nich nie wytrzymał dwóch miesięcy.
Teraz kupiłem sobie słuchawki Monster Beats by Dr. Dre i grają bardzo dobrze, jednak to trochę inny przedział cenowy. Do 60zł to polecam AKG K-313

#8 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 00:19

creative ep630 (tylko nie te co się pod nie podszywają na alledrogo). Mam już pewnie ze 2 lata i jestem baardzo zadowolony :)
no risk - no fun :)

#9 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 08:17

creative ep630 (tylko nie te co się pod nie podszywają na alledrogo). Mam już pewnie ze 2 lata i jestem baardzo zadowolony :)

A dbasz jakoś bardzo o nie czy normalnie użytkujesz?
Nad ceative ep630 też myślę a drugą propozycją są Soundmagic PL 11. Ma ktoś?

#10 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 16:39

Ja ep630 ciorałem wszędzie, używałem ich nawet na windsurfingu (a wiec trochę zamokły), grały później bez zarzutów....musiałem je wymienić na inne poniewaz wpadły pod samochód (tego juz nie przezyly). Teraz mam skullcandy smoking bud czy jakos tak, na razie nie mam do nich zadnych zastrzezen równiez :)

Użytkownik Iwo edytował ten post 07 January 2011 - 16:40

Stomp that trick, or die tryin'

#11 snow92

snow92

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 22:05

Ja zakupiłem w zeszłym sezonie Skullcandy i jestem z nich zadowolony .Ale skoro nie chcesz Skullcandy to jak miałbym wybierać to wybrał bym te creative ep 360

#12 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 22:12

Ja zakupiłem w zeszłym sezonie Skullcandy i jestem z nich zadowolony .Ale skoro nie chcesz Skullcandy to jak miałbym wybierać to wybrał bym te creative ep 360

nie miałeś czasem na myśli creative ep 630?

#13 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2011 - 23:14

Jeśli chodzi o ep 630 to ja jak najbardziej polecam! mialem dwa lata i robilem w nich i z nimi bardzo rozne rzeczy niestety ostatnio lewa sluchawka przestala dzialac ale i tak trzeba przyznac ze jak za to cene to za***iscie!!:P
No Pasaran!!:P

#14 snow92

snow92

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2011 - 12:29

nie miałeś czasem na myśli creative ep 630?

Tak miałem te na myśli tylko mi się trochę pomyliło.Przepraszam :D

#15 Dominik

Dominik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2011 - 13:07

Jeśli jest ktoś z Bielsko-Białej to prosił bym o informacje na temat tego sklepu http://www.3kropki.p...tive_ep_630.php słuchawki są tanie i to wzbudza u mnie podejrzenia. oczywiście na allegro można znaleźć orginały ep 630 za 10 zł:D

#16 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2011 - 14:08

nie sa jakies bardzo tanie:D moj kumpel je kupil za chyba 60 zl w saturnie:D takze to normalna cena:D bo ja dostalem je gratis do laptopa :D
No Pasaran!!:P

#17 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2011 - 17:00

Co do mojego używania to nie powiem żebym je poniewierał albo bardzo oszczędzał. Normalne noszenie w kieszeni zwinięte na odtwarzacz, zwinięte tak na przypał, noszenie w plecaku z długopisami i drobnymi pierdołami. Kabelek mają przyjemny, nie twardy, nie pęka przy jacku ani przy słuchawkach co da sie zauważyć przy tańszych modelach słuchawek ;]
Ładnie grają i mają oczywiście 3 komplety gumek więc nie będzie problemu z dopasowaniem.
Jedyne co mnie baaaardzo denerwowało (ale krótko) na początku to to że jak przeprowadzałem kabel pod bluzą to się strasznie do niej "kleił" tzn nie przeciągał się łatwo. Jak założyłem i chciałem się wyprostować to wypadały z uszu bo kabel trzymał. Musiałem pamiętać żeby zawsze wystarczająco go pociągnąć do góry przed założeniem. Ale szybko im przeszło to haniebne zachowanie xD (pewno tak się działo bo guma była jeszcze nówka i super czysta).

Z czystym sumieniem mogę je polecić.
Są jeszcze ep635 (niestety albo stety białe) z zintegrowaną smyczą i sznureczkiem do przywieszenia odtwarzacza. To zależy gdzie chcesz trzymać urządzenie. Ostrzegam: wiem (widziałem osobiście) że kabel przy nich jest ciut ZA KRÓTKI na noszenie odtwarzacza w kieszeni spodni. (chyba że jesteś niewysoki) Za to do noszenia na sznurku są na pewno dużo lepsze niż doczepianie osobnej smyczy do odtwarzacza ;)

Udanego zakupu!
no risk - no fun :)

#18 kryzys

kryzys

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 20 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 January 2011 - 00:16

Co do mojego używania to nie powiem żebym je poniewierał albo bardzo oszczędzał. Normalne noszenie w kieszeni zwinięte na odtwarzacz, zwinięte tak na przypał, noszenie w plecaku z długopisami i drobnymi pierdołami. Kabelek mają przyjemny, nie twardy, nie pęka przy jacku ani przy słuchawkach co da sie zauważyć przy tańszych modelach słuchawek ;]
Ładnie grają i mają oczywiście 3 komplety gumek więc nie będzie problemu z dopasowaniem.
Jedyne co mnie baaaardzo denerwowało (ale krótko) na początku to to że jak przeprowadzałem kabel pod bluzą to się strasznie do niej "kleił" tzn nie przeciągał się łatwo. Jak założyłem i chciałem się wyprostować to wypadały z uszu bo kabel trzymał. Musiałem pamiętać żeby zawsze wystarczająco go pociągnąć do góry przed założeniem. Ale szybko im przeszło to haniebne zachowanie xD (pewno tak się działo bo guma była jeszcze nówka i super czysta).

Z czystym sumieniem mogę je polecić.
Są jeszcze ep635 (niestety albo stety białe) z zintegrowaną smyczą i sznureczkiem do przywieszenia odtwarzacza. To zależy gdzie chcesz trzymać urządzenie. Ostrzegam: wiem (widziałem osobiście) że kabel przy nich jest ciut ZA KRÓTKI na noszenie odtwarzacza w kieszeni spodni. (chyba że jesteś niewysoki) Za to do noszenia na sznurku są na pewno dużo lepsze niż doczepianie osobnej smyczy do odtwarzacza ;)

Udanego zakupu!


czemu nie skullcandy?
ja co prawda nie znosze dousznych wiec smigam w iconach ale ogolnie to malo kto ma problemy z sc a jak juz cos sie stanie to raczej nie ma problemow z wymiana

#19 Pitek

Pitek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 46 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 11 January 2011 - 11:59

A ja uważam, że wpinane w kask słuchawki są świetnym rozwiązaniem. Sam używam takich wpinek Skull Candy i nie narzekam. Jakość dźwięku wystarczająca, a głośniczki wszyte w nauszniki od kasku nie zagłuszają wszystkich odgłosów dobywających się ze stoku, co według mnie sprawia, że jeździ się względnie bezpieczniej niż ze zwykłymi słuchawkami na uszach. Z tego co wiem, to nie tylko SC oferuje takie rozwiązanie - ale to już wypadałoby sprawdzić.

A jak już słuchawki, to jestem bardzo zadowolony z wtyczek Philipsa. Nie pamiętam modelu, kosztowały ok 65 złotych a jedną z zalet był kabelek-przedłużka - bardzo wygodna sprawa.

#20 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2011 - 13:28

czemu nie skullcandy?
ja co prawda nie znosze dousznych wiec smigam w iconach ale ogolnie to malo kto ma problemy z sc a jak juz cos sie stanie to raczej nie ma problemow z wymiana


ja nie dyskryminuję sc. a "udanego zakupu" czyt jako "udanego wyboru" :P
no risk - no fun :)