Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Litwinka - Reaktywacja


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2011 - 10:14

Wreszcie Białka znowu ma wymagającą i stromą trasę dla zaawansowanych a nie tylko płaskie stoki Kotelnicy dla początkujących. Powrót po kilku latach Litwinki :yahoo: http://www.grapa-litwinka.pl/ Kotelnica może się schować :mrgreen:

Użytkownik snowboarder edytował ten post 03 January 2011 - 10:20


#2 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2011 - 11:36

Hmm... ja tam widzę tylko trasy niebieskie i zieloną... To pewnie tak, jak z tą "ścianką" w Cieńkowie :rolleyes:
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#3 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2011 - 12:59

Hmm... ja tam widzę tylko trasy niebieskie i zieloną... To pewnie tak, jak z tą "ścianką" w Cieńkowie :rolleyes:


Za to widzisz super czerwoną na 13 :D A ja jednak w marcu będę wolał tą niebieską niż tą super trudną 13, która jest czerwoną tylko w nazwie :D Co do ścianki w Cieńkowie no cóż. Jedna trasa ma bardzo fajny początek. Dalej już tylko gorzej. I jeśli ten początek nie jest trudny, to dlaczego 90% deskarzy i narciarzy jedzie tam na d*pie ? :D
Zresztą Litwinka podobno ma być w założeniu miejcówką FR, gdzie prócz trasy ratrakowanej ma być również puch + do tego spore tereny obok tras. Niestety teraz nie sprawdze czy nią jest, bo Białkę zaliczam dopiero w marcu. Narazie pozostają tylko bliższe góry...

Użytkownik snowboarder edytował ten post 03 January 2011 - 13:18


#4 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2011 - 14:52

Ja tam w ogóle nie mogę znaleźć mapy tras. W "Cieńkowie" nie ma żadnej ścianki. początek jest stromszy potem jest płasko no i na koniec robi się takie przyjemne pochylenie stoku.

#5 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2011 - 15:50

Hmm... ja tam widzę tylko trasy niebieskie i zieloną... To pewnie tak, jak z tą "ścianką" w Cieńkowie :rolleyes:


Dodatkowo jak lubisz stać w kolejkach 30 min to jeździj sobie na Kotelnicę. Ja nie mam zamiaru. A tam podobnie jak kilka lat temu jest puściutko.

Ja tam w ogóle nie mogę znaleźć mapy tras. W "Cieńkowie" nie ma żadnej ścianki. początek jest stromszy potem jest płasko no i na koniec robi się takie przyjemne pochylenie stoku.


No może przesadziłem ze ścianką w Cieńkowie... Ale większość narciarzy i deskarzy omija tą trase jeżdżąc na tej łatwiejszej czerwonej, a jak już z niej zjeżdżają to 90% to robi na d*pie (początek trasy). Zresztą kto powiedział, że ja uwielbiam Cieńków ? Jeżdżę, gdzie mi się podoba. Wolę Nową Osadę, dla relaksu Klepki, wczoraj byłem w Cisowej i Smoleniu. Nie lubię jeździć zawsze w tym samym miejscu. A jeszcze odnośnie Korbielowa i Szczyrku w innym temacie. Czy nie mam racji mówiąc, że to 2 największe ośrodki narciarskie w Polsce (po ogólnej ilości tras i przede wszystkim trudności) ? Tylko, że to skanseny, gdzie czas się zatrzymał na latach 70. No w Szczyrku ma powstać gondola, tylko że nie dla narciarzy a... pielgrzymów :hahaha2: http://bielskobiala....anktuarium.html Większego absurdu chyba nie było w polskich kurortach jak w Szczyrku.

Użytkownik snowboarder edytował ten post 03 January 2011 - 16:15